Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...és amíg el nem felejtem:

Boldog karácsonyt mindenkinek.

És a mindenkit most kivételesen szó szerint értem.
Vegulis pont a legjobb ha -10 fok szakad a ho es este van.
Ki is akasztana egy keso delutaninyari 30 fok arnyekban.Brrrrrr,be kene tiltani.
Grillezni mindig jó, csak van, amikor kicsit jó, meg van, amikor nagyon.
Egyébként lehet nyáron is, amikor lement a nap és a szomszédok kinyitják az ablakot, hogy végre tudjanak szellőztetni.
Egyetértek. Van egyfajta feelingje, bár mi.nem sütögetünk kint, de pár éve egyszer megesett, azóta is emlegetjük. Mondjuk akkor volt hó is hozzá😃
De jó lenne abból egy tízes , akkor sem hiányzottvolna belőle ! 🙃
Vagy 38C -ba rohadni Visegrádon ! 🥲
A tűz meleg, tulajdonképpen sokkal nagyobb hülye az aki nyáron ál neki grillezni a 35 fokba.
Boldog Karácsonyt a nagyérdemű fórumnak ! 😏
Anyu anyu kimehetek cseresznyét szedni?
Dehát Pistike, tél van...
Tudom, sál-sapka! 😃
Kint sütögecc a kertben? Azt tudod, hogy tél van? Felénk nyáron grilleznek az udvaron 😁
Sütögetés közbe mindig lecsúszik pár pohárral.....
Van gyámja?Van.
Tagadhatatlanul szép. Le a kalappal a hal előtt.
a kiskunsági öntőző főcsatornában már "iszapízű" a ponty, de az lassan folyik meg okádék zöld szine van
ez nagyon gyorsan folyik és tiszta
ami fura hogy a dunai ponty húsa se ilyen piros, pedig azért ott is van sodrás, igaz ott bőséges a tápanyag gyorsabban nőnek, szerintem a dvcs-ben annyira kevés a kaja hogy sokkal lassabban nő a ponty
plusz ez a fekete valami alfaj lehet eddig csak csatornákban láttam ilyet
Ez egész jól néz ki... Nálunk olyan lesz, hogy dobozban van, téglalap alakú, meg be is van panírozva 😄 de lesz vagy 3 féle.
Elképesztő, a homokos talaj miatt ? Nagyon szép, itt mindegyik iszapos. Halőrrel beszélgettem, mondom neki hogy mitől lehet iszapíze, fel volt háborodva hogy az nem iszap hanem alga… mondom nekem mindegy de büdös.
megkerestem, itt az áldozat
kicsit szomorú voltam amikor ki lett végezve de évente egy ponty végzi így
olyan tiszta a víz hogy nyáron lelátni az aljáig pedig 2 métertől mélyebb és nagyon gyorsan folyik
Nálunk a csatornában egész más van , rá sem lehet ismerni ! Pedig valamikor finom lehetett ! 😂
ilyen pontyok vannak a csatornában, igaz ez egy nagyobb példány volt szűk 10 kilós tőponty
ezt mondom évek óta hogy ilyet kb sehol nem lehet fogni...esetleg a balatoni ponty van ilyen minőség
Ez valami sportponty lehetett ! 😉
Ez ponty ?
csináljuk sógorral a halászlét, saját fogású halból
azért ilyen pontyhúst semki sem vesz se a teszkóban se máshol......
nagyjából a kanadai lazac néz így ki
Még várunk hogy legyen ingyen a fa 😂
jóhogynemmá mikuláskor 😆
Forraltbor az jó lehet.
Csak 14... 14-18 az a fiatalkorú, az már külön kategória.