Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajrá.
most 2 évig jó lesz az opel
addig is lehet nézegetni a nagy csöcsöket 😄
utána majd meglátjuk, vagy peca kocsi vagy még nagyobb csöcs
a kilométer tökmindegy lehet bármennyi
menne évente kb 1000-1500 km távot
szerelés viszonylag egyszerű, ezekből a fosokból százszámra van mindenhol
a terepjáró képessége korlátozott, na de kis pénz kis sár 😂
Külföldi, félmiilió kilométerrel még így is, nem is terepjáró, de biztosan nem kell 15 évig hozzányúlni?
Tehát felesleges a pecakocsi álom.
inkább bepakoltatok 2 db 800köbcentis szilikont az asszonynak
feszüljön a bőre a hátán is 🤣
Oszt mé nincs még nálad?
Azt még azért kihagynám ! Hiába van vashiányom ! Na ez se szó szerinti , mert az orvosok tettek róla , hogy soha többet ne legyen vashiányom ! Telepakoltak ! 🙃
Tegnap délután háromkor a 15 fok volt pécsett láttam is egy csomó hülyét a mecseken motorozni
süt a nap és 11 C van Győrbe ! És nem esik ! 😀
mert nem mindenhová tudok elmenni földesúton
10 km aszfalton földúton meg 70
felénk kurva sok földút megszűnt, ahogy nőnek az egy tulajdonban lévő földterületek úgy szántják be az utakat
csatorna partra minek a műszaki?
az ülés fűtés azért csak fontos nem?
de jó volna egy 200 millás kocsit összebaszni a poros náddal 😂
az meg magas(kezeit széttáró) Elfütyül a kapásjelző hajnal 3-kor az ini azt hiszi az opelból pattan ki a 2 kg-os halért azt leesik a platóról és nyakát szegi(kezeit széttáró) Minden esetre gyorsabb vég lenne, mint kínlódva haldokolni 😅
azt nem tudom hogy hány lovas, melyik változat , pedig többször mentem vele !
óhh az az irígység de szar is tud lenni 😅
röhm tokmánya van ezek már jók. A zöldnek is jó(kezeit széttáró)
Ráforgatod, majd kézzel ráhúzol, hogy racsnizik kettőt-hármat azt nem esik ki belőle a szerszám, mint a lux-tools-osból 😅
Ott az már nagyon basztatott amikor a létra tetején állva 3* másztam le mert kiesett a tokmányból a fúró 😅
AMG , és azon belül is a BRABUS ! 😉
Az kb egy 200M-ás verda ! 🙂
mármit a g mercik alja a hatos.....
a peca kocsi realitása kb ennyi: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/volkswagen/sharan/volkswagen_sharan_1.9_pd_tdi_highline_4motion-20148141#sid=8a343ecf-f50b-420e-9e63-59f4632c70f9
ismerős szerint viszonylag egyszerű emelni rajta 5-6 centit, a 4 motion egy bütykösebb gumival elmegy olyan sárban ahol már a opel levégel
persze nem terepjáró, de legalább aludni tudok benne
Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS --t gondolod 6M ? Rögtön vedd meg , még kerekek nélkül is ! 😉
Raksz bele valamit,ágyat csinalsz,ules sem riaszthat el.
kell a rendszám, egyik peca helyre nem tudok csak földúton menni
a g merci az teszik de azoknak kb 6milla az alja, ami kicsit szebb is inkább 10 felett mint 10 alatt, és még ezek sem hibátlanok