Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobban jártál volna Tesco-s utalvánnyal , ott azt a halat viszed ,amelyikre rámutatsz , nem kell feleslegesen várakozni , holmi nyenyőcékre ! 🤔
nekem egy peca utalványom van de az is szopás, mert abban a boltban semmi nem kapható ami nekem kell
Tehát nem 24.
Ki mit kapott karira? 😃

https://www.facebook.com/reel/771414724821992?s=yWDuG2&fs=e
Te.
Azt nem értem a közvetlen környezeted hogy a picsába tud elviselni. Vagy már nem ver nyakon valaki naponta többször?
Hihetetlen hogy egy formot nem tudsz kitölteni ami valószínűleg mindenki másnak sikerül 😆
Akkor mér nem huztál már el a kormányablakba hogy megnyugodj.
A kawa?
Ez mondjuk köztudott(kezeit széttáró)
2023.12.27
De mikor is adtad el az autót?
Már a kormányablak alkalmazott ? Ha netán itt lenne ? 🤔
Teljesen hülye.
na az nem tenné zsebre amit kapna tőlem 😅
Na. De ha mégis ilyen kurva okos vagy a kisszemüvegesekre jellemzően, mi a fasznak kérdezel? Ráadásul nekem is aprópénz az a 27 rugó, neked meg egy hangyafing. De a szarrágóságod megint az egekig ér.
Küldjél Pipi ! Isten segítse őket ! Ők még nem ismernek téged mire vagy képes , hacsak nincs köztük motoros aki itt van a fórumon ! 😉
Még nem volt szerencsém tehertulajdonosnak lenni 😊 de már kattingatok ................................csak olyan drágának látok mindent 😬 😔
március közepén visszatérünk erre(puszit küldős)
De ha még is kell akkor megadom a bankszámlaszámom ahová utalhatod(kezeit széttáró)
nekem a fájerfoksszal nem is engedte az ügyéntézést elindítani. Blokkolta az egészet még úgy is, hogy feloldottam a blokkolást az ügyfélkapura 😅 A króm vitte(gondolkodós)
És akkor mi van. Másodikán bekerül a rendszerbe a valós adat oszt ennyi. Kapsz egy határozatot jó esetben de.lehet azt se hogy nem kell sulyadót fizetned. De rágódj még rajta vagy két napot😃
közbe rájöttem, hogy az egész oldalon ezt az egyet kell csupa nagybetűvel írni. De nincs róla tájékoztatás nincs mellé példa, hogy mi a helyes formátum találja ki a fasz felhasználó(gondolkodós)
Egy 500 Le-s tehernél lehet szarbb lenne a teljesitményalapú számitás ráadásul.pont a sulynak van értelme esetükben
teljesítményadó személyautó esetén érvényes csak. súlyadó még mindig van
senki ezért is lesz a nevemen még januárban az autó(kezeit széttáró)
na lebasztam őket ahogy kell(fetrengős) Utána tettem egy próbát, hogy csupa nagybetűvel írtam a város nevét és így elfogadta 😅
szóval sikeresen benyújtottam a tulajdonjog változást(meghajlós) Már csak a biztosítást kell felmondanom meg a pízt elköltenem(gondolkodós)
nincs igazság 😂 😂 élet nehéz Virág elvtárs