Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindig a hülyék vannak központban,pont azért mert hülyék.
Látod milyen hülye vagy,te is csak eddig látsz.....
majd elrejti a seggében 😂
Testedre eldugott arannyal menekülni a zöld határon? ez már a zsidóknak se jött be 40-be... nem olvasol te történelem könyvet?
én nem futok, kicuccolok a dvcs partra a nádasba aztán leszarok mindenkit
blődikém én mindig a társaság központi figurája voltam bárhol az életben(kezeit széttáró) Te voltál az aki egy csapatban mindig szótlanul lesütött fejjel a sarokba voltál 😅
"Neveden az arany" ez így jó nagy faszság kimondva, ha csak nem arany részvény, azt viszont baszhatod háború esetén
hát kiderítem jó előre(kezeit széttáró) Akár most 😅
Aztán a háború elől úgy is egy csordában iszkolunk innen mert én meg nem döglök 1 politikusért sem az tuti. (kezeit széttáró) Ezeket a hazaszerető meg honvédős dolgokat meghagyom a zotyának meg tésanyinak ők szeretik az ilyesmit(meghajlós) Legalább a szitává lyuggatott testükkel valamivel lassítják a megszálló erők előrenyomulását mert át kell rajtuk ugrálniuk(kezeit széttáró) Addig mi letiplizünk de én akkor már tudom, hogy kinél mit kell keresni azok közül akik előttem futnak 😅 Nagy szatyrot azért nem viszek magammal a szarjénak gondolom 1-2 hét kajánál többet nem fut a készleted 😅
👍️
És kinek érdeke ezt számontartani?Na meg aztán olyan hülye vagy,a maximum amit bárki is tud hogy van aranyam,de hát ugye a szomszéd Marika néninek is van.De hogy hol van és mennyi,eleve az is kérdés hogy a nevemen van-e arany.Szóval elhiheted,semmire nem mennek azzal ami itt elhangzik.
háborús időben a kézifegyverek érnek valamit, esetleg a nagyobbacska kések/kardok bár ennek egyre kevesebb értelme van, mivel úgy sem merné szinte senki sem használni
sajnos a kézifegyvereket nem lehet gyűjtögetni mert a kedvenc kormányunk fosik a néptől
szóval kb kurvára tökmindegy mit gyűjtöget az ember mert így is úgy is keményen beszopja
Mar reg osszefutottak a szalak,az info nem akkor kerul tudatba mikor mar keso te lütyő,szep lassan morzsankentvadod ki magadbol.
Akinek erdeke ezeket szamontartani,na arrol nem tudsz te celeb. 😂
Mekkora bohóc lehettél már ott is Gondolom te voltál az a szerencsétlen hülye akit szivattak agybafőbe
Egyrészt dolgoznak még itt 100an,másrészt egy háborús időben mikor a saját tyúkszaros életed mented,pont nem azzal leszel elfoglalva hogy azt nyomozgasd hogy én ki vagyok.Aztán még ha valakinél össze is futnak azok a szálak,addigra az az arany a családdal együtt rég elment a picsába.Szóval pipi,te csak szedegesd a kapcsolókat meg a csaptelepeket
ott épen kocsmából jöttünk ki. Én voltam az "öreg" katona 3 motor tartozott hozzám 5 személlyel. Bennünket volt, hogy kiküldtek a menetoszlop érkezése előtt akár 3-4 órával is. El kellett ütni az időt(óranézegetős) elfröccsözgettünk, néhány helyen akkor még az utolsó porfészekbe is volt minimum 3 kocsma(kezeit széttáró)
fiatalok voltunk még(kezeit széttáró) Jövőképpel, jó reményekkel és nemes feladatért voltunk ott a hazánk szolgálatában(meghajlós)
Meg nem utolsó sorban kimeríthetetlen alkatrészbázisunk volt az otthoni etz-inkhez 😅
mivel a fogdát nyomtad állandóan 😅
na baszki az, hogy te ki vagy kb. 2 perc alatt ki lehetne deríteni tudjuk, hol dolgozol 😅
Bár mondjuk szerintem különös képen nem érdekel senkit 😅 Az a rengeteg arany amit összegyűjtögettél nem tudom kiadna e egy rám való karkötőt.(gondolkodós) Pedig nincs vastag csuklóm 😅
Ti tudjátok hogy van,viszont nem tudjátok hogy kinek van......pont ugyanott vagytok te sötét bástya.
Oszt tényleg 🤣
Tényleg 😄 nem sokat bohóckodtam ott
😁
Utolsó képen úgy örülsz mint akit baszni visznek 😂 😂
Baszki meg en megy pipi is tudjuk,szetkurtolted neten te egyszeri jószág. 🤣
pont elég az, hogy mi ezt tudjuk 🤣