Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát közbe kiderült sanya, hogy sokkal gyorsabban térül mint a legelső matekkor 2,5 éve(kezeit széttáró)
Az üzemanyag 300 ft-ról volt számolva, most ez 600 forint. A vellanyáram 38 ft-tal volt kalkulálva most ez 70 ft(kezeit széttáró)
Én sosem győzök azért elég hálás lenni, hogy még az is bedobta a közösbe a pénzt, hogy nekem legyenek ilyen eszközeim akiknek ennek a megszerzésére semmi esélye sincs(meghajlós)
azért sanyi mert te írigy vagy nekem sikertörténet mind a napelem mind a vellanyautó.(kezeit széttáró)Szerencsére faszán ki is fizettétek ezt nekem(meghajlós)
De hát pontosan tudod, hogy működik az élet a szegény dolgozik a gazdagnak. A napelem sem más. Ti szépen összedobtátok nekem(meghajlós) Aztán akár hány linket is felteszel ide attól nem fog változni az a tény, hogy ti segítettetek ahhoz hozzá, hogy nekem olcsóbb legyen az élet 😅
Tudom,nem egy ezerszavas hulye esszé amit te idehánysz es senki nem olvassa el. 🤣
Lenyegretoro,motor van benne.
én azt csinálom 😅
zotya van ilyen szerelős totyik + pinki azokat fáraszd a hülyeségeiddel(kezeit széttáró)
Mert nálunk szerinted ki szerelte a napelem rendszert? Az egyik még előtte fél évvel rendőrjárőr volt kispesten a másik meg tűzoltó 😅
Gondolom az egész bulihoz el kellett végezni egy gyorstalpalót 😅 Aztán összekötözgetni jött egy 3-ik srác gondolom az lehetett a vellanyszerelő fix pénzért.(kezeit széttáró) Amikor a bojlernak kerestem a kismegszakítóját akkor láttam az igénytelen munkáját a gyereknek. Az érvég hüvelyt nem ismerték. Én megcsináltam meg átkötözgéltem azokat a vastag kábelokat alkalmasabb helyre mint amit a faszi talált neki(fejét fogó)
meg meglettem bántva(kezeit széttáró) Le tudtam én magamat is szedálni nem kell ehhez nej annyi szeszt ittam estére amit te valszeg 40 év alatt se(óranézegetős) Aztán megint olyanon csámcsogtok amire esélyetek sincs. Aztán meg ideológizáljátok,hogy ez a valami ami nektek nincs az miért nem is jó 😅 Ez tényleg már olyan mint egyszer kéri is írta amikor az út szélén javítgatta az opel asztmáját. Arra ment az utcán 2 csávó azt azzal vígasztalta az egyik a másikat, hogy milyen jó, hogy nekik nincs autójuk mert így legalább nem kell szerelni 😅
Hát én bíztam benne, hogy új év - új mondókák... de elolvasva a reggeli ámokfutásodat, látom, ugyanaz az ostoba igénytelen tahó leszel 2024-ben is, mint eddig... dehát igaz is, csodák nincsennek 😂
... bár ez a vagyonnal dicsekvés új, eddig ezt burkoltabban toltad - és ugye én vagyok a sznob 😄 látod, mondtam, azt se tudod, mit jelent 🤣
de döntsük el melyik a jobb(kacsintós)
😅
faxt úgy vagyok vele, ha már így is úgy is fizetni kell benneteket akkor dolgozzatok érte 😅
Tavaly előtt 3* is jöttetek nekem melózni(óranézegetős)
Nálam nincs ingyen ebéd ezt jó ha tudjátok 😅
Semmi extra csak másnaposan hamarabb felkapom a vizet az irigykedő hülyéken(kezeit széttáró)
Na mi van sznobkám az idei fogadalmad megint az, hogy idén sem rax egy szalmaszálat se keresztbe? 😅
Elég ha az asszony dolgozik végül is örüljön, hogy etethet téged 😅
Amíg működik,igaz?
igazából megtérült, mert ami beruházás fent van a tetőn és a falon az jóval többet ér mint amennyibe nekem került(kezeit széttáró)
Hol 65 HUF a hálózat használati díj?

https://www.mvmhalozat.hu/aram...
Háát azért nem fogadnék rá hogy Texasban is ilyen bátrak lennének 😆
Nem jött meg az eszük. Ez még mindig csak félmegoldás.
A németeknél léteznek "virtuális erőmű" szolgáltatók. Leraknak egy akkut hozzád. Cserébe ők vezérlik, hogy mikor töltsék és mikor tápláljanak vissza a hálózatba. Természetesen az aktuális piaci áron veszik adják az áramot, és nem 65forint a hálózat használati díj az 5 forintos áramra. Sok ilyen akkuval pedig már komoly hálózat szabályzó kapacitásuk van, amivel a drága gyors reagálású erőművek piacán nagyot kaszálnak. Természetesen töltheted napelemről is ha van, de nem kötelező, viszont így sokkal jobban jársz. Illetve természetesen neked is jut a haszonból.
És mielőtt azzal jön valaki hogy németeknél agyon dotálják, ugyan ez működik az amcsiknál is csomó helyen, pedig őket nem lehet vádolni a napelem támogatásokkal. Ott csak a profit számít.

Ennek lenne értelme, mert a megosztott erőforrásokkal hatékonyabban, olcsóbban lehet kihasználni a megtermelt energiát, a fogyasztóknak is kényelmesebben. De hát ez nálunk senkinek nem érdeke.
A kekek a floyd ota nezebben lovoldoznek le barkit,elvileg.
Aztán meg ha előveszi a fegyvert és lelövi, akkor fel vannak háborodva.
Meg fogocskazni a szervvel. Csodalom, hogy meg nem kaptak ott a kekek tuzparancsot :D
Bandaban mindig mindenki erosebbnek erzi magat,elvileg az ipse a sertett.Legalabbis a cikkben amihez a video tartozott ezt irtak.Bar attol meg lehet o a hunyo.
Ez a csurhe meg nem motoros,az usakoknal meg divat a kurvanagy bandaban celtalanul menni,lehetoleg egy szal poloban,egykereken amig arcra nem esnek.
7,5-10 ig van az előző terv mutyi gyanús volt mert állítólag egy cég akkuja felelt volna csak meg aztán úgynéz ki ezt már nem merték bevállalni
szerintem most jöt meg az eszük hogy a saját felhasználásnak van értelme nem a sok feleslegesen nagy betáplálásnak
Minibajkosok. De ja, ezeknel a sajtoban minden ketkerekus bajker, minden szekrenytaras hosszufegyver 'rohampuska', esigytovabb.
Mondjuk ahogy ezek a bandaba verodo idiotak viselkedni tudnak motortol fuggetlenul, az kulon miset erdemel. Meg akkor is, ha egyebkent itt mintha o kezdte volna a tettlegesset, ha jol lattam.
Erdekes,motorosok?
Ezek inkabb valami elcseszett robogosokn utlegelik a sharknado sztarjat. 🤣
http://youtu.be/ogLjlEko8vM?si=orQJ5VfTa6-4qBb0
Eddig erről szóltak a hírek. Ezek szerint rájöttek hogy hülyeség lekorlátozni ilyen kis akkura.