Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és neked is szeretnék hinni 2024 március közepére ez biztosan ki fog derülni. Persze a hivatali kiscsajt megkérdezem azért előtte(kezeit széttáró)
szerintem ha jövőre íratja át akkor elsőnek te fizeted a súlyadót
utána beigazítják a adásvételi dátumtól számítva (mivel az adásvételi dátumtól ő a tulajdonos és nem te )
és a tulajdonba levő jog számít nem a névre vétel (van egy olyan rablika hogy még óra percet is irtok ,az meg véd közúti szabálytalanságoktól ,bankrablástól és egyéb faszságtól amit nem te követsz el már )
és visszakapod a pénzed utólag csekk vagy utalás formájába
szeretnék neked is hinni, mint sanyának(meghajlós)
meg ilyenkor vetted át a fegyvereket ami a csomitartóba volt 😅
Gondolkozzál már kicsit a hivatal honnan tudná hogy te cigány józsi-val kötöttél egy adásvételi szerződést ha egyszer se ő se se te nem jelenti be?
Az ő nyilvántartások szerint te leszel a tulaj elsején
még csak fél 10 múlt néhány perccel(óranézegetős)
baszki te eddig erről a témáról nem tudtál egyértelmű kinyilatkoztatást tenni olyan mint ha mindkét oldalt egyszerre képviselnéd 😅
Jó lenne konkrétan valami állást foglalnod most akkor ki fizeti a "súlyadót" 2024 ben ha az adásvételi szerződés 2023.12.27 és esély sincs arra, hogy a faszika az évben átírassa, mert hivatali szünetet tartanak a kormányablakok csak 20 van nyitva az országban a megyeszékhelyeken ahol csak fontos ügyeket lehet intézni gépjármű ügyintézés nincs már az évben(kezeit széttáró)
Egyáltalán értelmezésedben mi a tulajdonváltás dátuma? Az adásvételi szerződés napja, vagy amikor a hivatal bejegyzi azt az orrod előtt kinyomtatják az új forgalmit a kezedbe nyomják és jó utat kívánnak?
Az 57-ben benne van a cég autó adó?
Ne legyél már suta,felmész,talán olvasni tudsz,adásvételi beszkennel és feltölt.
zotya jobban el tudná mondani felszaltózott a rom hondával egy zsír új keceli bilikék színű musztáng tetejére azt totálratört mind a motor mind az autó 😅
Baszki pipi,hiába lesz januárba az ügyintézés,attól a tulajdonos váltás az adásvételi időpontja lesz.
na azt, hogy kell ez lett volna az eredeti kérdés de zotya eltűnt mint az aranyóra 😅
szerencsére azt kifizetik (meghajlós)
Nekem nem sok számlám van(kezeit széttáró) A villany kb. 4000 ft/év a gáz 191000 ft/év víz-csatorna 60000/év ,szemétszállítás szerintem olyan 40000 ft/év Ami húzós az internet+tv+telefonok az kb 360000 ft/év az asszony autójának a fenntartása 30000 ft/év /amikor nem töri össze/ Az én autómat meg a cég állja szervizestől, tankolástól(kezeit széttáró) ez 685 ezer/év/12 ez 57 ezer havonta szerintem elég korrekt(kezeit széttáró) ja + 5000 az éves kommunális adó az mondjuk már nem nyomja meg a havi számlát
azt tegyük hozzá hogy másnaposan milyen fasza csónakból fárasztani a halat, amikor még előtte 5-6 órával még az astra tetősínbe kapaszkodva rókázik az ember
de mint minden ez is jó volt valamire, mert azóta nincs ivászat peca közben
hát én nem vagyok meggyőződve, hogy az ilyen hivatalokba tud mindenki mindent(kezeit széttáró)
Múltkor bementem és megkérdeztem, hogy édesapám autója eladható e úgy, hogy a forgalmi és a rendszám le van adva a gépjármű ideiglenesen ki van vonva a forgalomból nyílván műszaki nincs rajta csak egy törzskönyve van(kezeit széttáró) A 20 éves szépen mosolygó csinos szöszi kislány rávágta, hogy igen. Rákérdeztem, hogy biztos? Akkor már bizonytalanná vált és elkezdett a mellette lévő idősebb kollegákkal sutymorogni(szemeit körbeforgató) Nekem úgy tűnt, hogy meglepte őket a kérdés nem is igazán értették csak szabadulni akartak. Na minden esetre meghirdetem lassan a vitarát is alkatrésznek egyben azt valahogy lesz(gondolkodós)
Akkor ennyi erővel a gyorshajtást is neked kell fizetned míg át nincs iratva,sőt,felhasználja egy bankrabláshoz,az is te voltál mert hát nincs átiratva.Ne legyél már ostoba!Az adásvételin szereplő dátum számít,ahogy ezt kawa is írja.
Nem az első ahova mennék de én mennék. Hangulata lehet, jó csapattal, bilibukóban, fsrmergatyában megbaszni a csálécsöcsü stoppos kurvákat 🤷🏼‍♂️😂
néha még sok is 😅
Annyit látok ahányan vagytok annyiféle képen tudjátok van olyan is aki egyszerre tudja így is meg úgy is 😅
Egy biztos(kezeit széttáró) én neked akarok hinni sanya 😅
igen(meghajlós)
Nyáron horgászok(kezeit széttáró) Ittasan vízparton való tartózkodás elég veszélyes üzem(kezeit széttáró)
Minidig nagyon izgulok, hogy el ne fogyjon a sör mert 15 km a legközelebbi bolt(kezeit széttáró)
Az adásvétel napja óra perc számít. N
sajnos szerintem is így van. Az adásvételi az egy tulajdon jog átruházási szerződés. Csak egy szerződés ami akár még vissza is vonható. Volt az elmúlt években 2 ilyen esetem amikor házat adtam el de nem kapták meg a hitelt rá. Azt fél év múlva töröltük az ügyvéddel a földhivatal is küldött róla egy határozatot, hogy megszüntette a tulajdon jog bejegyzési kérelmet, mert a határidő lejárt(kezeit széttáró)
Az autó adásvételi is ilyen lehet a szerződés csak egy szándék a tulajdoncserére a hivatalos formája az amikor a hivatal a meglévő adatok alapján névre írja (szemeit körbeforgató)
baszki akkor döntsd már el mert egyszer azt mondod, hogy a vevő fizeti az adásvételen szereplő dátum miatt utána helyeselsz qvimbinek aki ennek pont a teljes ellenkezőjét írja 😅
remélem nincs igazad én frílacnak akarok hinni 😅