Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam már,zselét kérdezd.Az én szemszögemből semminek nincs értelme ami ott zajlik.
Mit nem értesz ezen?Vegyünk egy országot,mondjuk németország.Németország nem kevés pénzt ad a saját kasszájából hogy életben tartsa ezt a háborút,azt a pénzt adja oda amit a saját népére is költhetne,ezek után benned felmerül az hogy nem adná át ukrajnának az ukrán álampolgárokat hogy életben tartsa a háborút?
Tehát ha úgy számolom hogy egy forintot nem kell fizetnem az eon-nak(amit azért kétlek),hanem a napelem megtermeli a nekem szükséges áramot,akkor 8év a megtérülés,ha a maximális támogatást kapom.
Ezt nem értem.
Gondold végig. Otthagyok mindent és elmenekülök, mert féltem a szaros életemet, ők meg azt mondják, ha nem megyek haza MÉGISCSAK harcolni, akkor nem adhatom el az ingatlanomat, meg letiltják a bankkártyámat? Amit egy amúgy 80-as iq-val rendelkező amúgy is már átmentett máshová?
Van ennek valami életszerűsége?
Csak az ujaknak nincs.
Tavaly ev vegetol.
Talan tesomek az utolsok kozt voltak.
Uj belépöként most nincs. Igy majd nyáron csomot termelsz a rendszerbe télen meg veszel áramot. Olyan 4-5 honapban fizetni fogsz valamennyit, dekevesebbet mint most
De már nincs szaldo,nem?
nekem 38as fal van, az első kurva nagy hiba......
Olyan volt hogy a saját pénzét oda adta a saját álampolgárai helyett?Olyan volt hogy inkább saját magát szopatta meg csak hogy egy másik ország háborúzhasson?
A kevesebb technikat eloerovel akarjak potolni.
Ha meg vizesedik rakhat fel husz centit is, nem sokat ér
Az ötvenes falon? annyira nem.....
Vágyak és meggondolatlan tervek.
5 centi az lófasz, nekem is vályogon van, nem vagyok szaki de úgy gondolom ha nem ázik a fal akkor nem okoz gondot, sok régi ház alulról nem túl jól szigetelt
ha szigetelni akarsz akkor rendes szakit keress, borzalmas miket művelnek még most is, ugyanazokat a hibákat elkövetik a mai napig amit mi is elbasztunk 20 éve
Ha a villanyszámla alapján számoltak és.minden jol alakul akkor maradni kell inkább de nullára probálnak közeliteni. Persze ha nem raksz fel uj fogyasztokat
Ja és szaldot figyelembevéve
Szerintem soha nem volt a történelemben, hogy egy ország kiadná az odamenekülteket a saját hazájuknak, hogy azután azok meg harcba küldenék őket.
Vagy csak nem voltam eleget történelem órán.
Zselét kell megkérdezni.
Höszigetelésbe nem sokatfog jelenteni de gondolom esztétika miatt kell
Ha teljesen ki tudod zárni hogy nedvesség kerüljön a falba. Ami nehéz. Ytongra se lehetne. Nekem öt centi van de tizenöt év után azt mondom nem okoz gondot.
Egyébként már van olyan nekicell ami vályogra rakhato
Te képben vagy ezzel a napelemes dologgal,szóval ha van egy visszatáplálós rendszerem,ami történetesen a havi villanyszámlám alapján lett kikalkulálva,akkor nekem a telepítés után mekkora lesz a villanyszámlám?Nem feltétlen összegszerű meghatározásra gondolok,inkább %.
Értem. Azt nem értem, hogyan lesz a kivitelezése ennek.
A sajátomét kivéve?
Amúgy én nem azt írtam, hogy nem segítek, hanem azt, hogy nem sok indokot tudok, hogy másért megdögöljek.
Meg lehetsz.