Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó is nektek , hogy mindent a feléből megoldanátok !
Mondjuk enyiért én már a gyárba vittem volna vissza, mégiscsak gyári körülmények közt cseréljék, mintha mi se történt volna......és ott még az ájer is passzol
🤣
az minek a kuplunghoz?
Akkor még olcsó is volt, ez bp.-n is kb a felébe kerül. 😁
Mindenből a gyárit kértem , amilyen benne volt ! A DPF kényszerregenálását osztrák VW -szervízbe csinálták , ahogy a futóműállítást is , ahol a szerelő egyébként dolgozik ! 😉
Maga a kuplungszett 400 000 Ft !
Csak az önindító volt 130E Ft !
Hát nem tudom, nekem most volt csere ami munkadíjjal, kettőstömegűvel és kuplunggal együtt 300-ba került és ez nem számít olcsónak mert a komplett szett már 150-ért kapható a neten és kb. 80-100 a munkadíj.
280 a komplett szett, csapággyal, tárcsával szerkezettel csavarokkal. Legyen 300 a sallangokkal, vagy 350. Jó munkadíjuk van, órában azért megkuplungozni a tranyót nem egy hét.
Már az egész Transporter ?
Akkor csere után már 800-ért eladható? 😁
azért vannak utángyártott alkatrészek is
és egy 15+ éves kocsiba városba szaladgálni az is teljesen megfelelő, lehet nem megy el 300 ezret csak 50 ezret de ez lehet 6-8-10 év amire úgy is kukába kerül a kocsi
pl anno az audiba valami 700 körül lett volna a gyári új futóműalkatrész előre, az utángyártott meg volt 170 ebből 60 a két lengéscsillapító
na szóval
az i10 kartel tömítés csere 40 ezer, érdekességképp rákerestem a bárdis árakra, a legtöbb 7500ft....
mi ez ha nem rablás
750et fizettél a lendkerékcserére? Gondolom kuplunggal együtt.
És amikor a DPF- re mondtak 750E Ft-ot , plusz 200E Ft kaució ha a régit nem adom le ! ? Porsche-Hungária Győr ! 2015-be kb ? 🤔
A qrva kettőstömegű sajna ennyi ! 🤔
Azért az se korrekt árképzés volt.........valahol valaki rakosgatta a számokat
Ezért került a 17-éves transporterem kuplungozása 760E Ft-ba ! Anya vitte a Poloját műszakira , két hátsó lámpa csere , meg ablakmosógomb csatlakozó hátul , két szilent csere 170E Ft ! 🤔
De nem tud bontott árakat sorolgatni , ha újat fog beépíteni !?
Az összes autószerelő buzi... bevisznek hozzájuk egy 20 éves 500000-es verdát, és márka szerviz új alkatrész árakat sorolgatnak neki.. persze hogy GTK.
Á,ez még jó autó ehhez képest.......
http://youtu.be/3-5WnRhuxK0?si=Z-Rg36LzQCue1mim
sosem értettem miért vesz olyan ember használt autót egyedül aki semmit sem ért hozzá
http://youtu.be/U0bMWZTUN0E;t=1661s
már azok a csavarostól telibe fújt felnik mutatják hogy milyen állapotok lehenek a kocsin.....
bár a szerviz árképzése se semmi, egy kartel tömítés csere 40 ezer....
Csupa kifogástalan alkatrész lehet ! Csak is ! 🤣
👌
Megtaláltam a jó láncfűrész képeit, még mindig mükszik 😄 :