Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hülyeséget beszélsz, mint mindig 😁
Többször utazott nélkülünk, el kellett érni valahogy, könnyen volt telo, mobil shopot üzemeltettem
Siemens A50 alapgép
jaja! a metállédik valahogy odaadóbbak voltak 😍
én a túrás garminnak a tavakban az etetés helyét avval jelölöm meg, max fél métert téved de inkább 20-30 centiket aminek a fele a csónak mozgása
teszteltük sokat fix bólyákkal és sosem volt több tévedés
annyit azért mi is trükköztünk hogy összedobtuk a fukszokat meg a pénzt annak aki régen dugott, aztán ő fizetett egész este mindenkinek
meg is lett az eredménye 😂
anno inkább a rocker vonalon lehetett olcsóbb numerákat beszerezni még akkor is ha hibátlan testfelépítésű volt a hölgy 😁
Miert nem jó a garmin? egész Albániát bejártam vele többször is, de még mikor motorcsónakkal megkerültük Korfut, ott is pontosan működött.
volt nálam tomtom is, havernak rendeltem, én pakoltam rá a térképet
úton mászkálni nagyságrendekkel jobb mint a gagyi wayteq
hozáteném a régi garminik sokkal jobbak(egyszerűbbek) voltak ezekben az egyéni tervezéses dolgokban, vagy csak nekem nem jön be a basecamp
de az újabbaknál se gáz, lehet úton/földúton/út nélküli koodinátára tervezni
Hidd el, a garmin sem jobb mint a tomtom vagy mondhatok bármit, csak máshogy rossz.
szerintem meg de, mert ha jó kinézetű nőstényt akartam párzásra bírni, akkor száras puma, kaszuccsi farmer, lewis poló, emporio uomo pilótadzsekiben koppánykipus kockaladával lehetett leginkább eredményt elérni
Meghaladja a képességeit már az is😃
válts 7110-re az egy igazi úriemberes mobil volt
88-ban anyám fizetése 5 ezer forint körül volt a nike cipőm meg 3000 felé, igaz evvel kihúztam a szakközepes éveket meg utána még jó sok évnyit ment az a cipő
régen is voltak "menő cuccok" 501es farmer és társai, de az tény hogy nam volt olyna nagymértékű basztatás mint most
a lengyel piacos makkos cipőben is lehetett csajozni nem kellett gucci cipő hozzá
Szóval akkor hamar kapott egyet csak hogy ne cikizzék?Mert te mint szülő úgy gondoltad hogy ezért cikizni fogják,így a te gyereked hamar kapott egyet és így ő cikizhetett másokat.
Remélem minimum egy széthajtható Nokia 9210 Communicatort volt hogy menő lehessen 😆
ha esetleg kimaradt elfekvőben egy nókia c2-es ingyen átveszem(kezeit széttáró)
2003 körül kapta az elsőt, kb. olyant, mint a tied😁 akkor még alsós volt. Akkoriban nem volt még taccsmobil
motoros is van, semmi különbség
Vettel olyat,ne a kis kezi bigyot,garmin motorost.
A garminnak olyan a pc tervező hogy mindent is tud
akár egy kacskaringós feliratot is egy baszott nagy réten, utána lehet küldeni másolni bárhová
akár oda-vissza útvonalakat egymást keresztezve-fedve sosincs tévedés
el lehet menteni később módosítani részeket kivágni, több részt egybe szerkeszteni stbstb
a normális gps ilyen
de akkor még csak piros tekerős telefon volt 😅
Volt.
Tavasszal én is végigszoptam, tomtom saját szerkesztőjében megcsináltam egy hétre, minden napra az útvonalat, külön-külön. Ráraktam a navira, átfutottam rajta, jónak tűnt de szanaszét szopatott. Elindultunk a pont felé aztán félúton elvitt másik irányba… azóta már csak a navin tervezem meg. Nem tudom hol volt a hiba, lehet nem pont ugyanúgy volt beallitva a gépen mint a készüléken de hát egy felhasználóban csináltam, direkt az én navimra. Fura volt, leszopatott, azóta hagyom.
Nekem nem sikerült, nem tudom miért, hülye vagyok hozzá. De az iphone saját térképe normálisan írja.
Ilyenkor azt szoktam használni, van pár jobb meg van pár rosszabb dolga mint a guglinak 🤔
Ez tényleg így lehet...... http://youtu.be/Hi8TGAy-toA?si=aSVX-69jyzqtQMUc
Pecázni is azért jár, hogy a békaemberektől átvegye az ürgebőrbe varrt utasításokat. Minden világos.