Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én úgy tudom, hogy már van olyan, ami tudja ezt a funkciót. A régen beüzemeltek nem, de az újak igen.
Sőt, a nem hmke méretűeknek alapból tudniuk kell.

https://wattler.eu/2022/08/nap...
Igen,és emberek ezért fekszenek ott leszakadt arccal.
Pedig a mostani akkupakkal teljesen jo pályázat. Eleve kisebbet kell feltenni mint a ház fogyasztása, olcsobb és akkuval meg van oldva az ingyen villany több mint félévre
A remény. Meg a szolgalelkűség. Meg a belső ellenség, a hazaárulók tevékenysége.
Én most is csak azt látom amit eddig,nem fogok egy évtizedes megtérülésbe invesztálni egy forintot sem.
Nem tudják. Az enyémet pl sose. Az inverterem arra se alklamas hogy egy nyomorult akkuval együtt dolgozzon😃
A villanyóra képes rá, dehát akkor meg egyáltalán nem lesz áram a házban
Akkor ez megint ellentmond a te gondolatodnak.Minek adnak pénzt ha az ember elfogy?Kérdezhetem úgy is hogy ha pénzt adnak hozzá akkor embert miért nem,hisz nem lesz aki elcsúzlizza azt a pénzt.Ha meg nem adtak volna pénzt,akkor már háború sem lenne.Szóval az érdek azt kívánja hogy háború legyen,ehhez pedig akkor elkerülhetetlen az ember hiány pótlása is.
Elég, ha csak távolról tudják - tudják - vezérelni a hálózatra történő betáplálást. Szaldó van. Jó? Hát... nem éppen, mert nem engedem a betáplálást, így nem lesz majd mit kivenni. Ez nem rosszindulat, egyszerű hálózat- meg fogyasztásmenedzselés.
Olvastál tavaly-tavalyelőtt, amikor negatív volt az áramár nyugaton? Hát ők akkor azt így oldották meg, de lehet ezt másképpen is.
Szóval akkor reálisabb a 10 de inkább a 12év,és akkor még kitudja abban a 10-12 évben hányszor fogják beszopatni a tulajdonosokat.
Meg zsidó.
Akkor nem visszaadni, hanem átadni az ukrán hatóságoknak.
Ki fog háborúzni? Minden háború, amikor valamelyik alapja fentről elér egy határt, akkor vége a háborúnak. Ember, fegyver, pénz, pénz, pénz, ahogyan Montecuccoli megmondta egykor.
Igen
Jah...... és.még drogos is
Én meg ezt nem értem "visszaadni",hát nem a tulajdonuk.És akkor ki fog háborúzni?Amit már igazából most sem értek,ki maradt még ott,hogy nem fogytak még el?És mi lesz ha elfogynak az otthon tartozkodó ukránok?
A többiek sem. A baltiakról még csak-csak elképzelem, de ott is szólni fognak, hogy legyen idejük még egy határon átfutni.
Akarsz fogadni, hogy senki nem fogja visszaadni őket a náci ukrán államnak?
Tehát akkor nyáron kb ingyen van,télen meg fizetek a jelenleginél valamivel kevesebbet.
A *elenszkij.
óóóóó,az országnév csak egy volt hogy ne általánosságban beszéljek.
Melyik a buzizsido? Nem mindig kövwtem nyomon.
A buzizsidót emlegesd. Az már száz alkalommal megmondta, hogy még egy nap és Vlagyivosztoknál szorítja a tengerbe az oroszokat.
Akkor az vert fal lesz. Azok ilyen vastagok. A közetgyapot átszellözik, az amugy is jo a faladra. Mondjuk a szinezésnek is olyannak kéne lenni ami a vályogra valo asszem.
A fogalmazást nem értettem.
Igen, felmerül. Amúgy pont németország nem fogja kiadni, nehogy bárki is azt mondja róluk, hogy a halálba hajtotta a menekülteket. A buzizsidó lobbi elintézte, hogy a német embernek bűntudata legyen.
Az, hogy nem ad nekik az alapvető minimális ellátáson felül, azt még csak-csak , de hogy kiadják őket, azt biztosan nem.
Nem mert a nyáron megtermeltet késöbb nem veheted vissza. Ha most rakatod.fel.
Nekem 60-70 közötti fal van, erre gondoltam 5cm gyapotot csak hogy egyenes legyen meg hogy összzárjon a tetőben lévő hőszigeteléssel, mert az durvan 5 centivel nyúlik túl a külső falsíkon.
ez egy szűk 3kwp napelem termelése(január azért ilyen mert állítottam a dátumot és kinullázta az inverter az egész hónapot)
a most támogatott cuccok 6kwp felettiek szóval ezt meg lehet duplázni