Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyadmá......egy kólát is.sajnálna belölünk😃
Most pipi 48 eves vallalkozo ingatlanmogulkent az atiras/adon baszakszik meg mindig? 🤣
Én egészen biztos vagyok.benne hogy ha nem basztatok el semmit akkor nem te fizeted a sulyadot. De mivel ez hülyeség igy azt csinálsz amit akarsz, és.remélem amig nem jön meg a hazározat álmatlanul fogsz forgolodni a kidobásra itélt 27ezer miatt😃
Amennyi melót beletettünk ma ebbe, remélem amit nyersz lóvét ezen kisorsolod hogy melyikünket fizeted be egy kurvára 🤣
nincs szerintem(puszit küldő) nem tudom ezért kérdeztem. nekem másról vannak halvány sejtéseim. Amit pl. ini is leírt neki kőkeményen elvették a lóvét hiába volt meg az adásvétel a megelőző évben(kezeit széttáró) De nem vagyok benne bizots folyamatosan azt pofázom remélem a jóistenke beszél belőletek és nektek van igazatok(kezeit széttáró)
Szerinte azt amikor beesik a delikvens😃
itt pont rád nem is utaltam annyira 😅
Azért egy büncselekmény.kicsit másabb mint egy sulyado kérdés. Mer a törvényalol kibujás egy megoldása a hamositott adásvételi.
Igen,én meg visszakérdeztem,hogy szerinted a kormányablakba milyen dátumot fognak rögzíteni?Tényleg ne legyél már hülye!
jó esetben igen(meghajlós) nem múltkorába linkelt valaki valamit arról, hogy a faszika eladta az autóját amivel már másnap migránsokat csempésztek aztán kb. fél év meghurcoltatás árán tudta ügyvédek segítsége által bizonyítani, hogy neki az elkövetés időpontjában már semmi köze nem volt az autóhoz söt ő másnap már az adásvétel tényét le is jelentette a helyi önkorinál(gondolkodós) Aztán hiába lebegttete az adásvételit valamiért nem akarták figyelembe venni(gondolkodós)
De hát nem igy van? El lett mondva szépen. Aztán egyre megrögzöttebben kötötted az ebet a karohoz és.pont hogy mást néztél már hülyének. Nem azért vagy hülye mert nem vagy képben ezzel hanem mert egyszerüen neked az a mániád hogy a semmiröl is.oldalakat irj amiben az a lényeg hogy mindenki hülye ha nem egy véleményen van veled😃 lásd ford, lásd parkside, lásd okostelefon etc.......szoval az a lényeg neked nem segiteni kell hanem hagyni bolyongani 😅
Igen,és akkor megmutatod az adásvételit aztán kész.
kivonatolom(meghajlós) Szóval eladtam egy autóm és megkérdeztem, hogy kié lesz a 2024 es súlyadó ha az adásvétel 2023-ban történt de az új tulajdonos bejegyzése csak 2024 -én fog megtörténni mert ez már előbb nem is lehetséges (kezeit széttáró) na elég vegyes vágott volt a felhozatal a válaszokból szóval mindenki fújta a saját maga tutiját de tulajdonképen senki nem tud semmit. Volt aki ezt is mondta majd egy hozzászólással fentebb meg annak az ellenkezőjét is(fetrengős) A lényeg az volt, hogy mindenképen én vagyok a hülye 😅 Mer ezen a fórumon akármi is történik minden körülmények között én vagyok a hülye de mivel ehhez már jól hozzászoktam simán tudom vállalni magamba meg röhögök a valódi hülyéken 🤣
