Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mielőtt a pipin kívül egy másik hülye is hülyeséget írna:

Adásvételi első példánya a jó minőség miatt szkennelve vagy fotózva. Két pld. a vevőé, kettő az eladóé. Vevő elhúz a faszba a szerzeményével együtt.
A neten le lehet jelenteni az eladás tényét a kormányablakon keresztül. Ha személyesen megy az ember, akkor egyet elvesznek a nála lévő két példányból, egyre pecsétet téve visszaadnak.
Az elektronikus úton leadott tulajdonváltozás bejelentéséről kapsz egy elismervényt a tárhelyedre.
A biztosítónak ÉRDEKMÚLÁS tárggyal levelet küldesz, benne az eredeti példányról készült másolattal, erről is kapsz majd levelet, hogy a biztosítás fizetésed ütemezésével kapcsolatban mennyit kapsz vissza. A biztosítót átkúrni nem tudod, mert a központi nyilvántartásból úgy is kiderül a turpisság.
Ennyi.

Ez csak a HÜLYÉKNEK jelent problémát, de az elmúlt két nap során szerzett tapasztalatom alapján azért van probléma.
Gyenge próbálkozás. Szerencsére az internet nem felejt, így bárki visszakeresheti amit eddig állítottam.
hát ezt talán jobb lenne tőle megkérdezni, hogy neki minek a 2 példány ahhoz, hogy beszkennelje és elküldje. Én már többször leírtam ehhez egy példány sem kell elég ha az adásvételkor csinál az eredetiről 1 db fotót azt neki semmi nem is kell. De ragaszkodik a papíros verzióhoz(kezeit széttáró)
Látod milyen ostoba vagy te? enegem sutyerákozol amikor ezt nem én állítom, hanem a kawa 😅
Na innen van az, hogy mindenért én vagyok a hülye még azért is amit nem én követtem el 😅
Tudod mit, meguntam. Na csá.
faxt tegnap vagy tegnap előtt kezdtük(óranézegetős) A biztosításos visszamondásos téma viszont még nincs kivesézve abba látok még némi potenciált(gondolkodós) 😅
én szeretek mindenkit mivel tölteném a délelőttöm nélkületek(kezeit széttáró)
na mindjá visszamondom a biztosítást aztán viszem a gyereket valami programra nem akarnak ezek már hagyni dolgozni idén(óranézegetős) de lehet holnap délelőtt még elszökök egy kicsit glettelni 😅
lassan olyan leszel mint blődi tiednek kell lenni az utolsó szónak hát legyen okos enged alapon(fejét fogó)
nálam ezek egy darabig megvannak azt a 10 éves selejtezés során kibaxásra kerülnek 😅
kőrösről nem megyek pestre a biztosítóhoz, mert inkább elküldöm ímélbe. Az ocsmányirodába beszaladtam volna egyébként is heti vendég vagyok ingatlanos dolgok kapcsán de nincsenek már nyitva így elküldtem elektronikusan(kezeit széttáró)
Mindjárt megnézem, hogy eredetit írtál e bár nincs jelentősége mert fénymásoltból sem kell sem 1 sem 2-ő.. Sőt egy példány sem kell elég a telefonodba egy fotó róla(kezeit széttáró)
Miert kuldi ket peldanyban -ugynaz a papir- beszkennelve a hivatalba? A harmadik masolatot is szkenneli es kuldi meg a negyediket is?
Nem mIndenki olyan sutyerak buta mint te.
Pipi fenntartja a leghülyébb imidzsét.
De egy atirason ennyit nyammogni.
Mondjuk pipi ennyire csóró hogy kell az adó is a munkasszallohoz különben a furgonban alszanak? 🤣
Az, hogy az év utolsó előtti napja van semmit nem változtat azon, hogy egy ostoba kretén vagy aki folyamatosan próbál belém állni. (kezeit széttáró)
A faszomba természetesen te mehetsz el te a frílac komáddal kezdtek a legalja lenni az értelemnek(fetrengős) Ellent mondtok magatoknak amit nem tudtok cáfolni hisz leírtátok és nem is lehet, ehhez képest még is én vagyok az ostoba ha nektek úgy jó természetesen én ezt vállalom 😂
3 😁 de legalább eredményes volt... úgy látom örök barátságok születtek 😂
Hahaha, te szerencsetlen semmi mosakodas, qugremigiri nagyon is jol irta te szerencsetlen flotas!
ha szkennelve is jó, én ezt mondjuk tudom elárulnád nekem, hogy miért van szükség 2 eredeti példányra az adásvételiből ha igazából egy kibaszott fénykép is elég róla?
Te még mindig nem adtál számot arról, hogy ellent mondtál saját magadnak(kezeit széttáró)
qwimby nevére írtat írt amit te helyeseltél az azt megelőző hozzászólásban meg az adásvétel napját írtad. Sikerült végre eldöntened melyiket választod?
Te vagy a hülyék közül az egyetlen hülye aki mind a kettőt jónak találja 😅
A többi legalább egyhez ragaszkodik 😅
Sajnos ez os téged minösit. Ugy, hogy a tudatlanságod hirdeted ittt két napja.
Pedig ott is ezt irtam. A négyböl kettö a tied de a biztositonak mét szkennelve is jo. Ugyhogy a baj a fejedben van.
Hogy a faszba tudod ezeket megőrizni? nálunk annyi ilyen szemét keletkezik alig győzöm kidobálni és sose találok meg emiatt semmit 😁a f***** őrizgessel ezeket a húsz éves szarokat
Szerintem a múlt hónapba eladott autóm papírjait is mar keresgélnem kéne, plusz sose jelentem be ezeket sehova.
kg után fizetendő adó(kezeit széttáró) Pontos mértékét nem tudom keresd ki 😅
Pedig itt úgy tűnik, hogy ezt írtad 😂
Milyen sulyado?
Ez mar olyan merteku butasagamit muvel a pipi, hogy ha prezident lennek, egybol elvennem a jogsijat, a gyereket es lekiskorusitanam, mert kulonben kart tesz onmagaban es a környezetében.
Szerintem te azt nem tudod, hogy te miről beszélsz(fetrengős)
Nem. A biztositohoz vagy bemész vagy most már inkább szkenneled. Az okmányirodába én vagy beviszem vagy nem attol függ mennyire bizok az eladoban ott egy érkeztetési pecsétet rábasznak regiszttálják oszt jol van. Sehol nem irtam hogy kell két eredeti. Félreértettél vmit. A két elsö példány a vevöé két hátso az eladoé. Én le szoktam fénymásolni az elsöt mert az utolsokon nem mindig jol láthato az irás szkennelés után.