Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pl.nekem 5 év kreténkém aminek fele már el is telt(óranézegetős) amíg számolgatod az apródat, hogy lesz e rá vagy sem 😅
sose megtérülő szar befeketés(legyintős) De főleg azért mert frílacnak nem telik rá 😂
deci pálinka nem javít rajta?
van egy pecás ismerős az mondogat nekem ilyeneket csak kb annyit beszél mint a pipi ír és 98% elfelejtem 5 percen belül, hálózatis villanyászoknál melózik sok éve, szokott mesélni mindenfélét
az a lényeg amelyik villanyászt megbassza az áram az hülye, nincs mentség

én inkább a tűzoltókat gondolnám szarabb helyzetben lévőnek, mert vannak olyan keszekusza rendszerek hogy szerintem a gazdájának is 5 perc agyalás mire feszültség mentesíteni tudja, egy idegennek meg kb lehetetlen
az automata tűzeseti leválasztót meg ugye a "fészigetes" nem tesz fel mert akkor baszhatja ugyanúgy a rendszerét mint a betermelős ha nincs áram
gondolataim szerint bock-ot 😅
legalább most már ebből a szektorból is tudnak tőlem bérelni 😅
sznobok itala(kezeit széttáró) Nem iható forralt bornak se?
"Erre írtam, hogy befektetési célból a legnagyobb baromság." Pedig nekem jól hoz 😂
igen téged is az ugráltat 😅 A nejed a katasztrófa védelem és a festő haverod 😂
Lehet függsz még néhány csóri szomszédtól is 🤣
frílacnál van értelmesebb(gondolkodós) Ez most új nekem 😅
te viszont csak egy csóró hülye vagy 🤣
357 ezer lenne az éves villanyszámlám a 38-69 ft-os áramból ami tölt még egy elektromos autót is.(kezeit széttáró) A napelem rendszer nekem annak köszönhetően, hogy kipengettétek a felét került 1,6 millóba(dollárjeles) Neked ez hogy a faszomba jön ki 10 év megtérülésre?
hát nekem meg nem tűnt butaságnak(kezeit széttáró) 1,6 misi volt a rendszer. Lehet én is hasonló hülyeségeket kommentelgetnék mint te ha egyben akkor látnák annyi pénzt amikor eladtam valamimet 😂
Nekem pl. jó befektetés volt(kezeit széttáró) Te ezt azért sem tudhatod meg mert sosem lesz annyi pénzed, hogy megtudd 😂
Az enyémből biztos nem,jelenleg ott tartunk hogy te dobod össze az én fizetésemet.
Miért,ez negatív hír?Én nem tudom.És még valami,miből gondolod hogy csak olyat rakhatok fel ami bármilyen formában érint?
hál isten nekem felét ti fizettétek ki sanyával, frílaccal, meg blődivel(kezeit széttáró) Így nekem 2 havi költőpénzembe nem volt az egész rendszer, de cserébe ingyen áramom van még 8 évig(óranézegetős) 😂
mivel tudott erre rávenni az asszony?
Mesélj (arcát két kézzel támasztó)
Ezeket a földelő rövdrezáró berendezéseket a betáplálás irányából kell felhelyezni. Nem méterenként. Ergo a hálózat megbontása után pl a trafó után felrakják, két oszloppal odébb bontják a hálózatot a másik irányból már nincs rövidzár és földelés. Az internetről meg tutorial videokból nem lehet egy szakmát megtanulni, csak okoskodni ami a biróság előtt kevés lesz .
Igaza? Fri lacika az alábbi szösszenet rád is vonatkozik(meghajlós)
blödi? Ezt már szerintem múltkor megbeszéltük(kezeit széttáró) Téged ez miben érint?
Ha semmiben minek rakod fel? Nem értem a cikkjeid linkelgetését(gondolkodós) Ez ilyen kárörvendés ami tulajdonképen írigység(kezeit széttáró)
Baszki tésanyi komáddal ha megláttok valamilyen negatív hírt ami napelemmel vagy vellanyautóval kapcsolatos késztetést éreztek arra, hogy ezt ide azonnal feltegyétek, hogy az orrunk alá dörgöljétek(gondolkodós) De Minek? Sanyi múltkor beszopta egy gázos autót sikerült ide feltennie te is beszoptad neked meg olyan cikket sikerült ide feltenned ami itt senkit nem érint(kezeit széttáró) Én tudom, hogy szar lehet csórónak lenni(gondolkodós) Illetve csak sejtem én sose voltam az én mindig tehetős voltam(kezeit széttáró) biztos fáj az is, hogy se napelemre se vellanyautóra nincs anyagi lehetőséged nettó 223 ezerből meg amit a haverodnál megkeresel 150 még úgy sem, hogy a fát amivel fűtesz magadnak szerzed be ingyen(gondolkodós) Neked az életben az összes lehetőséged az, hogy kárörvendj aki tehetősebb nálad(gondolkodós) Lássuk be abból vannak bőven 😂
Tudod mit? Ha téged ez élted visszavonom az egészet rakjad ide fel ezeket a cikkeket ha ettől boldog leszel pénzed ezekre az eszközökre úgy sem lesz soha 😂
Hát persze...... ennek.ellenére többen szenvedtek tákolók, áramlopók miatt néha halálos balesetet. Az a baj hogy mindenre tudtok magyarázatot ami szerintetek minden felelősség alól mentesít
ha nem kell baszakodni a mérő hely szabványosítással akkor egy hasonló támogatott rendszer simán visszahozza az árát gari időn belül
nekem csak az akku kerülne kb ennyibe ha saját zsebből venném
kawa tuti jobban tudja, de a feszültség mentesítésnek vannak szabályai
rákerestem és ha jól látom az MSZ1585(több évjárat van belőle) szabályozza
szóval még ha termel is befelé a gagyi kivitelezésű napelem akkor se rázná meg a hálózaton matató szakembert
szóval ez csak egy gyenge kifogás hogy a népet elriasszák a házi kivitelezéstől
ti még mindig hisztek benne hogy boldogabbak lesztek idén mint múlt évben voltatok? 😁
Mindenkinek BUÉK ! És jövőre se fukarkodjatok ha a motorba tankolni kellene ! 😉