Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerettem volna egy felfelemutató hüvelykújat küldeni , de eltüntek az emojlik !
Én kezdeményezem a " pipi menjen betonozni!"kampányt,mert mióta a családdal otthon van azóta teljesen meg van vadulva.Fórum tevékenységét elnézve,képzelem mit művelhetett a családdal.
Hát nekem ezek 16 évesen se jöttek be (pedig akkor a női biciklire is felállt) meg azóta se...nem beszélve arról, hogy ez mind tutigumi.
Inkább a szálkásabb fitnessek, kis alma cicikkel.
Inkább főzök holnapra, egy jó pacalpörit
Bejött, baszógggymeg... most megint várhatunk, mire elfogy ez az oldal
Hány ezer pixel? :)
Én agyaltam rajta, de keveslem a 8fokot. Annak meg nincs értelme, hogy itt helyben megyek egy kis kört. Régen sokat fagyoskodtam, már nem hiányzik 😉
bedugtam egy egeret , úgyhogy b@szhatod az egyszempixeledet !
ki megy ma motorozni ? Inkább ! ?
megnézni sem , elhiheted !
azért egy pixelt nem könnyű ám rajzolni ilyen hosszan.......
Megértem !
Tökéletes ! Annyira örülök a sikerednek !?
cseréb itt egy másik "nagyság"
https://www.instagram.com/p/Cz84Bm1y8mR/
ilyet akarnék a asszonynak de mereven elzárkózik előle
Be. Ja, kinagyítja az 1 pixeledet, az a baj, hogy a szélességét tekintve közel 8000 pixelt is.
úgy nézem bejött
na csináltam egy szopató tesztet
vagy bejön vagy nem 😂
Bár az utóbbi időben a win11 is kezdi megemberelni magát ! ?
Ezt így értem , vagy legalább is azt hiszem ! Mindenesetre szar hogy átkell menni a másik szobába elolvasni ! Eleget küzdök a Win11-el !
Sőt... mivel az alacsony pixelszám miatt kicsinek érzi a fórummotor, úgy látom ki is nagyítja :D
43 pixel magas és 1087 pixel széles az eredeti.
Én meg mit gondolkodtam rahta , mi a f@szért írja ki neki szöveggel ?! de így legalább mindíg átsiklottam az írásai felett ! ?
Nem ennyire egyszerű. Betehetsz normál képet, a fórum felismeri és összenyomja. Kattintásra kinagyítja.

De amikor Pipi tesz be ilyen nagy felbontású, de túl alacsony képet, a fórummotor nem ismeri fel rendesen és nem kicsinyíti le.
Biztos van valami beállítás, hogy pl. 300 x 500 pixelnél nagyobb képeket automatikusan nyomja össze és amikor beszúr valaki
egy 200 pixel magas de 4000 pixel széles képet, azt nem kezeli megfelelően és nem kicsnyíti le.
az csak pipi hülyesége... az utolsó dizájn váltáskor eltűntek azok, amiket szeretett, ezért inkább kiírja 😁
Azt sem értettem , hogy Pipi emojik miért szöveggel íródtak ki ! ?
Ha beillesztek egy képet a fosomról a garázsba , akkor a szomszédba kell átmenni , hogy megtudjam nézni ?
Hát ez kész !