Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehaz annyi van hogy az oltas utan ket hettel,erelzarodastol a szivben indil majd folt lesz a laban ami nem rak,meg semmi.De biztos az oltastol.
Gyereke egyik betegnek se lesz...........termeszetesen az oltastol?
Te komolyan ezt gondolod?
Sajnos a problémák onnantól vannak.Gond az hogy a tünetek megvannak,csak az nincs meg hogy mitől,vagyis hogy milyen probléma okozza ezt.A történet ott fejeződött be hogy szívkatéterezés volt,mert úgy volt hogy biztos stent kell neki,hát közölte a doki hogy nem kell stent,semmi baja.Ezután jött az hogy tanuljon meg együtt élni a tünettel.Aztán jött neki egy folt a lábán ami rohadtul fáj neki érintésre,ott is volt leukémia,bőrrák minden.....aztán egyik sem,nem tudják mitől van.Egész véletlen hallottam az egyik kollégámtól az anyjának ugyanez van,neki az oltás után két héttel jelentkezett,természetesen ott sem tudják mi az és mitől.
Hát ez a nap vicce - az okos villanszerelő, mint onkológus, a gyógyszer mellékhatásokat olvassa 🤣
El kéne 1x olvasni a legáltalánosabb fejfájás csillapítók vagy vérnyomás csökkentők lehetséges mellékhatásait a leírásban - lehet, soha többé nem venné be az ember! 😅
A kor, meg az évek... 😃 ismerős nekem is 🤣persze sokaknak jól esik a nyomorult oltásra fogni, mert a renyhe egészségtelen életmódra, piára, cigire, zabálásra ugye mégse lehet...
Nem tudjak mitol de az biztoshogy az oltastol.
Ertem.
Amikor valaki leirja a velemenyet, az egy dolog. De ami itt neha megy, az mar borzaszto.
Hat igen. Amikor a fotelvirologus mar egyenesen a Megvaltohoz hasnlitja magat...
annak idején amikor kiemeltem az onkologiai mellékhatásaikat (valamelyik oltóanyagban a mellékhatások között szerepelt a leirásában) az orvos férjek lehülyéztek mert mit tudom én, hol értek hozzá aztse tudom mit jelent....sajnos nagyon is tudom....de nem ez a lényeg. Az ismerettségi körben csak három olyat ismertem (mult idő sajnos) akik furcsa mód az ellátásuk folytathatósága érdekében be kellett oltatni magukat mert különben nem mehettek be se kezelésre, viszont igen gyorsan áttétesek lettek, volt amelyik előtte több éve tünet mentes volt. Szóval ha csak eza három ember ment el idő előtt annak is káros volt. Ezt mérlegelni kellett volna, kinek lehet vagy fontos és kinek nem szabad egyáltalán vagy azonnal beadni.
De már mindegy..........jelenleg nem fontos a kovid pedig állitólag most is van és elég sok a megbetegedett.
Ha csak a fele tulmutat a gondolásán és valós alapja van, amit soha senki nem fog elismerni (már csak azért sem mert hát saját felelősségedre adatták be kötelezően) már az is sok értelmetlen szerzett probléma, amit szintén kezelni kell, mondjuk a gyógyszeriparnak ez ismét csak jó......
Szerintem az oltottak 90%-a ezt gondolja.
nincs egyedül. Ez a váll megvonás a válaszuk és leszarják az erőltetett oltásukat.
Mi megbántuk a 3 oltást, asszony legalább 3x volt így is a tesztek szerint covidos és nem volt könnyű egyik sem sőt azóta is kínlódik a köhögéssel pedig ugye az utolsó is 2 éve volt, én nem tudom mert ha voltam is legfeljebb kis tünetekkel ellenben a reuma dolgok meg a belsőségek eléggé felerősödtek illetve lettek újak amik persze a korral is járnak, de nekem magánba a reuma dokinő és asszisztense sokat hallgatott mikor rákérdeztem, hogy mi miért lehet.
