Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos nem lehet mert a műszakin benne kell hogy legyen
egy ismerős úgy ment műszakira hogy az alhambra 2 hátsó ülése nem volt benne aztán ellzavarták, mert 7 személyes és 5 ülés volt csak benne
De ha a rendszám fontos , akkor van neki egy Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS is , de szerintem ahhoz qrva kevés lenne az 1,5 M ! 😂
Mostakkor kiveszi az uleseket es lesz 750 megveszed?
De hogy szépen röfög az tuti ! A négy gumi ami rajta van , többet ér mint az egész lom ! 😉
szerintem az nincs ! ?
megyek vele hétvégente 30 km távot szerinted mennyire számít a full bőr?
ekkora távot egy kukoricás zsákon is tudok ülni 😂
rendszám van?
Full bőr !
Bőven milla alatt kínálja úgy emlékszem 800 ezer !
kellene baszki, de gyógyszer árban vannak, nagyjából az az egyetlen ami tetszik is
Kínálja magát mindíg a rohadt dög , ki bír ellenállni neki ! ?
Na persze ! De ha nem tudod megállni , és a moci hajlandó lenne reálisan gondolkodni helyettem ? ! 😉
Dehogyis........ha aszfalton közlekedsz csuklóból simán kezelhető.
Én írtam , hogy főnökömnek van két nagycsírke /grand cherokee/ eladó , levegős futóművel V8-asok , de az se kellett ! Amit írtál , egy dolog amit elfogadnék ,a kipörgésgátló ! A bivaly szinte állandóan aktiválná ! 😉
En sejtem, hogy te azert tisztaban vagy a realitasokkal, csak unatkozol es szeretned, ha foglalkozna veled valaki, mert tudhato, hogy 1,5 misiert nincs olyan terepjaro, hogy ne kelljen rajta javitanivalo. Illetve azt lehet, hogy nem javitod meg, csak mesz vele, de az mar masik topik.

Amugy en is szeretnek olyan motort, ami legalabb ezres, legyen rajta 3 gyar, szinrefujt doboz, kiporgesgatlo, abs, fekasszisztens, csuszo kuplung, telemetria, kezvedo, elektromosan allithato plexi, lcd kijelzo, es cserbe nem banom, ha nekem kell lenosni, de a km se legyen tobb benne 5 ezernel, az evek szama meg max. 5 ev, es hat ne karbis.
Ja, ezert adnek 2.5 milliot max.
Én is szeretnék egy MCRN Corvette-class hadihajót yahtnak átalakítva,de nincs. 🤔
A terepes IFA-n biztos van ennyi hely hátul :-)
2 méter hely kell 😉
igazándiból nem lényeges az ingyen, 1.5 millát össze tudnék kaparni akár még ma is rá
de nem akarok utána hónapokig avval szarozni hogy ezer dolgot kicseréljek rajta, hiszen egy 90es évekbeli terepjáróhoz nem könnyű cuccot találni
és ugye legyen difizár, ha ki van emelve pár centit nem akadály, de nem feltétel
kinézet mindegy csak ne legyen szarrá rohadva, valami jégvert ütött kopott teljesen megfelel
hozzátenném haver 81es pajerójáért kínáltak 1.3 millát, csak végül kiderült hogy csak akkor kap ot minősítést ha az alvázszám eredeti, neki meg már új alvázszám van mert 1000 hasonló korú kocsiból 999-nem nem olvasható teljesen a szám
amúgy a 2 méter egyenes hely miatt nincs terepjáró, mert van kb 3 féle amiben van ennyi hely
Na nekem ezért IS nincs Parkside csavarbehajtóm, nem süllyedek le ilyen csőcselék szintre 🤣
Párszor elmondta. Ő nagyon igénytelen, alig van pár szempontja:
-Menjen el mély sárban a csatorna partján.
-Legyen benne 190centi hely az alváshoz.
-Ne kelljen vele foglalkozni, vagy költeni
-Lehetőleg ingyen legyen, vagy ahhoz közel 🤣
A te életed inkább kihagynám mintavételezés szempontjából
tokmánya fasza? enyém 5 esetből 4x félrekapja, nem húzza be középre mint a rendes tokmányok
pedig röhm tokmány de lehet hibás széria aztán eladták a parkinak, szarra szart jeligével
és a parkihoz mit szólsz? Nem rohansz venni belőle amíg van?
jött a gyerek tegnap is jön máma is.(kezeit széttáró) Nem lehet elég korán elkezdeni a munkára és az életre nevelést(meghajlós) Délután meg kipróbáljuk az új rollert 😅 Most meg összeírogattuk holnap milyen tüzijátékokat veszünk most is nagyon lelkes 😅
Borzasztó dolgok ezek......ennek az az egyszerű oka hogy az épitőipar leáll a két ünnep közt, csak az idiótak mennek el a családjuktól épiteni valamit. Esetedben még egy házat felujitani.