Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor mi éri meg jobban állam bácsinak 😁
amugy watt adón meg ,akku kapacitás adó is mindjárt befigyel 😂 😂 😂
ha napra készek akarunk lenni 😂
Ja, oke, de ugye ezt is csak az tudja, akinek tgk van a forgalmiban.
En mar futottam ilyen hibaba, sot, a mostani script bokkolo is csinal sokszor ilyent.
Nem akartam bonyolitani
+50% teherkepesseg.
Na de a papa, aki a falubol a szolobe jart ki a Moszkviccsal, az mi alapjan osszemerheto a szutyerakkal, aki egesz nap a csili-vili nyugati fossal kruzol?
Vagy másik számitógépprl, amin 2000 utáni windows fut😃
Baszd ki a kukába😃
Tehernél most is suly alapján éllapitják meg. Csaxolok
Probald masik bongeszovel!
Tudóm régen volt súlyadó most már teljesítmény adóra keresztelték át
Régen azért hívták súly adónk mert be akartak szedni egy kis pénzt adó formájába . És képesek voltak azt a mondatot kitalálni hogy amilyen nehéz a kocsi annyira rongálja az utat 😂 és valahogy úgy akarták hogy csóró kispolszkis kevesebbet fizessen mint a nagy mercis 😂 aztán már csak átkeresztelték teljesítmény adóra mert látták hogy a lóerőbe van a üzlet 😂
Hat meg az enyemet, kiolvasztottam a hust egy gulyashoz, de nincs kedvem nekiallni, mert meglustultam.
Irányítószámot próbáld aztan talan rájön hogy Kecske 😁
Mer szerinted másodikáig ki a fene fogja feldolgozni amit most elektronikusan a digitális világtól teljesen eltávolodva vért izzadva megkreálsz?
Irigylem a problémáit
Neked ez megy. Hátha ott végigolvassák
most már a véleményírásra küldök nekik egy esszét 😅
Ők kérik ezt, hogy véleményezzem Őket(kezeit széttáró) Hát meg kérdezem tőlük, hogy mi a helyes formátum a Kecskemétre?
Hat bazmeg, ugye, aki hianyzott a szolmizalasrol, annak a kognitiv kepessegei is korlatozottak... Ennyit szarozni egy atirassal?
Nem tom mit erőlködsz egy hétvége miatt... kettedikén beslattyogsz a hivatalba és bemutatod az adásvételit.
Addig meg igyál egy pezsgőt de csak szigoruan éjfél után mer addig nincs boldog uj év
Ird be ógermánul
Ennyiből célszerű bejelenteni. Igy minden alól kimenti magát az adásvétel időpontjától, aztán ha szélhámos az illető és nem iratja át vagy köztes adásvételivel játszik kényszerátírás.
Egyszer volt ilyen adásvételem, ott is ez lett a vége, a faszinak a nevére irták aztán fizethetett egy csomó szarságot még
és eddig jutottam(kezeit széttáró)
Hogy a faszomba más formátumba írni azt,hogy Kecskemét?
mert, hogy nem enged tovább a rendszer(szemeit körbeforgató)
na ez megvan
hát ennyi 😅
Mivel a kormányablaknál be fogják jegyezni az adásvétel időpontját igy be kerűl a rendszerbe. De mivel a sulyadót nem január elsején fogják azonnal kiróni, az átfutási idők miatt korrigálásra kerül mielőtt a január elsejei bejegyzett állapotot figyelembevennék.
Amugy meg nem is értem mit vitatkoztok pipivel, mindent jobban tud, amit nem azt is, lásd most is határozott álláspontja van önmagával szemben is😃
Szerintem csak ezért jár ide hogy valami napokon át tartó problémamegoldást generáljon, aztán majd bedobja hetek multán mekkora szetencséje volt mert ugy lett ahogy az egyébként is várható volt😃