Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt írtad, hogy kell, hogy legyen 2 eredeti példány az eredetiből nem? A hozzászólásod másik részénél meg azt írtad, hogy mindent elfogadnak szkennelve is. (kezeit széttáró)
Ezt írtad, vagy nem ezt írtad?
IGEN vagy NEM ? 😅
Szerencse, hogy az alaplapbecsavarozo megint azt hiszi, hogy o tudja a tutit.
de nem ezt írta(fejét fogó) Azt írta, hogy az eredeti ott marad(fejét fogó)
nem mintha rohadtul ide tartozna pláne, hogy kettő és fél éve semmi közöm a kft-hez de mindenki azonnal talált magának munkát már akkora mire a végkielégítések ki lettek fizetve. Kereskedelembe szar fizetésért nem nehéz munkát találni ez a helyzet(kezeit széttáró) Nálunk most is minden második kereskedelmi egységen eladót keresnek tábla van kint azóta is(kezeit széttáró)
nálunk is(kezeit széttáró) kawáéknál kell 2 példány eredeti,hogy aztán elküldhesse mind a kettőt beszkennelve a hivatalokba 😅
Miért? Mondott valamit amit én nem tudok biztosan. Ő is azt mondta egyébként a súlyadónál is, hogy az adásvétel napja számít mert valami autószerelő komája múltkor csinált ilyet és annál mintha úgy lett volna(kezeit széttáró) De hát tőletek is csak kérdeztem még csak nem is cáfoltam, hogy nem így lenne MEGKÉRDEZTEM. Aztán mindenki csak hülyézett 🤣
Uhh,3 napja? 🤣
Sanya! Így kezdted a hozzászólásod(fetrengős)
"Tényleg ilyen egyszerű vagy"
És én személyeskedek? 😂
amilyen a mosdó olyan a törülköző 😅
Aki belekavarodott az te vagy. Nem tudom miröl beszélsz de sztem te se.
Elmégy te a faszomba az év utolso elötti napján. Egy agyatlan flegma kis beképzelt pöcs vagy, remélem a szüleid büszkék rád hogy egy ilyen embert sikerült faragni belöled. Ezért nem ment a gyerekcsinálás se mert ezeket a géneket a természet nem akart tovébb örökiteni. Majd ha birsz normálisan kommunikálni beszélünk addig isten áldjon. Faszkalap.
Pont ezt írta ő is.Ezen akarsz vitatkozni?Így akkor magaddal vitatkozol.
Biztos nagyon érdekli mi lett velük.Inkább még örül is hogy nem kell pénzt kiadni a "semmiért".
felénk visszaadják mindkettőt, most nézegetem a 2013, 2016, 2020, 2022 eladások, mindnek itt van a 3.és a 4. példány
annak van csak egy lap amit a netes-nyontatott módszerel töltöttünk, de csak azért mert lusta voltunk annyit írni
Azonnal rohanj át leostobázni pacekba a szomszédot mert ez nem igaz.
A bizti nem szól senkinek, ha megtörtént a tényleges átírás akkor azt látja minden érintett és automatikusan megszüntetik a biztit, de csak akkor és ezért érdemes lejelenteni.
Ostobázol? Azonnal személyeskedsz és degradálsz ha nem akarnak igazat adni neked? Az egész vergődésed jellemző az évek óta itt folytatott tevékenységedre elég csak a covid hisztidre gondolni mikor a bezárásoknál az általad eltartott családok tucatjainak éhhalálát vízionáltad és melled verted, hogy egyet sem rúgsz ki bár az állam kivéreztet mire pár hónapra rá kiderült, hogy hamar kiugrottál a bizniszből és nem valószínű, hogy az azóta elindult bérleményüzletben állást kaptak. Tényleg mi lett velük, figyelemmel kíséred sorsukat? Ez csak egy ügy amit ide felírtál bár ezt is minek, senki nem kérdezte. Ahogy alja módon bele szállsz másokba a legkisebb sérelmednek vélt dolog miatt az....... 😒
nekem a szomszéd olyat is mondott az önkormányzatnál igazából le se kellene jelentenem. A biztosító megteszi helyettem amikor onnan kilépek. Lehet, hogy így van de én tuti inkább szólok mindenhová(meghajlós)
múltkor vittem be ilyen adásvételit futó vagy mi lett eladva nem emléxem. elkérték az eredetit lefénymásolták maguknak a példányt az eredetit visszaadták kaptál rá egy pecsétet na ez kb. így zajlott. Ezen is vitatkozhatunk ha kell 😅
Nekünk ez 3 teli mappa, de szintén megvan, nagyon sok járművünk volt, jelenleg is 5 rendszámosunk van kettőnknek amik bármikor változhatnak.
