Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeem,megtalaltam a hornet valtot amit ebbol szedtem ki.
Jah......én már ha öt méternél közelebb kell bármit csinálni takarom. Van.rá motortakaro is jo pár de erre a célra van összevarrt lepedö, a kettö pont kiadja a motort
A burgonyát már ha az motornak számít. 😁
Milyen gépet
Ugyan nem motoroztam, de sikerült kárt okoznom benne. Lerepült a flexről a tépőzáras posztókorong amivel vagy 3m-rel arrébb bohóckodtam és eltalálta a gépet, kb 100ft-osnyi részen megkarcolta. 😒
Ja, hogy ez friss vásárlás? Azt hittem a másik blokkodból bontott.
Biztos hogy nem.
Igen.
MZ be is pont ilyen van, téged átbasztak 🤣
Nekem van három is,és akkor a bicikliket még nem is számoltam.
A virtuális erőművet is csinálta hozzá? Mert én erről beszélek.
Ezek szerint.
De ez engem hol érdekeljen? Én csak azt látom hogy 5forintért veszik tőlem, és 70ért adják bruttó elszámolással. Tehát következés képen a többi a kezelési költség. Leszarom magasról milyen linket adsz, meg milyen számlát mutogatsz. Nem is értem miről akarsz meggyőzni ezzel, mert baromira nem változik semmi az én pénztárcámban az etimológiától.
Nem lépkedtem végig vissza, de a lakossági 70 ft-tal szemben vélhetöen 5-ért veszik a termeltet
Egy olyan táblázatot másoltál ami az egyetemes szolgáltatásra vonatkozik. Ebbe tartozik. a lakossági fogyasztok nagy része. Amit te irtál az cég esetén kérdezted. Ott teljesen más a vételi és az eladási ár is. Többnyire menetrendhez vagy lekötött teljesitményhez igazodik az árszabás.
Kösd el jo szorosan
Akkor veszek egyet. Mindegy milyen?
Nem értelek, ott volt a link.

Most a kedvedért képként is berakom. Ebből mi látszik?
nekem egy új visszacsapószelep kellene a pöcsbe mert mostanában gyorsan fárad, váltó nem kell mert nem akarom fokozni a tempót
Mindenkinek kell egy valto,mert boldog lesz tole. 😆
Kell lenni másnak is akkor?😃
Es van egy valtom,nagy dolog na. 😆
aki ilyenkro motorozik az buzi 😁
de nyugi, mi akkor is szeretünk
És?
Megtrollkodom a napelemes forumot,van egy valtom. 😆
Ők a szabadpiacról vásárolnak, ott más az árképzés. 3x80 A felett nincs egywtemes szolgáltatásra lehetöség de a lakossági is kimehet bármely nagykereskedöhöz csak többnyire nem.éri meg hosszutávon.