Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én ideális nyaralásom az (lenne), hogy motorral a tengerre, akkor egy-két napot csak a parton, aztán egy-két nap motor a környéken, aztán megint egy-két nap a parton - és ezt addig, amíg bírja a lehetőségem.
Gucsón én is gondolkodtam, de aztán reálisan felmérve a lehetőségeket, inkább letettem róla. Ha annyit nyernék, hogy nem kéne többet melóznom, akkor az első ötben benne lenne egy valamilyen hajó.
Olyat én is próbáltam csak nászut gyanánt. Szintén ikarus csak épp a klima,is akkor szart be pont. Akkor én is elvetettem ezt örökre
😅
Egy őszinte, baráti jótanács: egyrészt az igényeidet igazítsd a lehetőségeidhez, másrészt pedig a valóság talaján állva fogalmazd meg az igényeidet. Rangsorold, mi a fontossági sorrend, úgy válassz. Irreális igény alapján soha nem fogsz megfelelőt találni.
Asszem altalanos vegen ballagas utan mentem el ilyan buszos görög utra az osztallyal,ikarusz sima msgas hattamlas ules semmi extra szerbeken keresztul.Egy nap csak oda.
Soha tobbet.
igen ,kb én is ötezret gurulok. azért vettem kishajót, h a gecimelegben a vízen karcoljak inkább, de ha vmi tengerpartra vetődök, simán bemegyek a strandra csobbanni egyet.
Kis szerencsevel olyat is ki lehet fogni, ahol van ingyen ebed, aztan 2 ora termekbemutato :D
Mennyi bajod van. Akkor neked egy buszos zarándokláson a helyed😃
Oreg vagyok,csoro es kenyelmes.
Hát akkor bele kell huzni ismét
na ezért nincs terepjáró az udvarban
1.5 millát még ki tudnék izzadni, de kivétel nélkül mind foshalom
szóval marad az "ingyen" astra még legalább 2 szezont kibír minimális ráköltéssel
16e rol csokkentem le stabil 6-7e km/ evre.
Ilyent esetleg új autóban vállal az eladó, azt is korlátok között.
Sztem üzemórában......
1.5ért se, 2.5 felé már találni olyat amiben akár az is benne van hogy nem kell rákölteni a kocsi árát még egyszer a következő 5 évben
Nekem a nagy átlag 4-5 ezer. Kényelmes vagyok, a nagy meleget nem szeretem sehogy, még motorozva sem.
Ha északabbra járnék, akkor valószínűleg többet mennék, meg ennyit nem is szánok motorozásra. a CSETTEGŐVEL MÉG EGY JÓ BŐ EZREST MEGTESZEK caps lock, nekem kb. elég is. Igaz, ha lenne, akivel messzebb is mehetnék, akkor még valamennyivel többet, de én úgy vagyok, ha lemegyek a tengerre, akkor szeretek elfeküdni a szélén egész nap. Azt meg szerintem nem sokan, ha motorral mennek le.
még egyszer tudtam 17ezret menni 2004ben mikor a zé750et vettem újonnan, aztán csak egyre kevesebbet, a terepet nem tudom hogyan számolják? volt amikor egész délelőtt 8 km -t haladtunk, de lehet ledobtam közbe 2-3 kilót
De,de egyreszt 6 kilonal 50e koruli az ara,es van hogy elobb kell mig a gyujtoben le tudjak hozni.
A zart kocsi gond a gardrobok koltseghatekonyabban berakhato egy ponyvasba.
Nem szállitanak ki?
Divian butor,szekenysor,gardrob,etkezo,ágyak.
Iden tapasztalatot gyujtottem,az xrider mashogy tervez.
A google maps alapu connectivity egy hajszallal kevesbe hulyen tervez,a lekanyarodaskor kell figyelni mert tul gyorsan csokkenti kis betukkel az utca tavjat es ha nem figyelsz tulszaladsz,normal foutvanal jo.
ipartelepek leginkább
Sokan vannak akik évi párezret mennek. Azt is egyik helyről a másikra vonulva. Azoknak elképzelhetetlen ennyi km egy szezonban
Azt, hogy sok-e, azt nemtom, nekem, hozzam-magamhoz merve igen.
Azt ismerem, ott voltam katona, azon belül tisztisofőr. Az egyiket oda kellett hazahuzgálni. Mer mi van.ott?