Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most olvasom, hogy máshol meg nem is örülnek az árvíznek(kezeit széttáró)
Tavaly előtt nyáron meg ment a sírás, hogy nincs víz üresek a folyók és most már erre lehet számítani a következő néhány száz évben(gondolkodós)
Amikor kiengedik az égési osztályról, mert megint felgyújtja a kecót a barkácsolt fenyőfaégővel?
(Na jó, ezzel csak adtam alá a lovat, hogy örüljön, hogy foglalkozik vele valaki.)
Végülis tarthatja a karácsonyt január harmadikán is,addigra már sokan ki is dobják.
Így szerez magának örömet, hogy elhitetné, hogy sikerült önmagáról hamis képet sugallni.
Érzelmileg alulképzett mentalitása van.
Kinézem belőle😃
Te ezt elhiszed neki???
Kizárt, hogy a maradékot mint szemét, otthagyják. Vagyis nehezen tudom elképzelni.
meg volnék lepve hogy ha már tegnap este nem állt volna harci díszben a fájuk
kis genyó csak trollkodik 😂
persze attól még szarrágó, de szerintem fele sem igaz amiket írogat
Most erre mit mondjak...a szarrágóságod támasztod alá 😅
hát a sok pénzéhes kötsög még ott átcsorog a piacon a megmaradt 20-30 fája mellett várja a madarat. 😅 De már csak az olyanok szálldogálnak arra akik az ingyen fára várnak 😅 Kiszálltam megkérdeztem, hogy meddig árulják a fát?(óranézegetős) Azt mondják délbe mennek itt hagyják a maradékot(kezeit széttáró) lesz ott annyi fa ingyen, ha mind begyűjteném kifűteném vele a szezont 🤣
Igaz, a kresz nem törvény hanem rendelet, de ez csak a hierarchiában elfoglalt helye. Nem változtat rajta ha a nem tudására hivatkozik valaki.
augusztusban voltunk ott nem tudtam átsétálni. Köröstorok nyáron és most(kezeit széttáró)
Ennyit a "hóban jobb az elsőkerekes"-ről...
https://totalcar.hu/magazin/hi...
Akkor vajon miért vannak benne a gyalogosokra vonatkozó passzusok? Attól hogy a gyalogos nem tud róla még vonatkozik rá. Ilyen erővel semmit nem lehetne számonkérni ebben az országban. Mint ahogy egy nőt(férfit, vagy egyéb nem binárist, csak hogy korrektek legyünk) sem üthezsz le es vihetsz haza szexrabszolgának, aztán hivatkozol arra hogy nem tudtad hogy nem lehet 🤷‍♂️😁
az amazonas folyón meg 225000 köbméter másodpercenként, ehhez képest a tisza egy erősebb lóhugyozás
Nem tetszik a képed.
Rendelet, amely a te szemszögedből teljesen mindegy, mert ugyanúgy kötelező érvényű rád.
Én mondjuk a kisebbségi jogok helyett gondolnám megfelelőnek.
Szeptemberben Csongrádnál lent volt a meder alján, és combig ért a felénél...
Igaz, visszaolvastam. Úgy emlékeztem, fellökte, nem lett baja és elrohant.
Sejtettem valahogy 😅
Még az ingyen fával is csak időt, pénzt pocsékolsz... karácsony után találhatnál a kuka mellett olyat is, ami fel van díszítve 😆
Tetőzött a tisza szolnoknál. Sajna most nem tudjuk megnézni, hogy milyen amikor a bódék víz alatt vannak ahol esszük nyáron a hekket(kezeit széttáró) 688 kécskén. Saccolásom szerint +15 cm kellett volna még(gondolkodós)
Néztem a köbméter adatokat egész elképesztőek(gondolkodós) dec 3-án 725 tegnap 1327 m3 víz zúdul másodpercenként a tiszán(gondolkodós)
nagyjából fel sem tudom fogni ezt a mennyiséget(szemeit körbeforgató) egymillió háromszáz ezer liter víz per másodperc atya ég ez mennyi víz????
de ha meg nem szolmizálsz akkor meg hüje marcc vagy mi ezt frílac vagy mamlasz már leírta(kezeit széttáró)
Var egy brutal mennyisegu hóadag. 🤔