Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindent is.
Írt ilyet valaki?
Amúgy asszem horvátban is megnézték az oltásit.A határőrök.
De blődi külön tétel,neki lehet.A laktanyában se a parancsnok a parancsadó.........ééééérteeeeed?
Ja,azok a hülyék elég sokáig kérték ,mármint az usa,ha jól emlékszem 23.nyaráig.Én meg azért nem oltattam magam hogy tudjak menni valahova,akkor inkább oda nem megyek/mentem.
USA-ba, kellett a negatív teszt, + az oltás. Maga a légitársaság sem engedett fel a repülőre oltás nélkül. Sőt, Svájc-ban volt az átszállás, ki sem tettem a lábam a reptérről, de külön engedélyt kellett kérni előre pénzért, csatolva az oltás igazolást és a tesztet.
Az elején?Az elején még oltás sem volt.Minek csináltatok volna ha be voltatok oltva?Ha jól emlékszem hetek de lehet hogy napokban volt mérhető mikor csak oltással lehetett menni.konkrétan szerintem előbb lehetett menni neg.tesztel mint hogy megjelent volna az oltás.Mindenesetre mikor én menni akartam akkor tudtam menni oltás nélkül is.
Attól függ hova utaztál,néhány kivétellel szinte mindenhova lehetett menni oltás nélkül,negatív tesztel.
A végefelé... az elején, mikor nagy volt a pánik mindenütt, akkor nem. Gondolod, hogy olyat nem tudtunk volna magunknak csinálni?
A negatív teszt is jó volt......
A parancsnok ehhez kevés lett volna,de ennyi az egész,jól mondod,nem találtak volna mást.Ha csak 5% int be,azt megoldják.De itt a kétharmad nem kért belőle.Így hiába fenyegetőztek,nem történt semmi.
Én a parancsnok helyében ki is baxtalak volna benneteket... de csóri azért nem tehette, mert nem talált volna helyettetek másik olyan marhát, aki elvégzi a melót.
Meg aztán megszűnik az alibi melód, kit izgat? de nálunk picit más lett volna a szitu, millák esnek ki havonta, plusz a két alkalmazottnak se lett volna fizetése. Persze, mint oltópont, be tudtuk volna írni magunknak az oltást, de a feleségem elvből nem csal - gondolom, ez is olyasmi, amit nem tucc felfogni.
Hát ilyen érdekes ez - látod, az oltás tagadóktól pont nem kérték 🤣 ilyenkor szerencse, hogy én mindent elhiszek, különben állhatnék le velük vitatkozni 😁
...mingyá jön pipi is, hogy ő akárhányszor repült külföldre 19-ben, neki se kellett sose 😂
Nekünk kérték az osztrákok.
Érdekes, mentem szlovénba, Letenyénél pályán mindenkit megállítós ideiglenes határ ellenőrzés... semmi mást nem kértek, csak az oltás igazolást. Ott fordítgatták vissza az embereket...
Ausztriába menet nem kérték épp, de a konzuli oldalon az volt, hogy kell.
Jánossomorja-mosontarcsa közt az erdőszélen jött a jard hogy igazolás van e?
Oltásom sincs meg bár voltam egyszer kovidos de igazolásom nem volt róla viszont én is voltam többször ausztria olasz szlovén horvát részeken
Lehetett menni oltás nélkül is külföldre,na meg aztán igen,lehetett keménykedni,nálunk is az volt,aztán mi lett a vége?háromszor eltolták a határidőt aztán már nem volt kötelező,rájöttek hogy nálunk nem megy erővel.
Repülőre biztos hogy csak oltással mehettél, én ezért kaptam a kínait (remélem a placebot mert állítólag az is volt közte), mert a who elfogadta így az usa is. Ezt az mrns szutykot, amiért sorban állt mindenki és azóta is csak a baja van belőle semmi pénzért nem adattam volna be. Anyukám is beadatta a 3. oltást is, azóta is azt hallgatom hogy bár ne tette volna, hiába próbáltam lebeszélni hogy ilyen kísérleti dologban ne vegyen részt. Tuti hogy csak összeesküvés elmélet, most néztem a 21-es Bond filmet, de biztos hogy sokan dolgoznak célzott vírusokkal, egyes népcsoportok ellen. Ez ment elvileg az ukrán amerikai laborokban is és tesztelték a helyi orosz lakosságon. A kovid is egy ilyen teszt lehetett, meg az oltás is, nézték hogy melyik népcsoportra hogy hat.
Nem csak oltással lehetett menni, nekem nincs viszont voltam kovidos, 3x igazoltan. Enyhe nátha szint és mehettem bárhova és voltam is.
Ami nekem érdekes hogy a rablaci is verte a mellét hogy ő egészséges nem kell neki, aztán amikor kellett, azóta az oltás a király.
Meg ha már azt mondjuk oltás, ne dobjuk be az összeset oltás címszóval egy kalapba. Nem mindegy hogy az ember kínait vagy pfizert vagy oroszt kapott.
Akinek a kínaitól, orosztól lett maradandó vagy általa az oltásra háritott betegsége annak a kovidtól is lett volna.
A pfizereseknek meg kitudja, azt soha nem is fogjuk megtudni.
Nekem sajnos több ismerősöm van aki a pfizer után kapott agyvérzést, trombózist. Fiatal és öreg is.
Lehetett itt keménykedni az oltás ellenességgel, de egyes munkakörökben kötelező volt (másképp nem dolgozhattál) másrészt külfölre menni is csak így lehetett (én 8x voltam, a 2 év kovid alatt)
ha a legoptimistább "összeomlás kutatók" összefüggéseit nézzük akkor is baszhatjuk az egészet
még akkor is ha kivesszük az egyenletből a háborúkat a környezeti változásokat és a migrációt
évente elfogyasztunk 2 földnyi megújuló forrást, ez nem mehet sokáig....
Orbánnak nincs köze hozzá ....................világ játék volt ,mindenűt kellet csinálni
Sőt Orbán igyekezet lazán kezelni
Kossuth rádióba kuncogott hogy milyen leleményes a Magyar hogy üres pórázzal sétálnak és keresik a kutyát .
Amibe azért érezni lehetett cinkos vigyort 😉 na majd ha kiveszik a országok kezéből a különböző kezelési helyzeteket és át adják WHOnak akkor nem lesz ilyen trükközés és lehet kezdeni könnyezni . Akik nem igénylik a csoda gyógymódot
Ebben - sajnos - igazat kell adnom.