Nekem egy indokom van és csak saját magamnak.Még anyámnak sem mondtam semmit mikor kérte a véleményem hogy oltasson vagy sem,aztán oltatott aztán megbánta,aztán az orvosok persze nem találták a bajának az okát,annyit mondtak "tanuljon meg együtt élni vele".
amúgy ez a hit hihetetlen mód jól össze van rakva, alig lehet fogást találni rajta, sőt nem is lehet mert nagyjából mindent le lehet avval zárni hogy az "úr tervei kifürkészhetetlenek" és "ne kisértsd az urat"
nekem volt egy vallásos munkatársam prédikált is sokat akár a templomban akár a börtönben a sitteseknek, aztán néha már-már sikerült sarokba szorítani és egyből jöttek ezek a panelok
mindemellett én is örülnék az végtelen jólétnek az örökléttel kombinálva csak hát ugye a tudat ezt nem veszi be
Persze 😃 teremtő atyánk tudja
hinni mindenkibe lehet....
jézus is valamiféle fafaragó mester volt aztán egész nagy felhajtás lett belőle 😂
En nem tettem garast egyik mellett sem.
Nekem egy pek es bolti elado se mondja, ne is tegyen ugy, hogy erti az oltas elleni es az oltas melletti indokokat is.
Értem a problémád, de forditva is igaz....itt is voltak megmondó emberek akik még kurvaanyáztak is az oltás mellett.
Es annak lehet hinni, aki mondjuk pek, autoszerelo, tanar, tuzolto, elado, stb?
sokféle megmondóember van, és sokfélét mond
azoknak alapból nem hiszek akik azért mondják a mondókájukat mert utána a saját szarjukat akarják eladni, pl a lenkei féle emberkék
azoknak sem hiszek akik bizonyíték nélkül tolják a sok hihetetlen dolgot, földönkívüliek építették a piramisokat és hasonlóak
akik meg bizonyítékok ellenében állítják a faszságaikat azoknak még úgy sem, pl laposföld hívők és társaik
a nagy titkos összeesküvés elméletekben sem hiszek, hiszen ha ennyire titkos akkor nem készülhet leleplező videó róla a yutube-on
de nyitott vagyok mindenre és rengeteg a szabadidőm így ezeket is megnézem, maximum kuncogok az összehordott hülyeségeken
a többiben meg nem kell hinni, hiszen ha van arról számlája hogy xx időpontban vettek covid vírus részleteket a kínaiaktól, és ezzel egyidejűleg az összes média azt harsogta hogy ez egy ismeretlen dolog akkor nem az hazudik akinek a számla a kezében van
persze mivel nem értek hozzá ez a megmondóember is átbaszhat, de ha semmi érdeke és haszna nem fűződik hozzá akkor nem sok esély van arra hogy pár kamu hír miatt veszélybe sodorná több évtizedes múltját, elért eredményeit
amúgy ez az egész vírusos-oltásos történet remekül beleilik a jelenleg használatos orvos-beteg kapcsolatba, ami nagyjából abban merül ki hogy vedd be a gyógyszert érezd jól magad de ne gyógyulj meg teljesen csak tünetmentes legyél mert ha meggyógyulsz és nem kell szedni a gyógyszert akkor nincs haszon
ebben a covid oltásban az influenza oltás turbósított verzióját gondolták bele, működött is egy kicsit csak nagyon kilógott a végén a lóláb 😂
Sok mindent elárul arról az emberről aki egy bogyó féle embert idéz.
Most a hülyítésről eszembe jutott, amit néhai Bogyó mondott Zolinak (asszem)
"Valaki így hülye, valaki amúgy - te meg mindenhogy!" 😁
Ugyanilyen "több évtizede víruskutatással foglalkozó ember" állítja az ellenkezőjét is "bizonyíthatóan"... neked csak annyi a dolgod, eldöntsd, kinek hiszel.
Sztem jobb, ha egyiknek se.
De ki mondja hogy alusipkásoknak való?Azok akiket hülyítettek a médián keresztül.
hát ha megmondta akkor úgy lesz
aztán van sejtés mikor lesz ebből valami?