Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem mondtam. Nem az átlagbérért katonáskodnak, annak van rizikója - néha kellemetlen - és ennek éppen ezért ára is van.
Az hal meg eloszor ha nekimegy a betonpillernek a palyan nem?
Ja,tobbet alszanak a laktanyaban,ez teny. 🤣
Ennyi a párhuzam?Akkor ne hagyd ki a buszsofőrt sem,mert ő meg azt a hivatást választotta.
Nincs olyan,kizart?
Mint aramütött klimaszerelo?
Sztem kisebb az esély......
Söt, ha választani kéne inkább tüzoltónak mennék.
Az osszegett tuzoltonak jo?
Hivatas,ezt valasztotta.
Mi a párhuzam a kettő között?
Tehát akkor jó azoknak akik ott vannak leszakadt fejjel,értem.
Dehogynem,a legtobb szerzodeses hivatasos,siman van parhuzam.
Jo,ukran oldalon van egy vagon csoro akik nem tudtak lefizetni a sorozot.De rengeteg a zsoldos,nomeg az onkentes.
Egészen biztosan.
Meg a wagner elitelt rohamostagosainak a 60% a letoltotte az egy evet,penz es amnesztia volt a jutalom.
Es nem a gyilkosok es egyeb volt,hanem a kisebb jelentosegu buntett miatt sittrevagottak.
Ez a hivatásom,ezt választottam.A kettő között nincs semmi párhuzam.
Nincs ennek hagyománya, én ha építkeznék, megint ahogy ahogyan a mostani is, két sor tégla közé a hőszigetelés.
Munkát is, ragasztót is, plusz állványozást is, hálózást is, mindent meg lehet spórolni ezzel, és számold ki, mennyi a hőszigetelése két sor B30 350 forint/db., 30-as falazóelem a duplája között egy hőszigetelésnek? Ha számolsz, rájössz, hogy mint mindig, most is nekem van igazam. És kívül-belül kemény felületem van, nem hungarocellen valamennyi ragasztó.
Ezt mondjuk utólag már nem lehet kivitelezni.
Lesz olyan?
Aki a pénzért meg és túléli, annak.
Te bemesz egy langolo hazba,,miert teszed?
ha most építenék ebből tenném: https://www.thermo-block.hu/?g...
tuti a cucc, és amennyivel drágább mint a tégla, bejön a munkadíjon mert egy kőműves meg 2 segéd készre falaz egy 100nm házat pár nap alatt
egy nagy hibája van nyáron dögmeleg, hiszen kb egy gyertya lángja több fokos hőmérséklet emelkedést okoz ha nincs hőveszteség, na de ugye amikor meleg van van napfény is és lehet róla hűteni
nekem úgy kellene kezdeni hogy letúrni az 5 centis hőszigetelést a picsába kibaszni az ablakokat-ajtókat a padláson felvágni a betont és körbetekerni a házat 20 centi hungarocellal+ fent szórt habbal körbekenni mindent
persze felszedni a járdát/macskajárdát, leásni a föld alá is a 20 centis lapokat stbstb
kibaszott sok meló és tuti nem takarná be 5 milla az anyag árat
Hát ez az,és melyiknek éri meg azok közül amelyik így fekszik ott?Ostobák.
Az egyik pénzért, a másikat meg a zsidók hajszolták a rohadt jenki érdekek védelmében a harcmezőre.
Nekem ez a 6év sehogy sem jön ki,pláne nem ennél rövidebb idő alatt.Én most kaptam árajánlatot visszatáplálós rendszerre,1.7milla az önerő,tehát 1.7 millámba kerülne eleve és pluszba gondolom ez nem azt jelentené hogy nekem onnantól egy forintot nem kell fizetnem az eon-nak.
8 nekem plusz a melegvíz és a konyha. De akinek tavaly segítettem építkezni, és a házból nem sajnálta a szigetelőanyagot, annak négyzetméterre vetítve majdnem még annyi sem, de mondjuk annyi. Tehát nem lehetetlen.
De mivel írtam, hogy akinek többe kerül a gázfűtés, annak napelemmel termelve is több kell. A fizika és a számok nem hazudnak ha több kell, akkor mindegy, azt a többet miből állítom elő, abból is több kell.
A támogatott rendszer - mint már írtam - némileg felborítja a logikát, pontosabban a megtérülés számítását. Egy támogatott rendszer összehasonlítása egy teljesen önerőssel illogikus.
Én amúgy meg pont azt gondolom, ha pénzmegtakarítást akarnék elérni a fűtésen, mindenképpen a hőszigetelés lenne az első.
Az utólagos hőszigetelés nem olcsó kétségtelenül. De építés alatt kialakítani, ha gondolkodsz és számolsz, lehet meglepően gazdaságosra is kihozni.
Ha te azt gondolod, hogy ezt "egymással művelik" akkor nem sokat értesz a világból ☹️
Pont most láttam egy videót,vélhetően orosz katona,a kamera jól rá közelített,feküdt a földön ,ahogy elfordította a fejét a fél arcáról lefittyent a bőr,oda akart nyúlni a kezével,csak éppenséggel az is le volt fittyenve,majd hasra fordult,gondolom meghalni.Hát igen.....biztos megéri a mindkét oldalon harcoló katonáknak.Ezt művelik egymással,aztán minek?