Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg azt hogy nagyon irigy vagy mások tudására....
de nyugi, rád is szükség van hiszen honnan tudnák a hozzám hasonló lángelmék azt hogy mennyivel okosabbak vagyunk ha nincs meg a nulla pont 😂
Néha azt látom, hogy a fotelvirológusoknak van másoddiplomájuk is, vagy akár egy harmaddiplomájuk is.
Öööö... egy drag queen?
Sasha Velour?
ha lenyomod a bejövő biztosítékot akkor is van áram?
És mégse vagy az itteni napelem szakértésbe? 😳
Termel,minden fasza,nem stresszelek mint lászló olyanon amin nem tudok változtatni.
A kecske az hasznos állat,ne akarj neki rosszat!
ha nem akkus akkor baszhatod
nincs szinusz jel megáll az inverter
Szerencsere max egy repulogepindulas fugg toled,szoval nem felek.
Napelem meg van a hazon. 🤣
Javaslok az élettársad helyett egy kecskét, ha ilyen egyszerű világban élsz.
De nem lehet összekeverni, pláne olyan helyzetben, ahol mondjuk költségelszámolás is szóba kerülhet.
Értem, hogy rájöttél, hogy az alma nem körte, holott mind a kettő gyümölcs, de akkor a motorodba vegyél valami olajat, mondjuk automataváltó olajat, mert hát olaj is, kenésre is jó mind a kettő, pénzbe is kerül, meg járműbe is való.
Ugye, nem lenne mindegy?
De akkor sem lehet nevezni pl. a számla adótartamát rendszerhasználati díjnak.
Volt itt már egy korlátolt, akinek minden adó volt, a járulék, a hozzájárulás a minden.
Egyértelműen. Hiszen ahogy mondod, ki kell fizetni.
Hát akkor szerezz be gyertyát, mert ha rajtam múlik akkor nem lesz villanyod 😆
Tőlem úgy nevezed és tagolod a számlát ahogy akarod, nem ezen vitatkozom, de ettől még nem változik a pénztárcámban a költség vonzata.
Gáznál sem jobb a helyzet, ott pl. külön számlán jön a kapacitásdíj.

Ha a lekötött mennyiségnél +/-20%-nál eltérő vételezek, akkor ott a felár, mert hát a kereskedő az én becslésem alapján kötött le mennyiséget, és amúgy ő is ebben a helyzetben van, ha nagy az eltérés, akkor bünti.
És mi alapján adom le a szerződéskötést megelőzően a mennyiséget? Hát persze, hogy az előző év alapján, csak éppen jön egy baszom nagy tél, vagy éppen enyhe, és máris megvan a mennyiségi eltérés.
Mondjuk villanynál saccra jól belehet lőni, de a gáz...
Van itt egy ööö... nevezzük ingatlanunk részszámlája, ezek a tételek vannak rajta az elektronok árán kívül:

- jövedéki adó
- energiahatékonysági díj (ugye ez nem adó)
- kapcs. term. szerk.-át. díj
- kedv. árú vill. en. tám.
- KÁT és Prémium
- átviteli díj
- elosztói forgalmi díj
- elosztói alapdíj
- elosztói teljesítménydíj
- közbeszerzési díj
- áfa
Te is ilyen fillerbaszo vagy?
Na jo 3ft es megvagyunk. 🤣
Tőlem sem? Ne legyél szenyó, úgy kifűtjük nyáron a kócerájt olcsó árammal hogy ihaj 🤣
Mondjuk toled csak ugy vennem az az aramot hogyha fizetsz nekem.
Had legyen a buzis feher teslan kivul meg nyomorod.Halmozzuk. 🤣
Ja, azt én nem látom😃 kéri ehhez sem ért😃 abba még mindig benne van a szénbányászok támogatása is😃 legalább 5-6 tétel. És abbol.egy az áfa
Ezek szerint akkor az áfát is a hálózathasználati díjak közé sorolod, csak mert ki kell fizetni?
...mert 5-ért is adják.
Az eredeti kérdést nézd, ott a kéri úr azt állította, 5-ért veszik 70-ért adják, tehát szerinte 65 a hálózathasználati díj.
Sanyi , nekem volt hogy a flex hajtóműháza robbant szét , repültek a fogaskerekek , hajtómű , stb ! Vagy maga a korong robbant szét ! Nem voltak vidám pillanatok ! Szerencséd , hogy "csak" a tépőzáras szabadult el ! 🤔