Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,de a litvanokon es lengyeleken kivul senki nem adna ki,elvileg torvenytelen,a nemetek talan azt aki nem dolgozik,hogy ne terhelje a szoc rendszert,de maguktol atmennek majd olyanhoz ahol nincs kiadatas.
Meleg pite az hogy se ingo se ingatlant nem adhat el,lejart utlevelet nem ujithat meg kintrol,es bankszamlat,sim kartyat is letiltjak.
Volt is kurvanagy sor a kulkepviseleteken.
Az 5cm kevés? Hungarocellt vályogfalra jó ötlet?
Ez is egy ok.......
Én nem vagyok hadköteles,én addig maradnék amíg a saját dolgomat csinálnám.
Zselé mondta......januártól megkezdik a külföldön tartózkodók behívását.
Szerinted erdekli oket?
Olyanok mint te,te visszamennel ha ilyen torveny lenne itt?
Azért vagyunk mi,akik meg igen.Bár szerintem ez minden férfi ember szégyenére válhat,aki a saját életét menti egy gyerek helyett.
Fransziáknál? Németeknél? Oroszoknál?
Én mindkétszer ugyanazt írtam.Nincs mit eldönteni.
Mennyi hadköteles elmenekült?De rábasztak,megmondták hogy ők is megkapják a behívójukat most januártól.
Szerintem mi vagyunk többen.
Most akkor torvenyszwru vagy nem,dontsd mar el.
Hát....ha neked az a két dolog ugyanazt jelenti,akkor komoly baj van a gépházba."Tehat azt mondod elso az aki a hatso ablaknal ul." és a "Nem törvényszerű"
Te aki az elso gondra lelepnel az orszagbol is?
Viccelsz?
Hogy?
Nézem.
Nem úgy mint az ukránoknál.
Te nezed?
Tehat azt mondod elso az aki a hatso ablaknal ul.Ertem.
Berek.
https://www.vg.hu/kozelet/2023...

Csak szolok,jelenleg a ruszkiknal 212 forint atszamolva a benzin.
Es nagy orszag,van regio a kaukazusban ahol ez a kiugras,es megbecsulest is jelent.
Mas kultura,nem jobb nem rosszabb,mas,teny hogy nem blodi fele ha gond van dobbant a mentalitas.
Jó,hát ez te vagy.Ezért vagy ott jó helyen ahol.
Nem törvényszerű.
Speciel én a magam részéről nem sok miértet tudnék felsorolni, hogy megdögöljek.
(Nem, még egy busznyi óvodásért sem.)
Inkább én is, aztán valahogyan kibuliznám, hogy az lennék, aki felveszi a telefont, amikor valaki hív, hogy a cica nem tud lejönni a fáról.
A miértjét nézzed!