Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a szemét tüzépek meg idén már nyitva sincsenek(gondolkodós)
Obis vásárlás lesz(szemeit körbeforgató)
közelharc volt baszki(fetrengős) A fene gondolta volna, hogy ennyi parkszájdos majom felkel korán 😅
Volt olyan akinek 4 szerszám is bent volt a kocsijába(kezeit széttáró) Gyorsba számoltam 14 vásárló vitte a parkszájd cuccokat abban a 3 percben amíg ott voltam 😅
Kettőt vegyél....
Hát bevallom őszintén ez már nem hiányzik a készletből, mert ennek meg van a zöldje igaz sok ezer kilométerrel a háta mögött 😅
De ezt ennyiért nem lehet otthagyni 😂 7-kor nyit a lidi (óranézegetős) 😅
Köszi! 😆
Na, sikerült az ARMA 3-ba beleapplikálni a zombi-módot, volt egy kis hentelés.
Akkor ezeket csak neked :D
Az enyémet jobban a síró gyerek, de a tesla se kutya. 😅
ha van akkor hajrá. biztos faszául meg tudod csinálni, hegeszteni is jól tudsz, nem lehet rossz és az tuti nem csuklik össze :-D
van itthon 100méter 2.5 tonnás spanifer, anno még a kaptárakhoz vettük lekötözni tekercsben aztán sosem lett megcsinálva
a fa engem nem nagyon bír már el, kell alám a 60x60as zárszelvény 😁
Gondolod ilyeneket kellene Zolinak hátul a raktárban mókolnia és kirakni, mint olasz csoda ágy? :-) Amúgy a vas meg a spanifer sem olcsó manapság, a fa inkább.
én most láttam egy fasza pakisztáni ágy csináló videót vas keret és spanifert bujtatott fekvő felületnek az ember keresztbe hosszába, egész kényelmesnek és strapabírónak tűnt
Ahh,kivonult a ceg.
Lesz....m,rohadt unalmas volt az a nyekkeges gyor-szonbatthely kozt.
Hiába is lett volna 85-ös , az nem Szombathelyre megy hanem Sopronba ! Egyébként volt 85-ös csak az M85-ös nem volt ! 😃
Sanyi tudna mesélni 🤣
Ahhoz sajnos tobb kell.
Látod, ha 2 kanapéval többet eladsz, olyan utat szerveztek volna mint Borkainak :-D
gondolom a daily volt átalakítva, ültem olyanban a 190 centimmel keresztben fértem csak el benne, még terpeszben sem fértek el a lábaim
Az kellemetlen. Menjetek vonattal máskor
Az a rohadt busz szuk volt.
Jó az ilyrn project csak kellenek alkalmas utitársak és némi alkohol
Ja,meg ramdumaltak egy velence melletti gyarlatogatast.
Mondtam magamban ebbű baj lesz more.
Vastagon az lett.
Nagy ivecobol alakitott 18 szemelyes busz.Vomt video benne,kellett is.
Sz uzletkoto 7 kor elvitt gyorbe,yarissal,egy masik szerencsetlennel.
9 korul indulas szombatthelyre,ja akkor meg csak fouton,nem volt 85 os.
Del korul indulas ujra,majd megall,digo fonok,ebed,haromkor indulas,80 al.Aszitrem leszopom magam,eset kilenckor megin kaja autogrillben 200 km re a celtol.
Valamikor kettore odertunk.
Terveztem hogy motorral megyek,de ledumaltak,ksr volt hagynom.
Az mar nagyon reg volt.
Eddig a bestoff egy lengyel ceg zakopane szalloda.Eleg fullos,de mindig februarban.
Puccos hely vót,nem tudtam rajuk dumalni egy juniusi idopontot.

https://www.nosalowypark.pl/
Elvitte a covid az esemenyt.
Detto, én Prágába, a buszok nem rám vannak szabva, így az volt talán az utolsó buszos menetem.
(Hopp, írtam is délután vagy mikor, mikor ültem utoljára buszon, így eszembe is juttattad.)