Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az adásvételi? De hát nem pénztárgépszalag ez (kezeit széttáró) És mi van ha négy és fél év után kérik én meg a költözés közben elhagytam vagy bent égett a disznóólban? elvisznek a gyorskocsi utcába?
vegyesen ha nem tűnt volna még fel(gondolkodós)
hát ha erről neki van saját döntési jogköre az a te nevelési hibád 😅
mert elkényezteted és azt hiszi, hogy a férfivel egyenrangú fél(kezeit széttáró) Rólad még azt is elképzelem ezek után amilyen liberális vagy, hogy egy asztalnál esztek és nem az asztal alatt eszik a kutyával amit dobsz nekik(gondolkodós)
azt a qrvaaaa!!!!!!!!! Korábban kezdték a tűzijátékot mint a hatóság engedi(gondolkodós)
garázdaság 30 ezer a bünti ilyenért(kezeit széttáró) Ha a faszika nem rohangászik mint tyúk az udvarban akkor talán a mandínerből lepattanó piros izé nem üti ki mint egy tekebábút (gondolkodós)
ezzel nem tudsz mit kezdeni. Elkopik a lánc élezed amíg tudod (kezeit széttáró) elkopik a vezető cseréled azt is meg a láncot is. Gyökeret nem lehet föld nélkül vágni(kezeit széttáró) Egyébként nem egy nagy összeg a lánc. Vezetőt lehet gagyit venni ilyen munkára fillérekért a piacon (gondolkodós)
papának van valahol egy elektromos sthilje. Én egész megdöbbentem, hogy milyen jó fűrész(gondolkodós)
5év.
ez betyár(gondolkodós) Náluk a 67-es is jobb formában szokott lenni de még a 44-es is 😅
hát a bmw-ekről sem hallani túl sok jót(fetrengős)
Ellenben a tojotásokat nagyon szeretik(meghajlós)
Azóta betükkel írogatod az emojlikat ? Te egy igazi / fatövében a földalá mutogató / vagy ! 🤫
hát ilyet pont a múltkor csináltam én is 😅
Hamarabb érkeztem a festékbolthoz mint nyitva lett volna. Megállok a bejárathoz közel. Eljött a 8 óra Gabi nyitja a boltot megveszem amit kell segít bepakolni az oldalajtón.(meghajlós) Elköszön, még mondja is, hogy a kocsira vigyázzak! Én nem is értettem miért mondja de rávágtam mondom majd vigyázok(kezeit széttáró) Elindulok a járdáról az úttestre nagy csörgés csörömpölés az út közepén áltam meg addig toltam magam előtt a biciklitárolót ami a bolt ajtóba ki van rakva 😅 szerencsére egyiknek se lett baja. Kirángatom a kocsi alól vissza viszem a helyére a boltba beszólok ezért mondtad, hgoy vigyázzak a kocsira? Azt mondja hát ezért/röhög/ Kérdezem más is csinált már ilyet? azt mondja naponta 3* viszik el ezért nincs ledűbelezve 😅 Mondom akkor nem kellene máshová tenni? azt mondja akkor neki mi lenne a napi szórakozása 😅
napelemeseknél kb havi szintem feljön ez a kisvideó
van egy másik is ahol valami műhelyben tesztelik zsalukövek között de azt nem találtam meg, ott nagyobb pakkok nagyobb lánggal égnek
nekem még nav nem kért el ilyet normál esetben nem sok közük van hozzá(kezeit széttáró)
Azt sem tudom én ezt köteles vagyok ezt megőrizni(kezeit széttáró) eladtam, átírták az mehet a kukába az adásvételi(kezeit széttáró) Ha meg nagyon kell akkor kérjék el az okmányirodától belügyminiszteri hatáskör tulajdonképen nekik házon belül megvan a dolog(kezeit széttáró)
Én majd jövőre. Év vége elég sűrű.
Ezt nem véleményezném inkább(gondolkodós) meghalt egy motoros társatok kinek a felelőssége vagy kinek nem teljesen mind1 a történteken nem változtat, gondolatom szerint nem így tervezte. Na én többek között ezért is fejeztem ezt be 10+ éve. Kezdtek sokan meghalni a hobbyjuk miatt az ismeretségi körömbe(gondolkodós)
Ezt párszor már belinkeltem nektek szerintem, de örülök hogy felfogtad 😆
tegnap láttam két gixert hátizsákosakat(goneolkodós) Hát nem voltam rájuk irígy a fűtött kocsiba 😅
valamire el kell baszni a peca kocsi árát......
1.5 milláért csak szar kocsit lehet kapni, ellenben 1,5 milláért lehet kapni ilyen fasza nagy csöcsöket is
50 évig a kis kannákat kedveltem, a maradék pár évig meg a nagy kannákat fogom
csak az asszony nem akar +10 kilót a mellkasára tenni, nem is értem miért nem
ezekért nem is nagyon nagy baj(kezeit széttáró)
hát tegnap kb. egész nap szolnokon voltunk a reptárba(kezeit széttáró) Sztar vars napon. Lett még ződ színű lézerkard is(kezeit széttáró)
ekecsnek mig23 at is fotóztam(kezeit széttáró) Ma moziba voltunk, játsziba meg a szabadidőközpontba, meg a főtéren kecskeméten most értünk haza
Holnap meg szilveszterre jön kb. a szokásos 20 fő(kezeit széttáró)
Az ember folyamatosan változik az idő előrehaladtával de én most valamiért azt érzem te ezt öles lépésekben teszed(gondolkodós)
Na nekem már nem ad ki szmájlit se(fetrengős) Szóval fél éve még azt hangoztattad, hogy de nem szereted a nagy kannákat, most meg ezekről áradozol
(gondolkodós) Mit kezdenél velük? a kicsi puskát úgy eltűnnek közöttük, hogy azt hinnéd nincs is ott semmi(fetrengős)
itt most mit kell látni?
én ehhez nem értek de amikor képernyőről metszek ki valamit annak egyébként is igen alacsony a felbontása ha jól sejtem(gondolkodós)
Mert az előző fejlesztéskor elvették azokat az emojlikat amik alkalmasak voltak hangulat kifejezésre csak ezek a gagyi
szmájlik maradtak helyettük(kezeit széttáró)
valamit valamiért(fetrengős) Nekem már ezeket a szmájlikat se adja ki bár amilyen ócskák lehet nélkülük élni(fetrengős)