Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most megyek szétnézni a piac környékére elhagyott fáért.
Tegnap kécskén a haver aki 10 éve árul fát mondtam neki, hogy a megmaradtból viszek egyet. hát minden évben megmaradt neki eddig 10-30 db, most eladta az utolsó szálig (kezeit széttáró)
megyek a fáért. Piacon kint szoktak hagyni fenyőfákat ami nem kelt el abból választok a gyerekkel azt díszítjük hisz az ingyen van(kezeit széttáró) Tanulja meg a gyerek, hogy ne fizessen súlyos tízezreket olyanért ami ingyen is elvihető csak a megfelelő időpontot kell hozzá kiválasztani.(óranézegetős) 😅 Holnap még családi ebéd aztán 26 elméletileg ha nem kell menni sehová tudok menni egy kicsit dolgozgatni 😅
Jogosítvánnyal a kezedbe?Egyébként jól mondod,csak a kresz nem törvény.És mivel a gyalogos közlekedésnek nem követelménye a kresz tudása így ez halmozottan nem érvényesíthető.
Ezt mér leírtam a másik témánál is,többre tartanám ha a szolmizálás helyett ezt tanítanák az iskolába.
Ha a gyalogátkelőn elém teker a részeg fasz,hidd el a legkevésbé sem fog számomra problémát okozni.
Nem,mert tudják hogy nekem van igazam.Legfeljebb magukba morgolódnak.
a peca kell mert kihívás, és pont nekem való mert fekve lehet csinálni
alvás közben megjön a nagy ponty, és lehet vele dicsekedni
Inkább menne dolgozni😃 mer az élteti😃 valami tutoriált nézhetne aztán elbaszhatna valamit😃
Ako neked csak holnap reggel. Megnyugodtál? Fát vettél már?
Elbazmeg.......ez a kényszer nála már piszológusért kiált
Faxom, lopja csak itt a napot... mé nem dógozik? 🤣
Pipi elszabadult. 🤣
horgászni se kell(kezeit széttáró)
de nincs még karácsony!!!!!!!!!!!!
Ennyi erővel boldog születésnapot is kívánhatnál az kb. fél év múlva lesz 😅
nincs még karácsony te fax 😂
vagy már a szilveszteri petárdákat is lövöd? 😅
ha nem kell és mégis csinálod akkor van gond a fejben 😂
már ki van adva 😅
Pedig elvileg úgy van, hogy a törvény nem tudása nem mentesít, ezt egy bírónak is tudnia kellene. Ilyen erővel bármire hivatkozni lehetne hogy nem tudtam.
és miért nem? Na szerintem itt kellene rendet tenni és tanítani az általános iskola alsó tagozatától.Egylbként, hogy a gyalogos nem ismeri a kreszt ez őt nem mentesíti semmi alól . Egyébként kinek a felelőssége az, hogy nem ismeri a gyalogos a kreszt? Hát nem a gyalogosé mert őt ennek az ismeretére nem kényszeríti rá senki. Engem mint autóvezetőt meg igen(kezeit széttáró)
az a baj, hogy kerékpárosnak és gyalogosnak nem kell kreszvizsgát tennie pedig ugyan úgy a közlekedés részei mint egy gépjárművezető.Aztán annyit tud amennyit lát a tv-ben. Ott meg azt látja, hogy a zebrán mindenképen neki van elsőbbsége.
én meg az egész évemet nekem nincs, hogy '"kell" valahová menni dolgozni minden a saját döntésem(kezeit széttáró) A fél évig nem csinálnék semmit akkor fél évig, még csak az se kellene, hogy az asszony eltartson 🤣
jön velem még nem látta az új házat meg akarja nézni 😅
hogy szerethetnek téged a mögötted lévő autósok 😅
Nem vertek még pofán? 😅
azt, hogy te nem szeretsz dolgozni nem az én problémám(kezeit széttáró) Szar lehet az élet jelentős részét úgy eltölteni, hogy azzal kell foglalkozni amit nem szeret csinálni az ember 😅