De kell nekik ha helyben jelented le és lepecsételik a nálad maradt adás-vételit ami bizonyíték a lejelentésre ezért mi ezt nagyon régóta megtesszük és a legutóbbi esetnél is tavaly igen jól jött azelőtt meg 2 évvel volt át nem írásból levelezés és ott is jól jött a pecsétes okirat.
én ezt tudom de kíváncsi vagyok a többiekre is.(kezeit széttáró) Az életképes nagyon okos kawa már is belekavarodott a legelső hozzászólásánál is. 😅 frílac az előző témából mosakodni próbál de szánalmas a kísérletezése nem bírja levakarni magáról azt a szart amit már felkent csak tovább masszírozgatja magán, hazudnék ha nem élvezném 😂
Sanyi az csak úgy hülye ahogy van azt érzem az úgy válaszol, hogy el sem olvassa mire válaszol blődi csak a szokásosat hozza zotya meg egyszerűen nem akar belállni ebbe csak bele bele szúrkál egy-két hülyeséget holott az alapkérdést neki tettem fel ami úgy szólt volna, hogy hogy kell interneten lejelenti az eladás tényét mert a hivatalok már zárva vannak és személyesen nem tudom bevinni a pappert 😅
Biztinél már pár éve ha tényleg átírják nem kell lejelenteni (bár az a biztos mi is ezt tesszük) mert ők automatikusan látják és megszüntetik a két példány azért marad mert elvileg az egyiket ha személyesen jelented le kormányablakban akkor elveszik. Írtad, hogy nemrég vilt ilyen ügyed, hogy nem írták át, hát nekünk az utóbbi 20 évben vagy 15 volt, leveleztünk vagy 6-8 kapitánysággal az országban (bcs.-ben vettek részt velük vagy simán otthagyták valagol), autópálya, parkbüntik tucatja és a legutóbb a navval is mert a figura kérte, hogy a vételárhoz a megegyezés szerintit írjuk, de ő bevitte a vállalkozásba és kb. 4X-es áron számolta el ami ellenőrzéskor tavaly kiderült és ez miatt volt pár levélváltás, de a végén 1X-sem fizettünk semmit senkinek mert az adás-vételinek a dátuma mindig jó volt.
bocsánat meg van a 3-ik hülye nem érti és nem akarja érteni mit írok(fejét fogó) Te nem troll vagy sanyi hanem ostoba. Egyébként már a biztosításoknál tartunk fáziskésésben vagy 🤣 Bazmeg nem írtam, hogy nekem igazam van azt írtam,hogy remélem ezeknek az ostoba fajankóknak van igaza de mit várhatnék el egy teherautó söförtől akinek addig terjed a tudása, hogy,hogy kell lehugyozni a húzókereket ha lemászik a fülkéből 😅
nekem az összes adásvételi megvan egy mappában, még az is ami 20 évvel ezelőtti
össze van tűzve a vételi, meg az eladási lap aztán az a jármű le van tudva, gondolom nem sok értelme van őrizgetni, de elfér, mert a mappa akkor se lesz vékonyabb ha 2 lap van csak benne
egyikben az orvosos szarok vannak a másikban meg mindenféle más, villanyóra csere lap meg hasonlóak, ebben elfér az a pár adásvételi lap is
még a nokia 3210 számlája is megvan, csak hogy tudjam mutogatni hogy a mai telefonik nem is drágák
amikor kézzel írtunk ilyen netes letöltésű szart mi csak kettőben írtuk, felesleges a 4 példány, réges-régen az okmányirodában elvették az egyiket, de már nem kell nekik
biztosítónak a neten küldöm mert a netrisk intéz mindent, okmányirodában meg csak rányomnak egy pecsétet hogy a "bejelentési kötelezettségének eleget tett" aztán visszaadják