Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg ilyen egyszerű vagy vagy megint trollkodsz? Minden adás-vételi, meghatalmazás vagy bármilyen irat okiratnak minősül és amennyiben teljesültek a benne foglaltak akkor érvényes a teljesülés dátumától, de ezt igen sokan leírtuk ellenben inkább fizesd be bármi is jön a navtól, önkoritól vagy bárhonnan és megnyugszol, hogy neked van igazad. Amennyiben viszont nem kell fizetned vagy visszautalják mikor bemutatod az adás-vételit akkor ezért a tortúráért teljrsítened kell azt amit itt valaki már felvetett, hogy azok számára akik kénytelenek már 2 napja ezzel az agyatlansággal foglalkozni mindenki részére a teljes be nem fizetett összeget sérelemdíjként átadod.
Majd amikor a tek zörög hajnalba,annak mutogathatod jpg-et.2példány a vevőé 2 az eladóé,az első mindig a vevőé.
itt ebből az életképes felszólalásba már is látok ellentmondásokat 😅
akkor kezdjük kivesézni, hol is itt a baj(fetrengős)
Szóval azt mondod, hogy tartsak meg 2 példányt az adásvételi szerződésből(meghajlós) Mert, hogy az egyik a biztosítónak küldendő(kezeit széttáró)
Aztán írod, hogy elektronikusan szkennelve fogadnak már mindent is(kezeit széttáró)
Akkor mi a faxomnak nekem két példány 😅 Én annak ellenére, hogy nem vagyok informatikus tudok olyat is, hogy ha egyszer lementettem pdf-be vagy jpg be az adásvételit azt akár több helyre is képes vagyok feltölteni és elküldeni(fetrengős) A másik példány amúgy hová kellett volna? Az önkorinak? De hát oda felszkenneltem és már elküldtem 😅 Igaz át kellett konvertálnom jpg-be mert a pdf-et nem fogadta el de oda sem kellett eredeti 😅
De tovább megyek. Ha egy példányba írjuk az adásvételit és ezt a vevő viszi el magával, nekem elég 1 fotót csinálni róla és nincs is többre szükségem 😅
Életképes mi, Mondja azt aki 400 kilométerre jár a kenyérért(fejét fogó)
Baszki lehet leninvárosból már kiutáltak vagy megismerték a munkád pár év múlva már csak szombathelyen és sopronba vállalhatsz ha pest minden kerülete már meg volt 🤣
na várom még a többiektől is a választ(gondolkodós)
Ez már mindegyis az ö szemszögéböl. Ugyis satu. Én leszoktam fénymásolni az elsöpéldányt ebböl az okbol..a két utolso marad az meg néha elég halvány.
az eredetit(első lapot) kell fotózni aztán azt elküldeni a biztosítónak, azon jobban látszik a betű mint a saját példányokon
Ebböl is látszik totál életképtelem vagy. Az adásvételi két példányát kellett megtartanod abbol egy a biztositodnak küldendö. mivel elektronikusan szekennelve fogadnak már mindent igy ebben a formában tudatod velük hogy a szerzödésük érdekmulással megszünt. De ezzel elengedtem a kezed, menj a saját okoska fejed után a két semmiresejo diplomáddal.
na rendeltem egy endószkóp kamerát(gondolkodós)
Tessék(kezeit széttáró) Itt a bizonyíték(kezeit széttáró)
Látod, hogy szedálnak lefelé?
