Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, meg mert ráérek😃
🤣
Mert én már elengedtem,de ugyanaz a véleményem.tök hülye vagy.Logikai gondolkodásod egyenlő a 0-val,többet kellett volna szolmizálnod!
Mert az agyamra mész ezzel a folyamatos okoskodásoddal. De ezzel is azt erösited bennem.hogy monden máshoz is ennyit értesz amikröl napokig értekezel. Kivétel talán a betonozás lehet.......de azt felénk sok.segédmunkás vágja ezen a szinten😃
szerintem is. én örülnék legjobban ha neked lenne igazad szóval szurkolok neked 😅
De te leszel az első akivel közlöm az eredményt amikor ez ki fog derülni(puszit küldő) mert valamiért úgy látom ezért te problémázol itt a legtöbbet pedig az én 27 ezer forintomról van szó 😅
Leirtad a kulcs szot. Amig nincs kifizetve. Ezt se fizették ki?
Meg milyen méröállást akarszegy autonál?😃
Baszki.neked tuti vették a diplomát😃 mind a kettöt😃
autónál nem vagyok biztos a dolgomba sokkal kevesebb adásvételem van belőle mint lakóingatlanból 😅
Lakóingatlannál amíg nincs kifizetve a vételár tulajdonképen csak egy darab papír aminek az elkészítéséért az ügyvéd felmarkolta a pénzt.
Az arra jó, hogy leadja a földhivatalba és széljegyre bejegyzik a vételi szándékot. Addig nem lép életbe a tulajdonjog átruházás amíg én le nem jelentem, ill. el nem küldöm a banki igazolást, hogy a pénz azaz az ingatlan vételára megérkezett a bankszámlámra. Ha ez megvan utána fogja a földhivatal bejegyezni az új tulajdonost és kivezetni a régit erre 2 hónapja van. 10 ezer forintos illetékért cserébe lehet kérni gyorsítást akkor ez 1 hónapra rövidül. De ekkor én már az ingatlant birtokba adhatom a közművek mérőóra állásaival egy birtokbaadási jegyzőkönyvvel és akár aznap délután már meg is kezdheti a vevő mérőórák átírását egy hónapnál nem régebbi adásvételi szerződéssel.
ez meg egyébként azért hülyeség mert adásvételi szerződése mindenkinek lehet még akkor is ha menet közben meghiusul az adásvétel. Viszont 2 hetes mérőóra átírási kötelezettsége van a vevőnek a tulajdonjog bejegyzés meg jó esetben 1-2 hónapon kerül véglegesítésre (kezeit széttáró)
Bízok benne erősen 😁
Most mi a faszomat nem értesz azon higy már nem vagy tulajdonos. Van autod? Nincs. Van pénzed helyette. Igen. Vanrola szerzödés? Igen. Akkor nem vagy tulajdonos semmilyen tekintetben. Rád már csak a szavatosság érvényes még vagy félévig, inkább abban bizz ne vigyék vissza.
Huuuu......hagyjuk.
még csak azt sem mondtam, hogy probléma megkérdeztem(kezeit széttáró) mivel biztos még most sem vagyok benne(kezeit széttáró) De már úgy sejtem ti se(kezeit széttáró) ini rögtön rávágta, hogy beszoptam a következő évet (kezeit széttáró) Hajlok felé mert én is így tudom csak remélem, hogy mégse így lesz(gondolkodós)
Akkor most okosnak hisznek?😃
Tegnap interjúztam angolul a leendő szlovén főnökömnél, de nem tudtam hogy mondják angolul hogy hülyülök én is szóval nem mondtam 🤣
Akkor ezek.szerint az adásvételi pont semmit nem jelent? Ez uj információ. Akkor mi a fenének van három.dolog időlontja is óra percben meghatározva?
Amugy ez se igy van teljesen ahogy mondod, mert egy forgalombol ideiglenesen kivont járműnél pont nem számit a január elseje.
Aki vissza helyezi forgalomva az fizeti az idöarányos részt ami még házra van az évböl.
valami snell, snell is rémlik meg sóhajtozgattak közben(kezeit széttáró)
birtokos nem mert a papper igazolja, hogy nincs a birtokomba viszont tulajdonos vagyok(kezeit széttáró) A szabály meg azt mondja ki, hogy akinek a nevén van vagyis a tulajdonában van az év első napján azt terheli az adott év adója(kezeit széttáró) Nem azt mondja, hogy akinek a birtokában van(ujjával nemet mutató) De ebbe egyáltalán nem vagyok biztos ezért kérdeztem. És itt annyi bizonyosodott be,hogy tulajdonképen senki sem biztos max mindenkinek volt valami ötlete, hogy igen vagy nem(kezeit széttáró)
Sztem te ezeket a ptoblémákat szórakozásból generálod. Otthon nem kapsz elég figyelmet'
baszki úgy legyen ahogy mondod(kezeit széttáró) Én nem mondtam, hogy másként van én azt mondtam, hogy nem tudom ezért kérdeztem. Aztán mindenkinek volt rá valami verziója volt akinek a kettő kombinációja 😅
egész nap a vételárat számoltam(kezeit széttáró)
5 forintosokba kértem és kaptam(meghajlós)
10 forintot adnak egy 5 forintosért a rezesek 😂
na itt vannak a pápai 23 asok 2 évvel ezelőttről lesz most is ilyen csak velem fotózva 😅
amikor tud a lány pár mondatot angolul, de a meglepetés az meglepetés
http://youtu.be/uFil9Vrzo9Y
most jöttem szolnokról sztár várs nap volt a reptárban gyerek kapott lézerkardot is 😅
ekecsnek fényképeztem az asszony gépével egy Floggert ha majd kimentem az egész éves fotóját rakok be neki(fetrengős) De lehet, hgoy van a 2 évvel ezelőttiből is ilyen kép(gondolkodós)
Spriccen, gút... ennyit mindenki tudott 😄
Amint a rozsdaboglyát kivonszolták az udvarról és adtak érte pénzt, ezt még hivatalos formába is öntöttétek akkor egy perccel később már nem vagy birtokos.
Ennyi erővel indulhatnál érte és csak ugy random vissza is hozhatnád tőle. De sztem az már a lopás kategória lenne.....pedig az a nyomorult okmányiroda azt hiszi a tied.
eksz szkjúz mi! Ken ju tel mi de véj tu de relovejsztésn plíz? 😅