Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szèpen igazoltad amit írtam rólad 🤷🏼‍♂️
Azzal meg csak magadat minősíted hogy a családodról nem tudsz semmit.
A lábán nem lett érintésre fájdalmas folt senkinek sem? 🤔
majd az idő kideríti hogy mi lesz ebből
Szerintem is túlgondolod, kezdj el fake híreket és összeesküvéselméleteket kitalálni és terjeszd, hamar kiábrándulsz belőlük mikor kiderül, hogy már a 3. aki megosztja totál igaznak hirdeti és az életét is kész rátenni. 😅
én amúhgy ezt a vírust kicsit túlgondoltam
volt ez a covid tesztelték a népet, és az oltást, meg az hogy mennyire veszi be az ember azt hogy hasznos/nem hasznos/káros stb
annyit elértek a milliónyi ellenőrizhetetlen információkkal hogy aki be is oltata magát már az sem bízik az oltásban
aztán összeraknak egy faszább vírust ami ténylegesen viszi a népesség x százalékát, aztán oltatni senki sem akar mert már teli van a tökük a sok faszsággal
aztán mindenki mossa magát hogy itt volt a szer csak a nép hülye volt és nem kellett nekik, kényszeríteni meg nem akartuk mert hát ugye a kötelezően beadott önkéntesa covid oltásból is mekkora balhé volt
Én inkább a bowdenes fékre, volt egy jawam már a 2000-es évek elején és martonvásáron elém fordult egy kocsi mire fék és elszakadt az első bowden, persze nekimentem, de elég lassan így én is meg a faszi is örültünk, nem lett baj, de azért a bizalom eltűnt. 😆
Miután az x éven felüli lakosság nagy részét beoltották, ezért matematikailag elég tekintélyes része kapott az oltása után agyvérzést, kéztörést, szemgyulladást, sőt, volt egy csomó nő is, aki utána szült.
Ne is írd le amit akarsz, ez csak egy jelzés volt, hogy rosszul vezeted le a véleményed igazolását, mert nekem pl. talán egy sem volt, aki agyvérzést kapott volna, kivéve az anyós-apóst 80+ évesen 2-3 évvel az oltás után.
(Csak valószínűsítem, hogy kaptak oltást de nem tudom, azt meg végképp nem, ha kaptak is, milyent.)
Ha már nőre nem tud.
Vagy azt hogy fél évig védettséged van,ezáltal ugyanúgy kaptál fél évre érvényes védettségi igazolványt,tehát pozitív pcr +10 nap után fél évig védett voltál és utazhattál.Látszik mennyire vagy képben.
Nagyon rá vagy izgulva a bowdenes kuplungra 🤣
Bowdenes a kuplungja?
Gondolkodj kicsit mielőtt megint tátott szájjal szaladsz a faszerdőbe.
Tökéletesen le volt írva, a pozitív pcr és csak a pcr tesztet követően 10 vagy 15.naptól kezdve 180 napig mehettél bárhova.
a pozitív teszt kb olyan volt mint a pótszabadság
vettél egyet és máris otthon maradtál 2 hétig mert 3 tesztből kettő mindig pozitív volt
Mai motor, Zolinak :-)

https://www.facebook.com/supercarblondie/videos/1190718191898049/
Azért fogadták el a védettséget oltás nélkül, nem?
A pozitív pcr azt jelenti fertőzött 😄 mondjuk ebből jól láccik, mennyire vagy képben
Betudom az átlagos 80 as IQ-nak.
Mivel akkor sem voltál képben hogy mi kötelező. Akkor is ment erről vita. Pozitív pcr teszt elég volt nekik. A teszttől számított 180napig nem basztatott senki.
Igaz, usára nem gondoltam de eun belül elèg volt a pozitiv pcr is fél évig. Én így húztam ki a két nyarat.
Nem tudom mi az a "parancsnoki lancnak"de nem perelem.
Persze,ezt hivjak parancsnoki lancnak,te meg pereled oket.
Én nem vagyok kemény de munkahelyen addig fészkelődtem hogy nem kell ,külföldött meg simán tudtam nélkülözni
Parancsnok?Azt csinálja amit mondanak neki.
20 nyarán semmit nem kértek,csak azt a regisztrációt.