Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár milliónyival nincs gond. HA lenne százmilliókban mérhető, ahhoz a mai, vagyonmentési gyakorlatom valószínűleg kevés lenne. De ha már százmilliókat összegyűjtöttem volna, akkor valószínűleg lenne ötletem.
Persze az sem mindegy, a bankban van, ingatlanban van, vagy mondjuk tényleg aranyban.
az az 😂 😂
Jó magyar szokás szerint ném hallottam , nem láttam , nem ismerem , de a legjobban IS értünk hozzá ! 😂
Tuti dörzsöltebbek az egyszeri blődinél akik erre szakosodtak.
Ja, csak azok 3an nem, akik erről beszélgettek 😁
Persze, de a sületlenség minimumának is van annyi esze, hogy ne átlátszó szatyorral szálljon fel a buszra, amivel le akar lépni.
Dehogynem. Sok sületlent ismerek
Amelyik így oldja meg, annak úgy is kell.
Azt azért valószínűsítem, hogy aki jelentősebb vagyont összeszed, az jellemzően nem ilyen hülye.
Az ügyeskedők célpontja pont az aranyat lobogtató idióta lesz.
Simán tarkónlövik.
Te hülye,most szerinted mennyit van a katona laktanyában?
Nekem volt újdonság 😐️ Gondolom jövőbe csak kapunk ,csak jól be kell csomagolni
Igen őrmester uuuuuuuuuuuuuuuuur (amerikásan:- igen uram igen ) 😂 jelentem Kaposvár uram 😃
Én nem voltam, eü alkalmatlan lettem valahogy nem bánom 😁 Szóval inkább hozzá sem szólok, mondjuk RC-ben, drónnak nevezett repülő/multikopter dolgokban van pár év tapasztalat, majd oktatom Zolit 🤣
Na látod , volt itt mindenki katona , nem is értem hogyan kételkedhettél ebben ? 🤔
Én meg műszaki írnokként - mondtam már? - szakaszparancsnok.
Azt az életet - a munkaidőre vonatkozót - bármikor cserélném. Most sem rossza, de az azért jobb volt.
Egy háború soha nem tör ki előzmény nélkül. A pénzes embernek pont van ideje hazát váltani.
Én, más indokok miatt novemberben ellődöztem egy másfél-két óra alatt több mint ötszáz különféle lőszert, akkor is csak azért annyi, mert a hidegtől egyszerűen nem tudtam többet tárazni.
(Nem sorozatlövő fegyverekkel.)
nekem ez a kommendás kurva jó volt, amíg a nyulak futkostak a réten az ezer fokban mi felhoztunk pár sátort a pincéből és kiterítettük az alakulótérre "penész mentesíteni" utána heverésztünk a pincében pár órát majd összeszedtük a sátrakat és újakat vittünk ki
ha meg kitelepülés volt előtte kimentünk megcsináltuk a tiszti sátrakat aztán nézelődtünk estig, vagy másnap estig
bakonyi lőgyakorlaton meg egy hétig azt néztük a hangyák milyen gyorsan hordják el a májkrémet a konzervdobozból, meg szarvasbogarakat keresgéltünk
temetésre is mászkáltunk, ha tiszt költözött vagy valami egyéb gondja volt akkor is mi mentünk, igazándiból a lehető leglazább életünk volt, a legstresszesebb meló a belszolgálat volt voltam talán 3x, itt észben kellett tartani ki hol van mert a 80 emberből jó ha 30 volt bent esténként
,A pénzes embereket nyírják ki legelőször,hidd el.
Nekem jó helyem volt, köszönhetően a képzettségemnek meg a polgári munkahelyemnek. Relé kocsi pk voltam, az kvázi független mindenkitől, az ezredek közti kommunikáció a dolga, és egy van belőle minden laktanyában. Így, mivel általában semmi dolgom se volt, besegítettem a telefonközpontba is, az is jó hely volt, meleg és száraz 😆
A műszaki tiszteket Barkassal összeszedtem , hurcoltam őket , napközben meg mixerrel hordtam a betont . Csináltunk pl. Nagykanizsán tank sárrázót ! 😉
hülyékből a tüzéreknél is volt sok, meglepődtem a kommendás század után mekkora sötétség volt a tüzéreknél
nálunk a kommendás század ilyen zagyva század volt, egy csomó egyéb is ide tartozott, a "sátorépítők" mellett voltak a híradósok, a mindenféle parancsnoki sofőrök, buszvezetők, meg a parancsnoki épületben dolgozó segítők
szóval igazándiból senki sem volt hülye, írni-olvasni-beszélni (rajtam kívül) mindenki tudott rendesen
tüzéreknél meg voltak olyan emberek akiek a 8 általános se sikerült, a stihlfűrész tílpűrész volt meg hasonló dolgok
de nagyon tanulságos 2 hónap volt ez nekem, megtanultam elviselni a hülyéket 😂
Jó , közbe 15évet lerántottam gabonás kamionnal , és most 12éve újra a beton ! 🙃
87-be lettem mixeres , 89-be leszerelésem után betonpumpás ! Nem unom ? Nem kicsit ! 😂