Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

94-95 Táncsics Mihály 😆
Hazát? Az ilyennek nincs hazája csak lakóhelye.
Olyanok közé vonultam, mellettem egy gyilkos feküdt aki 8 évet kapott, felettem nemi erőszakos 3 évvel és nagyjából a fele volt ilyen a többi meg 8 általános nélkül akiknek ott kellett kijárni és még pár olyan szerencsés mint én akiknek csak apró hátszelünk volt aki azt el tudta intézni, hogy Bp.-re kerüljek és fizetést kapjak mert az is volt na meg minden 2. hétvége otthon ami akkoriban ritkaság volt, de azt már nem, hogy könnyű is legyen. 😁
Első nap a kantinban, sorba álltunk egy szegedi sráccal. én:
- kérek egy pohár tejfölt!
Errre az eladólány rámnéz, kávéalátét méretre nyílt szemmel, és kérdi:
- tááááááájfölt?
nem bírtuk ki röhögés nélkül 😁
mi a fasz sül ki ebből?
Katonáéknál a sütikiszúró is ilyen gondolom 🤣
Azt Gabozsvárnak szokták mondani az ottani egyszerű népek, én mellette húztam le másfél évet Taszáron.
Mert bizonygatod hogy te nennyit vagy ott,ami minimum az eleted 3/4-e
"a haza kívánt" 😅 🤣 😂
Gondolom, 12 hónapig verted, utána ezért az életed végéig kitartatni magad, mint egy büdös, rossz kurva.
Még matematikailag sem jön ki.
egyértelmű
megtettem amit a haza kívánt most lásson is el, mert megérdemlem
Már megint a máséból élni...
aki nem volt katona annak fele vagyonát el kellene venni, aztán az ilyen rokkant veteránoknak mint én is vagyok életjáradékot adni, az átlag bér pont megfelelő lenne
😂
Könnyen arcoskodtál már akkor, addigra minden hülyét felmentettek 🤣 nem kellett már a sorkatona...elég volt egyet tüsszenteni
Engem a kormányőrséghez soroztak be , nagy nehezen intézték el , hogy a KAFÉV-hoz kerüljek sofőrnek ! 🙃
Engem is oda vittek volna,szerencsére volt eszem és azt mondtam menjenek a hülyék bohócnak.
Kicsi a világ... én is voltam Kaposváron (abban, amelyik még most is üzemel), és pont akkor végeztem, mikor Ekecs... 😄 (89)
Papíron gazdag.
Látod,addig jó míg mindenki ezt hiszi.
És miért lényeges ez hogy mennyit van ott egy katona?
...mert te elhiszed, hogy amit neki tulajdonítanak, az valóban az ő pénze?
lehet csak én vagyok evvel így de rengeteg hülyét is merek akinek jelentős vagyona van/volt
nagyon kevés kivétellel apuci miatt került a vagyonba, ha nem apuci miatt akkor a régi olajos korszak emberei, akik mára már kurvára tisztességes vállalkozókká váltak
annyiban okosak hogy össze tudták szedni azokat az embereket akik gondolkoznak helyettük, de ebben nagyjából ki is merült a nagy tudomány
Nincs az a téma amit itt CSAK felületesen tudnánk megoldani ! 🤣
Akkor a lölőnek annyi.....