Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ahhoz el is kellene kapniuk 😅
csak mert szentes is az(kezeit széttáró)
alakuló tér
Cegléd komendáns század motoros fosz.szab jelentkezem 😂
ránézésre az első egy tacskó a második az egy méretes fallosznak tűnik(gondolkodós)
Ja még fegyvert is fogtam. Egyszer egerszalókon, egyszer pírtón volt lövészet. A hadgyakorlaton szerencsére a sátorállítások után már csak az őrséget adtuk(gondolkodós) A GLZ-ek ott szopták le magukat a 40 fokos melegbe golyóálló mellénybe teljes felszereléssel időre mérve btr-ből ki btr-ből be egész nap ezt csinálták az őrsátramba a stokin ücsörögve unalmamba nézegettem őket 😅
Támogatom(kezeit széttáró) lenne egy fél balatonparti ingatlanom a másik feléből már csak a blődit kellene eltávolítani 😅
Ő a NER-es bukméker(gondolkodós)
Ő fog bukni ha kiborul a bili 😅
úgy tartják 10%-ért viszi majd a balhét 😅
ott az örökölt 80 millás házatok (gondolkodós) Már csak egy 20-ast kell hozzá spórolni és kezdhetsz ötletelni 😅
Senki nem tudja hogy van,szóval ez sem jött be.
Ki se jutna a megyéből,a kollegai dobnak fel az arany fuxokert. 😆
Menne a marakodas a koncert.
Most akkor hazaárulási verseny megy? 😒
Még mindig jobbak az esélyeim mint neked,látom magam elött ahogy az ingatlanjaidba szeded le a csaptelepeket meg a villanykapcsolókat kilincseket,hogy legalább annyi vagyont ki tudjál menteni,a napelemed kuka a dácsia kuka,mert hát a megyét nem tudnád vele elhagyni az erdődet szarrá lőnék.Csupasz seggel nenekülnél.
Az életbe nem volt arany ékszerem.
A kérdés úgy hangzott "volt bármelyikőtök is katona?"Erre írtam hogy nem,nem is akarok és nem is fogok.Állhatok én hozzá bármilyen közel,téged hamarabb kidobnak a lőtérre mint engem.
Baja, utász hidász, de már írtam
96-97-es delta hadgyakorlaton voltam az első magyar amerikai hadgyakorlat volt Bakonyba. Öskü, gyulafirátót, hajmáskér. Ceglédi kommendánsként töltöttem el egy hónapot. (óranézegetős)
Még a göncz papának is mi állítottunk sátrat a laktanyaparancsnoknak és számos tábornoknak. Ezek eljöttek szemlézni megnézték, hogy milyen fasza aztán mentek veszprémbe a szállodájukba berúgni meg aludni 😅
arany fuxokkal a nyakába lógatják fel a tűzoltó autó létrájára 😅
Inikém kérdeztem már akkor te cegléden voltál?
nyáron tudtam volna neki melót adni ha pusziból megcsinálta volna 😅
szentesen voltál?
te mindannyiunknál közelebb állsz ahhoz hidd már el 😅
te szerintem mixeresnek születtél 😅