Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is.érdemlesz mást
Vagy bajba bameg ezzel a karácsonnyal is. Holnap már a kutyát nem érdekli. Ma van szenteste, karácsony viliája bármilyen tudálékos is vagy, és ennél fogva már ma is érvényes
ha megkérhetnélek benneteket 😅
Bár 26 úgy néz ki tudok menni egy kicsit dolgozni lehet nem leszek napközben 😅
holnapra neked is (óranézegetős) nekem sapkát hozott szenteste mint minden évben(kezeit széttáró)
holnap(meghajlós)
még 2 óra addig(óranézegetős)
mi is szoktunk télen is(kezeit széttáró) Szilveszterkor is szoktunk még - 3 ban is. Szerintem a grillezésnek nincs szezonja(gondolkodós)
majd holnap elekkém(puszit küldő)
Igen,viszont a kresz egy olyan dolog hogy elég sokan nem tudják jól,azt pedig nagy hiba lenne tovább adni egy szülőnek.
hát most nem mondtál nagyot mindenki egyedül járt haza az oviból meg alsó tagozatból a hetvenes-nyolcvanas években 😅
Két dolog akkor minimum más volt(óranézegetős) Az egyik az, ha a betonútra szombat reggel kimentünk tengózni a haverokkal akkor délután 3-ig nagy duzzogva legfeljebb kétszer kellett lesétálni az úttestről mert jött egy wartburg vagy egy trabant.(kezeit széttáró) A másik meg az, hogy abban az időben a szülők törődtek és figyeltek a mások ismeretlen gyerekére is. Ott nem volt ám az, hogy általános 5-ből hazafelé cigivel a pofádban vagánykodsz azt ha meg meri kérdezni valaki, hogy mit csinálsz kisfiú még el is küldöd az anyjába, hogy semmi köze hozzá néne 😅 Lopva bujkálva cigiztünk, hogy nehogy észrevegyen valaki. persze volt amikor lebuktunk akkor aztán gyorsan ment a fenyegetőzés az idegen felnőtt részéről, hogy ismerem apátokat majd megmondom neki mit csináltok úton hazafelé(mérges) Aztán mi kölökként honnan a fenéből tudtuk volna, hogy ismeri vagy nem? Be is voltunk szarva, hogy mikor derül ki otthon a dolog. 😅 És mind1, hogy ezt egy nagymama vagy fiatal felnőtt mondta mindenki nevelte és vigyázott a másik gyerekére mert így állt össze a rendszer. Ez volt a természetes(kezeit széttáró)
A kresz oktatás amúgy nem az ördögtől való.
Azt azonban ne felejtsük el, hogy az alapok átadása a SZÜLŐK felelőssége. Azt látom, hogy az elmúlt 10 évben mondjuk divat lett a tanárokra és az oktatási rendszerre bízni, illetve azoktól megkövetelni a NEVELÉST. Pedig az a szülő dolga.
A cipőfűzés, a járdáról szabályos lelépés oktatása nem a tanár reszortja.
De nem baj, aki hülye, meghal.
(Ja, karácsony van? A fizika, abból is a testek (közvetlenül érintkező) kölcsönhatása az roppant kegyetlen dolog, az nem nézi a naptárat.)
Kb ennyi ahogy írod.
nem sok lélegzetvételt hagysz magadnak 😅
Kétszer már nem körmölöm le. Elég nagy kihívás volt egyszer is az ilyen.
13 éves kiskorú az korlátozottan cselekvőképes és a jóranevelő hely tökölön van 😅
elítélhető(kezeit széttáró)
Ez csak MA érvényes.
Mennyémá a fa alá, legalább szenteste ne itt éld ki grafomán hajlamaid
abban egyet értünk, hogy az oktatás hibája. És nem feltétlen a szülő dolga minden állami intézkedés hiányának a pótlása. Kibaszott hittan helyett vagy szociológia vagy bármi bárgyú baromság helyett heti 1-2 órában lehetne tartani egy olyan tanórát, hogy kresz. Ami alapvetően a bicajos és a gyalogos közlekedésre irányul. És ezt el lehetne kezdeni második osztálytól mondjuk ötödik osztályig persze számonkéréssel egybekötve majd minden tanévben nyolcadikig egy megerősítő teszthez lenne kötve a továbbjutás a felsőbb évfolyamokba. Hát ez nem lenne akkora nagy dolog és sok bárgyú baromságnál többet érne amikor a nyolc osztályt elvégzett úgy kerülne ki az oskolából, hogy akár egy kresz vizsgán is simán átmenne(kezeit széttáró)
hát pont 20-ért mondta nekem is a faszi. A kikötő magasságában van. bentebb a betonúton. Nagyon faszán meg lett csinálva. Ez úgy nézett ki, hogy a tipikus kocka cölöp nyaraló de dupla rész az egyik zárt a szobákkal és a másik rész tulajdonképen egy nyitott, fedett terasz azon a lépcső. A fedett terasz igazából a konyha grillezővel, mosogatóval meg étkezővel. Alul elfért volna a hajó meg az autó.
Nem vagyok teljesen biztos benne de mintha ezen a telken épült meg volna ez egy 2011 es kép. A második kép szerintem kb. ezen a helyen lehet de könnyen lehet,hogy egy utcát tévedek(gondolkodós) Nekem úgy rémlik, mintha a sólyapálya utcája lenne azért is tetszett mert könnyen sólyáztam volna a hajót. Én akkor kb. 14 körül adtam volna érte pár év használat után kb. most árulgatnám egy 20-asért(kezeit széttáró) Nem nagyon voltam alkupozícióban és úgy rémlik gyorsan el is kelt. Még egy darabig nézegettem a neten aztán levették a hirdetést. Szerintem az volt ott a legfaszább nyaraló(kezeit széttáró) Örök életre nekem sem kellett volna nem vagyok az a nyaralós típus de arra jó lett volna hogy lent van a család egy hétvégére, naponta egyet csapattunk volna a hajóval aztán őket kiteszem a strandon ahol egész nap elvannak én meg elmegyek a peccantani a csónakból. 2-3 szezon bőven elég, hogy megunjam ez szezononként is max 4-6 alkalom ahogy magamat ismerem. A tiszató az nyűgös volt mert ha a családot vittem ők nem aludtak meg a hajóba pedig fasza zárt kabinos volt. Aztán akkor velük csak egy napos programot lehetett szervezni nekem meg 250 km oda vissza és még csak nem is ihattam szóval nem volt jó buli(kezeit széttáró) Ez az üzlet meg nem jött össze, hozzáteszem 14-ért én sem adtam volna oda 2 vagy 3 éve (kezeit széttáró) De ha meg megadom a pénzt lehet még bukok is rajta mondjuk nem sokat. Aztán vettem megint egy lakást az árából, azokat meg nem adom el 😂
Pipinek majd holnap külön kívánd!
Az még jobb ha hó is van,itt most igazából még csak hideg sem volt,10 fok volt ma.De igen,hangulatos tud lenni.
Boldog karit mindenkinek! Mit hozott a Jézuska? 😁
Boldog karácsonyt, hölgyek és urak!
Túlzásokba azért ne ess😃😃😃😃😃