Már valóba hülyeségeket irkálok 😅
Sajnos nem tudom őket felhúzni egy okos szintjéhez hanem lerántanak magukhoz a buták közé 😅
Még az ujjaimmal kapaszkodom nem tudom meddig bírom még magamat tartani 😅
Szóval tegnap az eladott autót lejelentettem az önkorinál az interneten keresztül. A többi ezzel kapcsolatos tartalom 2024 03.15-ig kiderül(meghajlós) Most, hogy nincs veszni valóm, mert ha remélhetőleg igaz az amit a 4 hülye írt akkor nekem nem kell fizetnem(meghajlós)
Ha nincs igazuk akkor meg bánópénzként kawa állja a saramat(meghajlós)
Ezért most eljött az idő, hogy rátérjünk egy újabb témára(óranézegetős)
VISSZA KELL MONDANOM A BIZTOSÍTÁST Ez a mai téma címe mindenki írja le mit tud erről. Aztán majd az egymásnak ellentmondók szépen hülyézhetik egymást továbbra is a folyamat nem szakad meg csak másik téma alatt folytatódik tovább 😅
Nem vagyok meggyőzhetetlen és még csak azt sem írom, hogy nincs igazuk de ezek csak hülyéznek és hülyéznek mert ebbe élik ki magukat persze lehet egy kicsit én is 😅
Na kivonatolom neked is.
Szóval van 2 hülye akik egymást győzködik, hogy én vagyok a hülye(kezeit széttáró) Persze közbe közbe beszól még a dologba másik 2 hülye is de most valamiért ők nem is főszereplők 😅
Megkérdeztem 1 dolgot amibe nem vagyok biztos. Ezek mondtak valamit meg a csoport másik fele is mondott valamit ami ellentétes egymással(kezeit széttáró) Szóval akkor összesen ez a 4 hülye nem akarja megérteni, hogy én azt szeretném ha nekik lenne igazuk mert ahhoz fűződik jelentős anyagi érdekem 😅 Ezt számtalanszor leírtam nekik. Leírtam azt is, hogy nem tudom, hogy, hogy is van ez ezért kérdeztem meg(kezeit széttáró) Persze azt is leírtam, hogy én arra hajlok jobban amit ini és qvimby mond mert valamikor réges-régen én is így hallottam de semmi biztosat nem tudok(kezeit széttáró) DE ÉN EZT NEM TUDOM és simán lehet, hogy a 4 hülye jól írja amit ír de nem akarják azt elfogadni, hogy nekik szurkolok és szeretném ha így lenne. 😅 Ezek a hülyék rájöttem, hogy azért irkálgatnak, hogy hülyézhessenek 😅 Nekik a tények nem számítanak 😅 Ha számítana már rég bemásolták volna a jogszabályt de akkor mi lett volna a tegnapi téma 😅
' na 2x is elmentem már mind1 is"

Azért ez mindent megmagyaráz, de legalább neked jó volt 🤣🤣🤣
internetről letöltött mostani szabályoknak megfelelő formanyomtatvány van kitöltve(meghajlós)
na ezen is túl vagyunk 😅
nem jól érzed frílac kavarodott bele meg amilyen hüje vagy te is 😂
rózsaszínt a buzik kapták?
na 2* is elmentem már mind1 is(legyintős) szedáltok lefelé rendesen(fejét fogó)
igaz az a tanulmány, amikor 2 embert összezárnak bizonyos ideig az egyik buta mint a főd a másik okos és értelmes akkor nem az van, hogy a buta szépen elkezd felfejlődni az okoshoz de nem ám(ujjával nemet mutató) Hanem az okost kezd a hülyéhez hasonlítani és húzza magával a mélybe 😅 Sajnos ezt élem már lassan át veletek húztok lefele 😅
hú baszki szánalmas ez a mentegetőzés semmi birtoklásról nem volt szó de majd kérdezd meg mire gondolt a költő 😅
De ezt a kitüntetett napot nem érti az isttennek se.
Pipinek ez maga a szent bizonyitéka annak hogy az adásvételije szart se ér. Mondjuk ha a vevö pont ilyen tudatlan volt akkoor kitudja mit firkáltak le egy A4-es papirlapra mert egyinek se volt elég esze hogy egy papirboltban vegyenek egy formanyomtatványt és azt ésszerüen kitöltsék.
Látod, ezt ugattam. Szemmel láthatoan ostoba vagy de mindenki hülye számodra. Ezt tanultad otthon, a vett diplomáddal ezt erösitették benned.
Na na, ne tessék kivonni magát a felelősség alól! 🧐
Na látom most is két meggyőzhetetlen hülye feszült egymásnak, és most kivételesen nem én vagyok az egyik 😆
Eszemben sincs.