Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 20 mondattal végig lehet járni az usát, csak enni inni szarni kell útközben, meg kocsit javítani ha szart vett az ember
Legalább hefe-nek se megy az ángol,ez jobb érzés. 🤣
unokatesóm (minimum 20 éve) kint volt fél évig dolgozni, majd 3 hónapot csavarogni, rokonoknál lakott amikor melózott
valami 500 dollárért vettek kocsit ami kibírta azt a 3 hónapot
Miért, a spanyol jobban megy? 😄
Ezt már jó rég tudtam,a tesó valam fél évet volt kiküldetésben.
Az említett opció egy ottani jó ismerős/rokon meglétekor realizálható.
Írtam, hogy google fordítóval 😁 Jelezni szeretném, hogy ott gyalog 1 métert nem tudsz menni, nincs járda se, a parkolóba vagy az autókölcsönzőbe jutsz ki.
Inkabb kemíny mint a kád széle,mer az angolom is gyenge. 🤣
Majd uzletelek hefe-vel vagy pedroval. 🤣
Leszállsz a repcsiről és felmálházva google fordítóval gyalog elindulsz autót venni? Bátor vagy 🤣
Ott van az utolso kepeden,Valami lomot csak lehet venni olcsoert,ez az ígéret foldje. 😆
Az nem tudom mi, de lehet felkötheted a gatyeszt, nem olyan olcsó a bérlés. Kolléga bérelt egy motort, mondjuk egy HD egy napra olyan 100eFt volt 2018-ban.
Az a ram promaster kell ehhez higy mindet bejarjak. 🤔
Ott, rossz képet raktam be. Zion is nagyon szép, meg a Red Rock Canyon is.
Nameg sok a helyszin amit látni kell.
A legjobb akcióbunyó helye,a vasquez rocks 🤣

http://youtu.be/4SK0cUNMnMM
Hol?
A nagy izét nem hagynam ki.
De fizetne vakaki az jo lenne.
Allitolag lassu vagyok,betartom a szabalyokat,esetleg pipi neven regisztralok,neki jon a buntetes. 🤣
Ha valakit érdekel, egy vadonat új női nadrág eladó. 13e. ft.-
Tessék, ott egy kanyar :-) De akkor a grand kanyont se had ki :-)
Na, a Deal's Gap meg a T.O.D. pont neked valo, susd meg. :D
Szigoruan 30mph a sebessegkorlatozas.
A pacific coast L.A-sanfrancisco-seattle kozt egesz jo lehet,neg a szikas hegyseg nemzeti parkjai.
A keleti reszen meg az a sarkanyfarkas ut se rossz,a 66 os se mibdenhol egyenes,de azt fenykepeznem ahol a forrest gump megallt.https://www.google.com/search?...
Meg a zion nemzeti park,vennek blődinek egy kaktuszt. 🤣
Eléggé elszomorító, hogy nem logikus és példamagyarázat sincs.
Ugye.
Ha van hiba és egy esetleges késői feldolgozás miatt még a pipi kapja határozatot, a kormányablakon keresztül beadott tulajdonjog változás bejelentésről kapott automatikus elismervény birtokában pont egy levél, vagy egy telefon után az ügy megnyugtatóan elrendeződik.
A munkaszüneti napok miatt ez most tényleg így LÁTSZÓDIK a papírok alapján, amúgy nem.
A tulajdonjog a szándékot követően megváltozik, a tulajdonjog bejegyzése nem kizárólagos feltétele.
Igazság sohasem volt.
Te ezt? 😁