Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem linkeléskor, hanem feltöltve és beillesztve szar.
De mire jó ez így ?! A reklámokat megszoktuk , de ezt így huzigálni , főleg laptopon egér nélkül , ?! Kapják be ! Monnyon le !
vannak bajok az oldallal is, engem a reklámok elhelyezési módszere is kibaszottul idegesített
de most már nincs reklám egyetlen platformon se, szóval bekaphatja a fórum motor
Mi a bajod ezzel, most sem értem?
Egy nagyobb méretű kép linkelése miatt lett szar ?
Ne má ! Akkor inkább az oldal informatikusa a balfék !
Vagy legalább lehetne javítható, szerkeszthető a saját régebbi, akkor lehetne javítani, ha elbassza az oldalt.
Ehh...
... de így egyvalamit megtudtunk: pipi 640*480-nál nagyobb felbontást néz 😄 halad a korral... 🤣
Eye candy legyen, a többi le van szarva :D
pipi ilyen balfasz, mert 1000 esetből 999x miatta van ez
Mondjuk ez nagy szégyen a böngészőkre, amik fél giga installban ezt a KOMOLY problémát nem tudják kezelni 😁
Persze tudom, a bele épített erőforrásokat leköti, hogy adatokat gyűjtsön, meg reklámokat toljon a legrafináltabb módon - az a fontos
Mlas most írta le.

A széles képek miatt, azok nyújták el oldalirányban.
És ez így is marad, amíg nem lapoz a fórum.
Miért ilyen szar az oldal , hogy húzogatni kell ? !
tegnap előtt sztem, akkor ez már a 3. nap....
Faxom a képlinkeléseitekbe... nálam totál széttöri az oldalt, nem fér el széltében
Te? Nem(kezeit széttáró)
Te ezt állítottad(kezeit széttáró)

De ugorjunk már át a biztosítási ügyekre. 😅
lassan olyan lesz mint pinki(gondolkodós) magával fog beszélgetni 🤣
Eddig birtam. Sokat egyszerüsödött a forum.
Felhívtam a biztosítót azt mondja a gépi picsa, hogy szombat van majd hívjam alkalmasabb időpontban.(kezeit széttáró) Mondjuk azt se tudtam, hogy szombat van 😆
Na mi legyen ímélcímre írjam az érdekmúlásos felmondót vagy előtte beszéljem le velük telefonon mi az amit elfogadnak?
rendesebb biztosítónál ha rámegyek a kgfb fülnél vannak lehetőségek, hogy miket lehet csinálni. Van olyan is, hogy felmondás érdekmúlással (kezeit széttáró) nos itt nincs olyan. itt a kgfb fülnél csak köthetek biztosítást felmondani azt nem lehet 😅
Mit tanácsoltok???
Vesézzük ki(meghajlós) Kawa annyira belekavarodott már, hogy szerintem mamlasz és kéri sorsára jutottam nála 😅 frilac írt már ami jó is lehet várom a többi vélyeményt 😅
És én nem ezt állítottam, meg velem együtt mindenki, hogy akinek a nevén van január 1-én, az fizeti az évet? (Ha nem is súlyadó, hanem gépjármű, de veled szemben ez most mindegy is.)

Te ennyire sötét buta vagy?
Csak mooooost? 🤣
qumbi itt van ez az övé(kezeit széttáró) Látszik a helyesírási hibákból(kezeit széttáró)
Hehe, a Guigremigrit rakd be, ha mered te szerencsesütemény.
Na és mi van azzal akinek nem indigós 4 példányos adásvételije van hanem a netről tölt le?
Na ebből a csávából most, hogy vágod ki magad? 😅
Ebben teljesen egyetértünk(meghajlós)
Ezért tudom beleverni az orrodat akár minden nap a saját ellentmondásaidba 😅
Csak már uncsi meg már ki is veséztük túl is vagyok rajta a gyakorlatban és bárki aki érintve volt a témába az kivétel nélkül mind hülye lett a végére 😅
Persze ez nem nagy újdonság mert kivétel nélkül előtte is azok voltak 😅