Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fizika órán ugye mindig aludtál?
a sebesség kurvára fontos és hiába 260 font ha a reflex 250fps a csigás meg 320, kurva nagy a különbség
azt meg el sem tudom képzelni hogy avval bárki kimenne disznózni....
adok érte egy diavetítőt meg egy dobozos kofolát 😉
160 font. azért nem olyan gyenge az 😉
szegény kurvák 😖 😭 már őket is 😂
Pl : nem lesz TAXI sofőr se , gondolom hallótál már a önvezető autókról illetve kamionról
Szerintem mindet majd robotíztálnak majd
akkor bejön tésanyi agymenése(kezeit széttáró) Mindenkinek adnak alapjövedelmet. Remélem nekem jó nagyot 😅
ez a béna szétnyitható kivitel sehol sincs
egy ilyen lusta íjjal tuti nem vadásznék a csigás íj 300fps felett vannak ott már olyat üt a vessző hogy helyben összerogy
Már nem kell termelni
Van minden ház ,város , autó infrastruktúra már csak működtetni kell .
Kell művész ,esetleg orvos , szexhez szép emberek .................... el lesznek mint a befőtt . Legalább is ők úgy gondolják . Robotok kiszolgálnak ,kertészkednek ,meg termelik a kaját meg minden amiért nem szeretnek fizetni munkást 😁 Tudod hány szakma tűnt el csak a te életedbe ............... mondjuk én nem, de biztos sok 😂 😂 😂
Van betekintesem.
Gyakorlatilag olyan univerzalis lett hogy barmi tortenik ha penzugyi a baj akkor orban az oka ha egeszsegugyi akkor az oltas.
Es minden meg van oldva.
Kirugtak orban,hullik a hajad oltas.
Magas a vernyomasod orban ES oltas.
Ennyike.
De ez sehogy sem adja ki.Ha ők termelnek az emberek helyett,akkor ki fogja azt megvenni amit előállítanak?
Hát ja ............... szerinted miért fejlesztik a mesterséges intelligenciát meg a robotokat .
Az majd nem sztrájkol nem megy beteg szabira , meg nem kell baszakodni etetni a "sok lehűtőt" 😂 😂
Ott volt a ő kövükön tartsd a emberiséget 800million ........ ilyenek ezek a ganefok ,farizeusok
Akkor csak egy oldalról van betekintésed így a véleményed a koviddal kapcsolatban nem túl sokat érő(kezeit széttáró)
kommendánsként építettem elég sátrat így már a horgászatnál is lusta vagyok felépíteni a sajátom sátorállításból egy életre elegem volt (fetrengős) Egy egész menetoszlop uralt pakoltunk meg 97-ben sátorkalodával meg ponyvával(fejét fogó) Mi mindenkinél előbb érkeztünk a bakonyi hadgyakorlatra 2 héttel és kb. 300 sátrat állítottunk fel bele értve a parancsnoki sátrakat a tábornoki sátrakat és a tiszti étkezőt és a legénységi étkezőket is(fejét fogó)
Ezt a vérnyomás ingadozást meg sem említettem,anyámnál és az anyósomnál is volt ilyen.
Pipikem,amit te promotalasz az feler egy fejlovessel,ha kenyszeritenek akkor se nezem meg.
Amugy a satorallitasi kepesseged szart se fog erni,gyakorold az aknakeresest es a tourniquet használata,hatha tuleled a 24 es evet. 😆
A lakasoknak amiket vettek reszeltek.
Hacsak nem tanulod meg a privet druzja szavakat surun ismrtelni.
már előre élvezem 😅
a vakolók szerint túl sok a földön az emberszám
most kölcsön adtam a vadász haveromnak vettem hozzá vadászhegyeket. Legrammoztuk a vesszőket elkezdtünk gyakorolni szalmabálába a nyáron. Szélcsendben 50 méterről már eltalálunk vele egy kézilabda méretű kört. Elméletileg ez elég ahhoz, hogy halálos lövést lehessen leadni a disznóra(kezeit széttáró) Van egy saját magaslese. A szórótól kb. 40 méterre majd oda ülünk ki vele vaddisznózni. persze a puska is ott lesz csőre töltve ha csak sebez a nyillal lelövöm a disznót a gecibe 😅 nem jó ómen ha vesszővel az oldalában elszalad még keresetlen szemek meglátják és kombinálnak 😅 úgy, hogy a barnett nem eladó(kezeit széttáró) de szerintem lehet ilyeneket kapni használtan akár 30-40 ezer ft környékén(kezeit széttáró)
😌
Én nekem van közeli ismerősöm akik így veszítetek el idős hozzátartozójukat ☹️
De mond ........... csak nem mindent
"semmit sem mond" egy kicsit erős túlzás ,azért mert ott a biblia ....... azon keresztül meg vagyok szólítva 😉 😁
Én most a boldog időszakomat élem 😂 😂 alig várom hogy hajtsak 😍
akkor te még elkaristolsz néhány évet(meghajlós) De zotyának már csak 2 hét(óranézegetős)
Nekem sincs 1 se ................. szóval nem tudom 😂 de majd lesz valahogy 😁
anyósomnak a vérnyomása omlott össze az oltások után. 80 és 180 között ingadozott(fejét fogó) Akkor ez eltartott egy hétig, majd egy hét szünet és újból kezdődött. Ez így ment sokáig. A harmadik oltásról már ép sikerült volna lebeszélnünk de közben meghalt 69 évesen tulajdonképen rejtélyes körülmények között(kezeit széttáró) A két oltás után látványosan leromlott az egészségi állapota fél év alatt rá se lehetett ismerni. (kezeit széttáró) Majd egyszer csak rosszul lett bekerült a kórházba 4 nap múlva meghalt. Ez már a kovidos karantén utáni időkben volt kb. tavaly ilyenkor(óranézegetős) A mai napig nem tudjuk mitől halt meg(gondolkodós)
jön hamarosan egy tízszer erősebb járvány, mint a kovid, most mondta a who