Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És tedd hozzá hogy folyton fényképet készít mindenről.
Nekem van.Neked van 14 éves gyereked?
Most állt össze, nyomógombos teló amit nem lehallgatni, de követni sem bírnak olyan régi, nyaralások munkásszállókon amik klasszikus szoci kém beszervező és találkahelyek, idén először volt jugoszláv tengeparti nyaralás ahol a rádióadó-vevőt és a galambokat kellett átvenni ami akkora, hogy furgonnal kellett érte menni.........lebuktál Valerij alias Stirlitz. 🧐
Ha benned bizik putyin,...............,akkor baj lesz more........osszeomlik az egesz ruszki kormany. 🤣
jó csak nem szóltak mikor kell élesítenem magam (kezeit széttáró)
Gondolom az ukrán állásokról kell küldenem a koordinátákat(gondolkodós)
Ezeket leterveztem,atkuldtem emailen telefonra,ott atkonvertalta,es rogton lekuldte az apra,ott lementettem.
Kiderult a maps to gpx siman letetvezi es konvertalja a terkepet.
A hoki aplikacio navi resze olyan indiai bermunkasok altal ossszehanyt cucc hogy nem tud egyben letetvezni ekkora file-t, bassza az annyat.Kb 300 km es szakaszokat tud,mondjuk egy zgornye-misurina valamiert megfekudte a gyomrat.
Ezt meg egy 12 colis laptop se segiti ki.
Majd elkapom a hugom es iratok vele egy panaszlevelet. 😆
Nincs gyereked?
ha nincs otthon pc akkor veszel egy 12" laptopot pár kabátgombért és a gps babel mindent is fordít
bár ez neked túl egyszerű lenne és nem tudod magad szopatni hónapokig 😂
Nem lehet, hogy a bonyolultabbat előfizetéshez köti?
En meg mindig a gpx konvertalassal vagyok meglove.
Egy rovidebb utvonal mar megy,egy 6-8 megallos 1500km es egyenlore sok a hulye app-nak.
Bar erdekes mert minimum 3 utvonal van egyben tervezve a google ben,es ha pontrol pontra tervezem nrm hajlando egy utat vegigvezetni csak 3 megy a hulye google nak,lehet ez zavar be.
Ha az a gond vele, hogy cirill vagy helyi karakterekkel irja a terkepen a dolgokat, olvashatatlanul, akkor a Google Maps app nyelvet allitsd angolra.

Magyar allasban nincs latin ABC-s megjelenites, ha angol nyelvu az app, akkor ki van irva gorog/cirill karakterekkel, felette latin betukkel is
Azt hogy lehet beállítani hogy Montenegró, albánia, görög városokat emberi nyelven írja?
Na most te lebuktál, de a google ezt is tudja rólad hogy ruszki kém vagy 🤣
Pipi a nagy számtech guru átállitotta a nyelvet ugy hogy észre.se vette😃😃
nekem teljesen más
furi nézegetem a mekdönci nyitvatartás szolnok az ünnepekben a gógle mepsz már oroszul hozza(szemeit körbeforgató)
Valamit már tudnak?
ha már meszet is vettél akkor vakoló sárga meg marosihomokot is vehettél volna 1 az 1 arányban(gondolkodós)
Idén már nem vagyok geci társasjátékot kap 😊
Játszok vele csip-csip csóka vakvarjúcskát 😂 😂 😂 22 évesen már csak tud 😂
Jövőre meg rajzolók neki ájfont ..................de nem 24-es modellt ,ha nem rögtön 2030-ast . Mert szeretném a ha menő lenne a barátai előtt 😂 😂
Gondolom nagyobb kórószájnál 😂
Bár nem értem hogy minek nekik légfasz ha van igazi is ingyen 😍
Sőt még van aki pénzt is ad igazi mellé 😂 😂
Én a "Hogyan élj egyedül" c. kiadvány 1. évfolyamára gondoltam.
Ezt mondhattad volna előbb is.
Most a légfasz a menő 🤣