Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, az utánfutós? Azt nemtom.
Azt hiszed azzal tisztában van mindenki?
Ezt speciel sohasem értettem. Én pl. minden napomat a családdal töltöm karácsony nélkül is. Értem az ünnep lényegét, de ez a szöveg...

Ahogy mondjátok - és mindenki-mindenkire - úgy tűnik, mintha évente egyszer találkoznál velük. persze az unoka egy másik dolog, de ez a szöveg akkor is szó szerint így megy, amikor az egy fedél alatt élőket is ezzel baszogatják.
Az, hogy ki tartja, hogy a gyerek tehet-e róla, hogy az anyja-apja alkesz, ezt a reszortot semmiképpen nem a tanáron kell leverni.
Van az A a gyerek, van a B a szülő, a C az állam, a D a magántanár, az E az online oktatás, az F az autodidakta képzés, ezek egymással lejátszhatják ezt a meccset, de az X, a tanár ne legyen ebben az egyenletben.

De látom már, ki az egyik olyan szülő, aki a saját kötelezettségeit mással akarja elvégeztetni.
Alapok, odaírtam. Elég csak a gyalogosokra vonatkozóakat átadni, ahol is a gyalogosok és a járművek egymás koccolhatnak. Az utánfutós vontatásra vonatkozóak nem kellenek.
Akkor most van.karácsony vagy nincs? Szólj a jézuskának.huzzon a picsába, ha nem tudja a naptárt😃😃😃

Nem voltam gyerek mostanság de van.kettő
A gyereknek a mai nap volt fontos jézuska az most jött meg 😅
A családi kötelező ebédek itt-ott amott nem hagy mély nyomokat benne akkor már inkább szívesebben játszana a szomszédgyerekekkel az új játékokkal. De mit tucc te erről 50 éve nem voltál már gyerek 😂
A gyereknek még fontos a karácsony is. Pár év mulva már ha nem.rád ütött akkor örülj ha látni fogod.
Mert hogy "jó utat!"is csak az utazás napján lehet kívánni?Ha 30án találkozok valakivel és tudom hogy utána már nem,akkor igen,akár 30án is mondom neki.
jön velem a gyerek alig várja már mit ríssz itt nekem(kezeit széttáró)
számításom szerint sokkal több időt eltöltök én az egy gyerekkel mint te a három gyerekkel a 2 munkahelyed mellett (puszit küldő)
Pl. nyáron szinte nem csináltam lófaszt se Egy felújításom befejeztem meg 2 pecót visszabéreltetem az kb. 4-4 nap festés karbantartás (kezeit széttáró) Most október elejétől nyomtam meg egy kicsit jobban mert a kinti munkálatokat be szerettem vona fejezni a fagyok előtt. Mondjuk nem lett kész minden betervezett a kinti szekcióban(kezeit széttáró)
Akkor engedd el......költözz el.decemberben otthonról.
Csak 24-én ajándékoztok ti.is vagy nem? Érdekes mód az összes ehhez kapcsolódó vallási egyházi ünnepség is.ma veszi kezdetét. Akkor csak a te fejedben van a baj ismét.
Tudod, ennyien nem tévedhetünk......ezzel a szemlélettel is magad maradtál
meg se próbáljátok nem az én ünnepem a karácsony sok pénzembe is kerül, meg nem is élvezem.
idén kicsit jobb mert 26-ra nincs családi program, hogy a sógi beteg 😅
Na....most mondd meg......ez is egy jellem.
mi a szőrszál hasogatás?
Az, hogy karácsony minden évben 25-26-ra esik?
Szilveszter meg 31-re ezekről nem én tehetek 😅
30-án majd buékot kívántok egymásnak?(óranézegetős) 🤣
Mondjuk szerintem elég gáz ha még karácsonykor is inkább megy betonozni minthogy a családjával töltené ezt a néhány napot.
Hát de.....csak hát te tényleg vagy ennyire sültagyú vagy vagy pedig még ezzel is trollkodsz. Egyik se vet rád jó fényt.
hát nem(kezeit széttáró) Lehet neked még kreszt tanítottak hittan helyett általánosban 🤣
hát pont erre utaltam én is(kezeit széttáró)
szerintem nálunk pont volt ma kora délelőtt egy gyalogos baleset, de majd az újságban elolvasom. Le is zárták a főutat 2 rendőr és 1 mentőt láttam a helyszínen de eltereltek(kezeit széttáró) És nem (ujjával nemet mutató) ne a 4 osztályt elvégzett rakodómunkás apuka és az alkoholista háztartásbeli anyuka tartson oktatás a gyereknek kreszből akik még biciklin sem ültek életükben hanem tanóra részeként tanítsák mint bármi mást(kezeit széttáró) Ez most tényleg akkora problémát okozna az oktatásban?
...és így akarjon az ember jófej lenni ünnepek alkalmával, mi? :)
Néprajzos......
Remélem kurva éles borotvapengét találsz a fa alatt, Pipi.
Mással elég nehéz a december 24 kontra 25-i jókívánságok kérdésében szőrszálat hasogatni. :D
akkor nyasgem 😅