Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kutyákat megviselte a tüzijáték, lányoméknak komondorja van, de úgy beszarik szegény, hogy ilyenkor mindig ezt csinálja, volt, hogy nem bírta kirángatni a kocsiból és időre ment így elvitte ügyet intézni. 😅
Ok. Várom hogy kifejtsd hogy ha 70forintért veszel valamit, miközben tőled 5forintért veszik meg. Akkor minek nevezed a fennmaradó összeget. Én lopásnak, miközben tudjuk hogy a világ jobbik felén ezzel simán pénzt is kereshet az egyszerű polgár is.
Kárörvendően? De hisz az egész egy sikertörténet neked és akkor azon nem lehet kárörvendeni bár irigykedni ugyan lehet, de hát csak a csóró prolik teszik ezért szóra sem kell méltatni mégis megteszed, miért? Mi ez a vágy benned mások alázásáért amiért folyton bizonyítanod kell? Ez akár komoly bajt is jelezhet, aggódok a mentális állapotodért. 😥
Nem igy van.
És ha már nem lesz általunk támogatott és a gari időn túl tönkremegy?
8%?Hát az kevesebb mint gondoltam.
mintha 200 ezer napelemes ház lenne már most valahonnan ez a szám rémlik. Az már azért nem pici szám a 2,5 millió ingatlanhoz képest(gondolkodós)
helyes tiltsatok le. Én meg a csóró prolik vinnyogását unom akik kárörvendően linkelgetnek(mezeit széttáró)
meséld el mi a heti elfoglaltságod(gondolkodós)
Ja semmi? Hát akkor ott sem változott semmi tőlem ezt miért várnád el 😅
12 év teljeskörű gari van rá mire szarrá megy nekem kijön ingyenből egy új általatok támogatott rendszer ára 😅
5kw-os rendszer simán viszi a házad 2 -en vagytok. Nekem 9 kw-os a rendszer de csak 6 kw-nyi panel van fent. Viszi a háztartást áramzabló nagy hajdúbojlerestől és vellanyautóstól(gondolkodós) Mondjuk a hátra lévő 2 évedben neked már kár agyalni bármin is inkább toljad a húst a kupiban 😅
Nem kell,google térképen kiválóan látható,nézd meg a legdrágább ingatlanárakkal rendelkező vidéki városban mennyi van ,meg fogsz lepődni.
faxt blődijéből és frílacéból 😅
ha nem leszek lusta akkor lefényképezem neked az utcánkat itt minden 3-ik házon van napelem 😅
Most lett átellenbe is egy olyan kádárkockán amit már 2 éve megvettek és "újítanak" Egész nyáron nem volt felújítás szerintem elfogyott a péz de a napelemet feltették 😅 Úgy, hogy sanyám ne magadból indulj ki 😅
1,3 pályázattal, csak olvasni kellene megtanulni(kezeit széttáró) Élni valóban nem fox már 61 éves vagy a statisztika szerint 2 év múlva leadod a szerelést(kezeit széttáró) Ha marad véletlen a hónap végére valami pici pénz azt még most qrvázd el szerintem(gondolkodós)
ott szélkerék van, mert huzatos egy hely 😅
Miután az áram ára 5forint (ennyit fizetnek érte) akkor logikus hogy a maradék a hálózat költsége.
Az hogy milyen jogi besorolás van az engem nem érdekel.
egyébként lassan paksnyi mennyiségű áramot termelnek a napelemek. Azt, hogy nálatok parasztfalván nincs belőle az nem azt jelenti, hogy országos szinten sincs rengeteg napelem van már(meghajlós)
azért az egy picit fáj neked, hogy te fizetsz bennünket ugye(gondolkodós)
Legalább is remélem 😅
Kawa megunta az unszimpatikus viselkedésed,szerintem egyenlőre mindenki ezt gondolja.
mert beléd is beléd áll azért 😅
Egyébként tényleg szarul néz ki 😅
kawa látom kezd berágni mindenkire 😅
Szerintem az a baja, hogy az okj-s szerelők elhappolják azt a kevés munkát is előle ami még van azt idegbeteg lett 😅
Azért hangsúlyozza a sok iskolát meg a megfelelő szakembert(fetrengős)
Mondjuk én is tuti idegbeteg lennék ha melóért havi 5+ ezret kéne zötyögnöm egy konzervdobozba 😂
Egyenlőre szerintem is gázabb a pipi viselkedése mint eddig volt.
Hát azt szerintem mindenki tudja hogy nálad semmi nincs ingyen,semmi önzetlen segítség.
előbb meg kell csinálniuk a tetőt ez egy kádárkockán szűk 10 milla manapság 😅