Aztán kérdeztem, hogy hogy lehet lejelenti az önkorinak,hgoy eladtam az autót mert a hivatalok zárva vannak. Akkor is én voltam a hülye mert ezt nem tudtam. (kezeit széttáró) 5 évente ha van 1 autó adásvételem ezt nem annyira vágom házból jobban állok ott kb. fordított az arány ha jó évet zárok(fetrengős) szóval nagy nehezen ki tudtam jelenteni az autót interneten de aztán azért is megszóltak, hogy ezt megcsináltam mert hogy minek? Aztán tulajdon képen odáig fajult a dolog, hogy rájöttem a többség a fogalmakkal sincs tisztában, hogy mi a tulajdonjog vagy mi az, ha az én tulajdonom más birtokában van(kezeit széttáró)
Nos ezekből kiindulva már meg sem kérdezem, hogy hogy mondjam vissza a biztosítást a hülye tanácsokból és a sok okoskodásból már tele a padlás 😂 A hajót amikor eladtam ott egyszerű volt a helyzet mert annak a biztosítójának a honlapján volt egy olyan fül, hogy biztosítás lemondása érdekmúlással(kezeit széttáró) Azt csak értelemszerűen kitöltöttem felszkenneltem az adásvételit pár nap múlva kaptam az igazolást és utalták vissza az előre befizetett biztosítási díj időarányos részét. Ennél a wéberers faxom biztosítónál semmi ilyen nincs nincs formanyomtatvány csak egy ímél cím(szemeit körbeforgató) Holnap felhívom őket és megkérdezem, hogy ha oda elküldöm az érdekmúlásos felmondásom a szkennelt adásvételivel az úgy jó lesz e nekik(gondolkodós) Lehet amilyen kretének postán kérik majd az eredetit de ha úgy kell hát megkapják mert holnap egyébként is van dolgom a postán(szemeit körbeforgató)
Egyáltalán......
Latom nem kell erolkodnom a visszaolvasassal. :)
Hozzádképest mindenképp.......nekem.nem vettek diplomát😃
egy kicsit akkor megnyugodtam(gondolkodós) Már tényleg majdnem azt kezdtem hinni olyan segg hülye vagy mint amilyennek mutatod magad 😅
ezt te milyen jogon mered írni(fetrengős) Baszki te vagy olyan mint a faszom(puszit küldő) legfeljebb nem vagy olyan szép 😂
ezt, hogy az anyámba magyarázod ki? 🤣
Össze-vissza beszélsz azt sem tudod, hogy mit beszélsz(fetrengős)
Igy van.....te, világesze
Hát nem. Pont hogy meglobogtatod az.adásvételit és máris hiteltérdemlöen bizonyitod hogy nem vagy az. De magas ez neked ugy látom és.megint csak okoskodsz de akkor mi a fasznak kérdezel bármit is mikor most is azt bizonygatod mekkora okosság szorukt beléd a két diplomáddal. De sztem ez nevelési hiányosság, arra tanitottak mindenki hülye, gázolj át mindenkin, te különb vagy😃 aztán egy nyomorult telefonnal se boldogulsz, igazábol csak a pénzkuporgatáshoz konyitasz😃
hát abból tényleg kimaradtam 😂
esküszöm te hüjébbnek tetteted magad mint amilyen vagy(gondolkodós) Mond azt, hogy így van(könyörgős)
Ezt csak neked irom, hogy a pipi ne lassa, ez olyan buta mint a faszom.
nevemen van az autó tehát tulajdonos vagyok. ha bele szalad egy védába 150-el lakotton akkor nekem küldik a papírt, mert én vagyok a tulajdonos, ha kirángatja vele egy lánccal az otp előtt álló pénz automatát és valaki bejelenti a rendszámot a tek nálam csenget mert a rendszer engem dob ki, hogy tulajdonos. Ha oszláron 3 migránst elgázol a HÉV megállónál akkor is hozzám jönnek ki az autó tulajdonjoga miatt. Faszomat érdekel ha kötöszköcc csak hülyeségeket ne írjál(puszit küldő)
Te egy nagy hulye vagy. Ha nekem nem hiszel, miert nem olvasol utana a neten?

Es pont ini lesz ebben neked a mervado?