Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na mondtam(homlokát törölgető)
szerintem elmúlik egy oldal azt helyreáll a dolog(gondolkodós)
elég baj ez neked 😅
nem vagyok szakértője de szerintem ja
tényleg? 😅 Hát ezt sose gondoltam volna 🤣
5 évente amikor ide néznek és belengetnek valami fejlesztést akkor mindig gyomorgörcsöt kapok, mert tuti elqrnak valami olyat ami előtte végre jól működött(fetrengős)
hát ezzel, most nekem nem mondtál semmit 20 éves számítógépet püfölök ez egy 286-os xt, papírfehér monitorral(kezit széttáró)
nem kőtjük a pézt(ujjával nemet mutató) Ilyenekből gazdagodtál meg annó(gondolkodós) Még lemez olvasom is van az m3-as flopijaimhoz(meghajlós)
nincs 1000 eset havonta ha van egy ilyen de vállalom a felelősséget ami itt kb. annyi mint bármely miniszternek a tettei után 😅
ez most miattam van úgy, hogy bocsánatot kívánok 😅
Néha csinál ilyet a képkivágás(kezeit széttáró)
baszki itt se, most nézem. Képkivágás pedig szoktam ilyet ami sikerül is(kezeit széttáró)
nem vagyok én informatikus(kezeit széttáró) Most rendeltem használtan c2 nókiát 13 ezer ft(gondolkodós) 2 éve még 10-ért tudtam megvenni egy ilyet(gondolkodós)
Hát ide is betört az infláció pedig egyre öregebbek ezek a telefonok van pofájuk így lehúzni a szegény embert(szomorú)
Ahogy Ricky Gervais mondta egyszer: „Ne feledd, ha halott vagy, nem tudod, hogy halott vagy. Csak másoknak fájdalmas. Ugyanez vonatkozik arra is, amikor hülye vagy.” 😁
Ezt majd még mongyátok meg a világ eszének is😃😃😃
Igen ezért mindig személyesen mondjuk le mert akkor van pecsétes papírunk amit már eddig mindenhol elfogadtak.
Nekem a pályakezelő nem fogadta el az eredetit sem. Be kellett mennem az okmányirodába, ott lemásoltatni és lepecsételtetni, hogy "az eredetivel megegyező másolat" fogtuk a fejünket a nővel az okmányirodában is, hogy ekkora barom hogy lehet valaki 🙈🤣
http://youtu.be/Qzt9RZ0FQyM
ezt érdemes megnézni hogy mit tesznek az akkuk
Holnap begyújtom a yamahát , és ha a fene-fenét eszik is fogok motorozni az év utolsó napján !
Én megoldottam. Bebetonoztam
Mer egy degenerált aki nem vesz tudomást a változásrol
Uh....sajnálom. mégha mások el is itélik rossz döntés volt csak....
Ez feltöltődött 😁: https://youtube.com/shorts/IZu...
ma volt sárban-vízben vágás, előtte a föld feletti részeknél nem volt kóboráram
láncvezetőt meg is kellett fordítani mert kanyarba vágott, a másik felével még bírtam kicsit vágni
nincs más lehetőség keményen a sárban kell vágni, mert mincs az az isten aki kibogarássza a sok kis gyökér között a nagyokat
egy hete vágom a fát minden nap egy kicsit ahogy van napfény
Felelotlen akkor lettem volna, ha en motorom az arokban ul fejen, egy supermotos meg elmegy mellettem bameszkodva, mikozben a kekek faggatnak, hogy kerultem oda.
Csakhogy forditva tortent.

Mindossze egy eve van autos jogsim, evtizedekig (de most is) a motor volt az elsodleges kozlekedesi eszkozom evszaktol fuggetlenul, esszel.
Nem megyek ketszaz felett, sotetben, hideg aszfalton olyan motorral, ami idealis korulmenyek kozt is - kello rutin hianyaban - ozvegycsinalo.

No meg te is megmondtad, hogy az en motorom nem is megy.

A "siman csak hulye" ellen nincs kifogasom :)
De az nem ma volt, én úgy gondolom.
Hát az gyorsan megeszi a láncot, ha földes fát vágnak vele... meg a láncvezetőt még hamarabb.
Tényleg ilyen munkával gyötörted az érzékeny tested az év utolsó előtti napján?
küzdött ma a villanyos.....
vágtam sok éve egy 1800w makitával de az játékfűrész volt ehhez a 2400w oregonhoz képest
45centis a vezető a rönköt alig érte át, körbe levágom a gyökereket aztán alávágok mégegyszer
csak sajna elkopott a lánc mire idáig eljutottam pedig még van 3 gyökér meg a rönk