Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez jó! 😁
Én ezért már 2 éves koruktól téglát, meszet, cementet, sódert később keverőt meg minden kőműves szerszámot adtam és a melléképületek tervrajzait és már 25.-én elkezdhették kiásni az alapot. Volt ott fejlesztés, testnevelés meg minden értékes fejlődéshez fontos tevékenység. 😄
Három éve egyik lánynak léggitárt adtam karácsonyra 😂 😂
Aranyos volt mert vette a lapot és rögtön ki is próbálta .................. ment a kemény rock 😎
Igaz amikor mentek haza majd nem itt felejtette ,de én szóltam neki vigye haza mert én nem tárolom azt tuti 😂 😂
😂 😂
kell ............... a legszebb szó karácsonykor 😍
Majd pár év ,és be is lehet perelni a szülőt lelki bántalmazásért ha nem veszi meg karira csidicsudijó telcsit 😊 😂
Itt persze a jogalkotónak be kell tömni egy kis jogi rést 😂 de hát a szép ünnepről van szó a teremburáját 🙂
Ez az ,látod .....................tudják hogy szeretsz pecázni akkor jó lesz neked egy ilyen utalvány .
Fáradságot meg nem vették hogy kinyomozzák amire smucig vagy költeni de örülnél neki 😃
Jövőre 7000 ft-os peca utalványt kapsz infláció miatt 😂
gitárt kapott a kisebbik 😂
Ennél már csak a gagyi hamis xilofon meg a dobfelszerelés a nagyobb genyóság ajándékba 🤣
nekem ez volt a tuti ötletem: https://jatekszallito.hu/terme...
sajnos a bluetook hangfallal nem lehet összekötni, van benne hang torzító valami is és remekül szórakoznak vele a kölykök, ilyen hangokra képes: http://youtu.be/TwwmhcGbvt0
de ami a legtöbbet ér, az a dolog hogy az anyukájuk az idegösszeroppanás szélén áll már tőle 😂
gyors meg is mutattam az idősebb gyereknek hogy kell tölteni a mikrofont nehogy kimerüljön és bekamuzza az anyuci hogy elromlott 😁
Nem egészen kicsikről beszélek, de még ott is igyekeztem a fejlesztést belekalkulálni. Társasjáték, fémépítő, faszom tudja.
a gyereknek a hasznos ajándék pont olyan mint az egészséges táplálék
KIBASZOTT SZAR ÉRZÉS
az egész világ ilyen kirakat pöcsméregetés
a pecában látom hogy a sokszázezres cuccok kikerülnek a kocsiból aztán lesajnálóan nézegetik az én 7 ezres botjaim
de elvinná a díszbuzikat a szívinfarktus ha csak felét megsejtenék miket fogok ki 😂
csak azért nem dörgölöm az orruk alá mert utána fél világ a szakaszon pecázna, már így is ha meglátják a zöld opelt másnap már ott ülnek ahol pecáztam előző nap
súlyos ezreket költöttem olyan hitvány szar csalikra ami semmire sem jó csak hogy meglegyen az álca, aztán olyan jószívű vagyok hogy még osztogatom is nekik 😁
Oké, mondjuk ilyen szar telefont nem ajándékba vennék, mert az olyan mintha zoknit meg rénszarvasos pulcsit kapna 🤣 De alapból megkapná, ha szükség van rá. Lehet még jobbat is, de mondjuk arra hogy leejtse és összetörje, arra meg megint csak nem kell jó és tartós telefon.
Az azért nem mindegy, hogy hány embernek van az a pénz.
És én pl. inkább a hasznosság felől közelítem meg az összes ajándékot, tehát csak azért mert szép, olyant talán még az életemben nem vettem ajándékba. Van egy kivétel - ami a lányos apáknál szerintem erősen hunyorítva határeset - a lányom fülbevalója anno. Ott és akkor sajnos nem tudtam nála a logikára hagyatkozni.
:-)
nekem még mindig az az ájfón7 van amit a gyerektől kaptam sok éve, ha valamerre megyek azt viszem, ha nem basztatom elmegy 3 napokat is
peca közben meg a xiaomi a1 a média központ, ebben nincs már sim kártya, csak videókat nézegetek meg néha rádiót hallgatok, ebben már halódik az akku(nem terveztem cserélni) nagyjából egy filmet bír már csak ki, de töltőről jól üzemel
a hetest lecserélhetném egy tizenkettesre, de nem látom értelmét, még ingyen se.....
valami 18feletti diáklánynak oda kellene ajándékozni, lelkesen tolná érte a mélytorkosokat 😆
Pont ezért - és ezt is tök komolyan mondom - amiért a közös számlát erőltetik egyesek, illetve a máshogyan gondolókat baszogatják. A vezérelv ugyanaz.
Amúgy is szétszívatják egymást, nem ettől lesz menő valaki. Szóval tök mindegy. Az meg elég sokat elmond, ha a kis tinik pöcsméregetésébe beszállnak a szülők.
Honnan tudod?
Így van,ami nem egyenes arányos azzal hogy a hétvége szabad.
Az én telóm ennél alig tud többet...de ha egy 14 éves bemegy úgy a gimibe hogy ezt kapta karira akkor azt szétszívatják
https://mi-home.hu/products/po...
na ez a médiában egy tizessel olcsbb
én ha vennék telefont ezt venném meg: https://www.mediamarkt.hu/hu/p...ártyafüggetlen-okostelefon-1409145.html?utm_source=arukereso.hu&utm_medium=psm-product%20feed&utm_content=1409145
150 ezer ez egy dolgozó ember 2 heti bére, és kitart 3-5 évig
ismerősnek az x3 van 2 évig hibátlan volt, utána megfürdette, de úgy hogy párás volt a kamera belüről, be sem kapcsolt, radiátoron kiszárította azóta működik, a közelség érzékelő vagy mi a szar kihalhatott mert ha a a füléhez teszi a telefont nem kapcsol ki a képernyő
Még 40 órás munkahét van, nem? Én nem nagyon tudom ezeket 40 éve nem dolgoztam ilyenben. Biztos nem mind aktàt tologat
Nesze, hát kell ennél jobb "odanyúlós" telefon?
https://www.mediamarkt.hu/hu/p...
Csak az szopik aki hagyja magát. Gyereket nevelni kell, nem kinyalni a seggét.
Kap egy 30ezres androidos valamit, az anyja azon keresztül is fel tudja hívni, meg követni merre jár, ha több kell neki, akkor majd gyűjt rá. Így megtanulja a büdös kölök hogy az élet kemény, és mi az értéke ezeknek a vackoknak. 😆