Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És azt adtál el?Azt nem tudtam,csak valami lomot emlegettél.
teherautónak súlyadója van
27 ezer már fullos qrva baszki
nem tudok nélküle magánszemélyes számlát írni(kezeit széttáró)
De jó nagyokat motoroztok ! 🤣
Arra is van megoldás:
Hát ha van olyan hülye aki nem jelenti be,akkor sehonnan
Mert aggódunk nehogy veszteség érje mert arra mi baszunk rá a több oldalas rinyálással. 😟
Szerinted a kormányablaknál milyen dátumot fognak írni a tulajdonosváltásra?Segítek,ami az adásvételin van.
🤣 csak azt nem mondtad el csórinak hol találja ezt.
Hát , kész vagytok teljesen ! 😂
Nincs súlyadó,teljesítmény adót meg adott évre fizeti,az autót pedig már 23-ban eladta.Igazából nincs is miről beszélni,csak a pipi bonyolítja magának.
Én nem is értem mit vitatkozunk itt vele, hogy ne fizessen be feleslegesen egy közepes kurvára való pénzt, amikor így sem tudja hova tenni azt a rengeteg vagyont 😂
Ez igaz lehet és ilyenkor ha megjön a határozat a telj. adóról akkor fellebbezni kell benyújtva az adás-vételit mire visszavonják.
https://magyarorszag.hu/

Mondjuk ha eddig nem használtad, akkor van egy rossz hírem.
A regisztrációhoz személyesen kell bemenni egy ocsmány irodába 😆
Pont most akartam én is bemásolni a hülyének.
3 kattintás volt
én is így gondolom
A céges dolgokat a CÉG fizeti nincs köze a háztartásomhoz. Egyébként furgonra nincs cégautó adó (puszit küldő)
hová, mert a gépjárműügyintézésnél közlik, hogy a honlap 5 éve nem aktuális(kezeit széttáró)
Mond el mit üssek be (puszit küldő) Vagy jobb ha küldesz egy linket
hát nem gondolnám, mert az adásvételivel azt tudom igazolni, hogy nem az én birtokomba volt a tulajdonomba lévő autó(kezeit széttáró) Ha nem az én tulajdonomba lenne akkor nem nekem küldenék a büntit(kezeit széttáró)
De ugye érted más a hajnal kettő alku és más a vásárlás 😂
Ha meg veszed a kocsim hajnal kettőkor mert akkor érsz oda és lebeszéltünk mindent felkelek . Ha csak akkor kezdesz alkudozni lerakom a telefont hogy ki ez a degenerált és vissza fekszek nyálcsorgatva alszok tovább 😂
mondtam már, hogy úgy legyen.(meghajlós) ingatlannál biztos nem így van ott a földhivatali bejegyzés számít kinek a neve szerepel rajta milyen hányadban vagy a szélbegyezések. Az adásvételi csak egy darab papírnak amiből csákót is hajtogathatsz(kezeit széttáró)
akkor fogalmam sincs te miért jársz pecázni 😅
Én nem a halak miatt az biztos 😅
úgy legyen(meghajlós)