Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem nagyon vagyok nagy angolos de mintha ez elektromos autó teljes feltöltését írta volna?
Nem?
Veszélyes ez a gáz, majd azt nézd meg az amcsi tartályhalyók mekkorát fognak szólni, ha a tengeralatti cső is csak úgy hipp hopp berobbant magától 🙈😁
20 rokonod-ismerősöd? Aki veled tölti az év végét? Úristen, micsoda csapat lehet az 🤣
azért próbálsz mindig találni valamit, hogy mekkora szar az a villanyautó 😅
Szerintem tele van velük a net. Közvetlen a felgyulladós bmw-k után(fetrengős) Ha ebbe éled ki magad akár mind nap fel tudsz rakni ezekből egyet a saját magad szórakoztatására(fetrengős) Ezzel maximum kérit meg a nejemet bosszanthatnád mert nekik van elektromos autójuk de őket ezek a dolgok nem nagyon érdeklik csak használják az elektromos autók előnyeit 😅
Beleolvastam a kommentekbe, valami helyi faszi felfedezte, hogy az o orszagaban keszult a video es LNG toltoallomasok azok.
Az akksi nem robban ugy, hogy nincsen kurvanagy fust vagy tuz :D
azt nézegetem meg se mozdul(gondolkodós) Lehet túl sem élte?
Tényleg? Akkor benéztem bár az eredmény látványos. 🙃
ilyen lakóingatlannál is van de ott nincs mese egyeztetnek időpontot, hogy jönnek megnézni(kezeit széttáró)
Ilyenem volt már. Az illetékhivatalnak van egy elképzelése, melyik megye melyik város rész mennyi négyzetméter alapterület. Erre van egy váltószámuk,hogy szerintük mennyit kell érnie egy ingatlannak négyzetméterenként. Aztán ha úgy köttetik az adásvétel, hogy ezt az összeget nem éri el az adásvétel akkor ők ezt felülbírálhatják és az adásvételi vételárán felüli összeget megállapíthatnak a vagyonszerzési illeték megállapításához. Volt már ilyenem többször is (kezeit széttáró) Aztán kijöttek megnézték, hogy milyen okádék állapotban van az ingatlan aztán jóváhagyták az adásvételi összeget(kezeit széttáró) Olyanról meg hallottam amikor bekamuztak egy piaci értéknél jóval kisebb összeget ekkor a vevőnek az ügyvédnél is kevesebb díjat kell fizetni és vagyonszerzés illeték is jóval kevesebből számolódik ki Ha az eladó 5 éven belül szerezte az ingatlant amit eladott annak meg kevesebb lesz az szja befizetője. Aztán kijönnek a hivataltól és értékbecsülnek8kezeit széttáró) Az, hogy valóban mennyi volt a vételár ők nem firtatják(kezeit széttáró) Mert lehet olyan élethelyzet amikor egy 30 milliót érő ingatlant azonnali vételért cserébe odaadnak féláron(kezeit széttáró) Nincs ebből semmi rosszallás. De az illetékhivatal felbecsüli mondjuk 25 misire és az után az összeg után kénytelen a vevő kifizetni a vagy.szer illetéket függetlenül attól, hogy ténylegesen mennyit fizetett az ingatlanért(kezeit széttáró) persze lehet ezeket fellebezgetni de az max időhúzásra jó.(kezeit széttáró)
az nagyon csunya volt, nem lettem volna a helyeben
hát elég gáz is volt, ahogy a tekegolyó leütötte a faszikát(gondolkodós)
a lényeg az, hogy az insta fotó meglett 😅
Amikor az oroszok itt voltak és borért cseréltünk füstbombát na az nem tudott ilyet(fetrengős)
Ezeket az elektromos szarokat lehetne alkalmazni a hadiiparba. Két féle felhasználási módja is lehetne(gondolkodós)
Az egyik a füstgenerátornak való alkalmazás a másik meg eladni az ellenségnek az elektromos kütyüket, hogy náluk gyulladjanak ki 😅
Pedig de,huzzal betonozni,van egy erdod,ott.Most.
Ez nem elektromos kocsi, hanem gazos.
szerintem nem jobb 😅
Azt egész kezdtem élvezni de a biztosításos dolog egész hamar kifulladt(gondolkodós)
Pedig azt hallottam,hogy az előre befizetett biztosítási díj időarányos részét vissza se kapom mert 2024-től az új szabályozás nem teszi lehetővé(kezeit széttáró) és mind1 hogy mikori az adásvétel amit befizettem az már bent is marad bánópénznek(kezeit széttáró)
na ki mit hallott erről?
Tőlünk is csak azért mert akinek eladtuk nagyobb öszegben tüntette fel a bevallásában és ellenőrzésnél szemet szúrt így kerültünk mi is képbe. Minimum adóelévülésig meg kell őrizni, de talán tovább is, nej 32 éve őrzi az összeset mondjuk ez már inkább kényszeres mint köteles. 😆
kajáltam(kezeit széttáró) karácsonyi töltött káposztát plusz csaptam hozzá sajtos tésztát 😅
ja csak ugyan ez sthilből vagy 15 ezer(kezeit széttáró) Stihil lánc sem kell feltétlen az ilyen melóhoz(ujjával nemet mutató) Veszel rá egy szar láncot a földes gyökeret vágsz. Ha meg favágásra kell 5 perc alatt lecseréled a jó vezetőre és a jó láncra(kezeit széttáró)
http://youtu.be/wxr1iXEf9lY?si=eRmJZdU8dcFilAm4

9 percnel nyom egy hosszabb motorfekezest (elvileg olyankor visszatolt) es mire a keresztezodeshez er... Latvanyos.
Ejnye ! Karácsony van ! ? 😇
Na jo,ako turazzunk,lőttem egy szett "packing cube" ot alirol,es most nezem hogy compression kivitel.
Kivancsi vagyok mennyi helyet takaritok meg. 🤣
Csak jobb mint a "mindorokke kormanyablak" kinlodas. 🤣
39 perce,feludules.
...vagy megint. :)

20:13 ota nem irt speciel.
Nemtom
Pipi meg ámokfut? 😆
vezető nem nagy pénz, https://kertmotor.hu/product/l...
csak láncot kell hozzá találni, mert ennek gyárilag önélezős a lánca 15 ezerért, ami fasza is, de a földbe vagdosni kissé drága mert a sima 5ezer
jövő héten megnézem a stihl gyárt-e ilyen hosszban, vagy úgy kell rendelni oregont