Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...és igaza is van a kommentelőnek.
Mondjuk én ilyen bazi nagyot nem szedtem ki inkább csak fele ekkorák se voltak
Én meg egy jó baltával aminek semmi baja nem lesz 😃
Kicsit jobban ki kell szedni közüle a földet annyi volt több munka
a közel 20 centinek az asszony szerintem nagyon tudna örülni én evvel nem sokra mennék
eddig kettőt vágtam le, és ezek voltak a könnyebbek......
ilyen nyalánkságok is vannak mint az utolsó képen
Így van amúgy, én is az orrfűrésszel vágtam ilyesmit. 30e-ből meg van a fűrész is és nem a láncost vágja gallyra.
Én egyenként szúrófűrésszel vágom az ilyen gyökereket, van hozzá közel 20cm-es lap és nehezebben megy ki az éle.
🤔
ez igaz, csak akkor megy a járda, körbe a szegélykő meg egy rész gyeprács is
így elmegy 3-4 lánc meg 2 vezető, ami kb 30 ezer
Amúgy ezt neked 😁
Hívsz egy gépest és egészben kifordítja neked. Kár ezekkel szopni.
az élet minden területén a gyökerekkel van a legtöbb gond
ilyen akcióból van még 6-7 darab, azt hiszem beszerzek egy kisebb láncvezetőt és nem kell a 45 centissel hadakozni
csóri. Volt egy ilyen érzésem hatalmas volt az az ütés még úgy is, hogy kétszer is lassult a tartály.
Februar 25-en tortent Szamarkandban, Uzbegisztanban. A pali 43 eves volt, meghalt. Megvan az eredeti hir, fotokkal.

https://daryo.uz/en/2023/02/25....
Hat,legalabb nem dobal ki magabol infracsapdakat es radarzavaro dipol kotegekek a tartaly,ez is valami.😀
http://youtu.be/D6qX2hlfSdA?si=3FxrXxD6h6LUTvQ0
igen ismerem ezért is mondtam a sznobista haverjaidat 😅
Más veled nem igen barátkozna(fetrengős)
épen azt néztem most vissza vagy 10* szerintem a szédhasadt tartály repült akkora sunggal.
Kétszer is pattan mielőtt a faszit fejbetalálta úgy, hogy a tengelye körül megfordult(gondolkodós)
szerintem ha 1000 szer szándékosan akarták volna így ez 1001 szer sem sikerült volna(gondolkodós)
Itt akkora volt az erő, szerintem ekkora ütést nem élt túl(gondolkodós)
Kommentekbe van esetleg erről valami infó?
Hát abban biztos vagyok, hogy nem sznobok... azt se tudják, mit jelent a szó... Ismered azt a mondást a emberről, barátról, meg valami madártoll is van benne😁
Én ebből a felületes videóból annyit látok, hogy ezt is előtte nagykalapáccsal szétverték a tűzoltók, mint múltkor a franciák a béemvét 😅
Ezeknek ez valami mániájuk? 😂
hát a mondat vége nem volt feltétlenül értelmezhető a számomra 😅
ne vedd át zotya szokását 😅
Bár mostanába nem nagyon olvasgatom az egyébként nagyjából olvashatatlan írásait, mindig valami motorral kapcsolatos írásokat próbál erőltetni csak nem tudom minek ahhoz az éves 1-2 ezer futáshoz 😅
Igen, de azt a video feltoltoje irta oda. Aki meg azt mond, amit akar. De szerintem csak szar troll poen akart lenni, szo szerinti forditasban ugyanis ez: Honnan tudod, hogy az elektromos autod teljesen feltoltott?

A motorhazteto nyitva, vekony csovek mennek a kocsiig, a nagy piros lofasz, ami kirepult a kocsibol es gellert kapva leutotte a mandrot szinten egy kirepedt tartaly.
Az elektromos az így ég 🙈😁

https://www.facebook.com/reel/1328444211195058?s=yWDuG2&fs=e
minden bizonnyal sokkal jobb mint az a sznobista társaság ahová tartozni szeretnétek 🤣
Bmw már gyulladt ki öcsémnek villanyunk még nem volt így a bömös vezet, én ha elérem veszek villany még sok.
emlékeim szerint mintha mostanába lett volna valami hasonló 😅