Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

200fölött is,de Ahogy írod,nem nyár van.Azt mondják ő is 200 környékén ment,csak hát december van este és egy felüljáró.
Durva mert nyáron sokszor előfordulok arra, semmi extra, 160-nal kényelmes turatempoban végig lehet menni. De nem nyár van......
Ez a nyüves szalagkorlát...
Mindenképp az uton kell maradni.
Bammeg, ez azért durva 🙈🙈🙈
Telibe verte a szalagkorlátot csóri.A feje meg 1km-rel odébb egy kocsi alatt,azt meg egy motoros barátom állította félre hogy konkrétan húzza maga alatt.Kollégáim azt keresték,közben a haver meg hívott hogy szolgálatba vagyok-e,mert hogy a fej az ott van ahol ő.
Én meg inkább elülök a valagamon. Ez még jobb megoldás. És kb. ezért nem megyek autóval, amikor hó-latyak-jég van az utakon.
ezért kell télire is a bütykös gumi
avval nincs tévesztés, csúszik télen-nyáron
kijött a 15 fok meleg a gumi meg nem nagyon tapad meg néhány hónap alatt kicsit el is szokik az ember a nagy lendülettől. Persze bármi is lehetett(gondolkodós) Béke poraira(meghajlós)
Szomorú......fasza lehet a családjának
Azért van terelés Márkónál?
Fene sem gondolná hogy már december 27.-én is hal meg motoros,kb 2órája szállt el egy a 8-ason gyorsaságival.
A pedofilia korfüggő, nem csöcsméret függő, különben én is pedo lennék 😁
kis gizda 18 évest már nem tudnék belőle faragni, marad a nagycsöcs
Inkább nem akarom tudni mi lenne a második körben 😅
Rájött, hogy a pedifília büntetendő. 😁
picsa nem kell ekkora, az jó ahogy van, a fejére se ragasztun ilyen rettenetet
csak jól felpumpáljuk 😁
Kufferbol is ez a lagzisvajling méret kell?
Hiába no, minőségi termék😃
eddig kis kanna volt kipróbáljuk a nagyot
ez lenne a célkitűzés első körben: https://www.instagram.com/p/C1Jq1q3IUbQ/
ez fúró, csavarozó az meg a kis akksis csavarbehajtó amit vettem a múltkor(kezeit széttáró) Az 30-ról 20-ért volt akksival ez akksi nélkül volt 15(kezeit széttáró) Ennek a zöld a párja amit melléfényképeztem. A zöld volt kb. másfél éve 12 ezer 45 n ez meg most feketébe 15 állítólag 60 n (kezeit széttáró) Ez már nem volt szükségszerű szerű szerszám de 15-ért az ilyet nem szabad otthagyni 🤣
Ami inkább lelombozott kicsit, hogy egy éve vettem a feketéből egy ütvefúrós véső-kalapácsot 25-ért most 20-ért volt ugyanaz(gondolkodós)
eddig te a nagy kannákat nem is szeretted(gondolkodós) Inkább az ilyen kis fiúkás felsőtestű nőkért voltál odáig(gondolkodós) Mi ez a pálfordulás?
nálunk ma volt 15 fok az új roller is ki lett próbálva(meghajlós)
Most látom te nyomi, hogy ezt a furdancsot vetted, mikor csavarbehajtó is annyi... az 28-ról 15, ez meg 18-ról... most kibaxtá egy 10est az ablakon 😁 nem beszélve arról, hogy a behajtó jobban használható a fúráson kívül mindenre (fúród meg amúgy is van)