Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Égő Tesla. Ne mond hogy nem melengeti meg ez sem azt a kő szívedet 🤣
Nagyon buzis.......
Nesztek, csak hogy Zoli és Tsanyinak is legyen egy kis Karácsonya 🤣
Mert a muszerfalon kijelzi.Az a csapasvonal gps-ben.
Minimalban tolnam.
kormánnyal mi a baj? nekünk lehet a fejidomra is tenni de a kormányon kevésbé zavaró, trejesen kiesik a menet közbeni látótérből, de nincs eldugva, jól látszik
A bivalyt tőled hoztam , Nyíregyházáról ! 🙃
Mit kezdjek garminnal?
A cel hogy a kormanyon ne legyen se telefon se navi,erre kell gpx fajlok,a navi resz mukodik,olyan mint a turista garminod,csak hulye tervezese van az app nak,egy 3 koztes pontbol alllo file mar nagy neki.
Lehet a mapstogpx tul nagyra konvertalja,ezt meg ki kell tapasztalnom.
A lenyeg hgy reggel megterveznem tableten es atkuldve telefonra jo utvonal legyen.
At kell nezni a google maps tervezeseit mert nem mindig idealis motoros utvonalat valaszt.
Ennyi az egesz.
Ausztria neked olyan mint nekem hajdúbihar😃😃😃
Tavaly én többször mentem a Rend Baron túrákra , Szlovákia többször ,Ausztria stb. Idén kevesebbet mentem a bivallyal . De majd jövőre ?! 😉
Ne máá ! ?
én meg a lakhelyemtől szerintem nem mentem el 20km távolabb egész évben
Pedig idén én is huszezer felett mentem csak motorral. Autóval egy ötvenest kb
Akkor gondolom pláne jó telefonja volt.
régebbem volt évente 3-5 erdélyi túránk, itt azért kellett előre tervezgetni, itthon szerintem 800 és 1000km közti útszakaszt küldtem be a tuhunak, szóval volt tervezés
volt nekem is egy régebbi zümo a turistás kézi kütyü mellé, most a gyereknek van egy újabb zümo
volt nálam wayteq motoros és autós gps is (autós valahol meg is van) az autóssal sokat mászkáltunk országon belül
tomtom mint írtam havernak volt de teszteltem
nekem a garrmin jobban bejött mindegyiktől
de
városban a google veri az összeset de az meg országúton foshalom
az ájfónos térkép se az igazi az is volt tesztelve sokat
én azt gondolom hogy a garmin felhasználóbarátabb s sokkal jobbak a térképei, úton mindenképp azt használnám, de a városban városnézéskor váltanék telefonra és a google lenne a sztár, leginkább az egyszerű keresés miatt
Én az összes autómmal-motorommal és a cégessel együtt is jó, ha a felét haladok. De inkább annyit sem.
Nekem a mostanit megelőző Lenovo-m olyan 6 évig volt meg, most is kiválóállapotban van amúgy, azt azért kellett lecserélnem, mert a4,4-es Android van rajta, és egy csomó app frissítése már nem jól kezelte a régi Android verziókat. At tervezem, hogy ezt használom abban az évi pár alkalom során amikor navi kéne, hogy ezt rakom a motorra, a másikat, amelyiket használok, azt azért felelőtlenségnek tartom erre a célra.
Na olyan nekem is volt. Elég sokat tudott, bár nem egy Nokia volt az biztos.
Java appokat tudott futtatni már, aztán volt rá valami egyszerű táblázat kezelő, meg könyvolvasó. Vonaton több könyvet kiolvastam azon a szar képernyőn 😁
Ő motorozik ennyit szerintem.
25 ezret? Mivel? Vegyesen?
Én mindig telóbuzi voltam, magamnak 93' júniusában vettem asszonynak 94'-ben és mág általános 5.-ben kapott 97-ben az első gyerek, nálunk amint lehetett kapott mindenki és max. 2 évente csere volt illetve nekem évente. Ez mostanra már rég más mert utoljára 2 éve vettünk gyereknek ájfónt, de most már magának cseréli a következőt magunknak meg májusban voltak 2 éves a telóink, de már nem akarom cserélni annyira.
Nem tudom Ini, te valamikor használtad évente párszor. Mi megyünk egy évben 20-25ezret, van garmin, tomtom, sygic, gugli… egyik sem jobb a másiktól, mindegyiknek más jellegű hülyeségei vannak.
...elmentem a haverhoz ÉS nem volt otthon
Ez így volt, de nem feltétlenül volt jobb ez mindig, emlékezem, elmentem a haverhoz mert nem volt otthon és szar idő volt közben.
Tehát igaz a mondás, a túlzásba vitt dolgok minid károsak, ez esetben is így van.

Meg hány ember életét megmentették már ezek a vívmányok. Hogy rosszul és sokszor rosszra használat mindig az ember hibája. Jött a mobil, jött az internet, arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyire jó dolog. Az, hogy a többség már inkább előtte ül mintsem kimenjen az erdőbe - mint tegnap én - az már legyen a buzik baja.
Nem azt mondtam hogy nem jó hanem hogy nem jobb.
mi végig csináltuk a középiskolát, a diszkó korszakot, a honvédséget mindezt úgy hogy nem volt mobiltelefon
valahogy túléltük
engem sosem hordtak a szüleim sehová sem, se oda se vissza mindig megoldottam ha másképp nem akkor gyalog
egyedül a szalagavató táncra amikor gyakoroltunk akkor jött értem a fater mindig, de nagyjából addig is dolgozott azért jött csak mert nem volt neki plusz fáradtság
most meg ha megy egy gyerek 2 utcával arrébb a rokonokhoz már telefon kell neki hogy szegénykét el lehessen érni 🤣