Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

családban van 2 kisebb gyerek 3&6 év körüliek
ami ajándék dömping ott volt az hihetetlen
szerintem közel 300 ezer rá lett tolva arra a két gyerekre
Na pont az a legszarabbak egyike idén😃
Gondoltam egy témába vágó dolgot ( gondolatot ) meg osztok egy Betlehem és két bejgli közt 😃
És kinél ,ki-mi hozza ajcsit 😂 Jézuska ,angyalka , mikulás ,télapó, Rudolf ,táncoló foka , fekete Péter...............................?
TV-be volt egy közvélemény kutatás ki mennyit költ ajándékra 😊
És auchan-ba már dec 22 csak szilveszteri dudát lehet venni konfektivel 😞 😅
Szerintem legszebb karácsony a reklámokba van, T-mobilos a legmeghatóbb ,ott jön át legjobban a szeretet ünnepe 😍 😍
És a Németek , Euro119-nél tartanak csak az elektromos , aztán 2másodpercenként megvették a dízel suv-okat ! Méghogy cseréljem biciklire a bivalyt ?! Majd szarok ! Marad a bivaly ! 🤔
Most hideg van, alábbhagyott
A betont kihagytad ! 😉
Mintha az mostanság megült volna. Legalábbis amennyire beleolvasok nem látom. Kresz van. Meg most hohy pipi vallás és naptárszakértő lett ez a másik felfutó téma.
Ahhh,pipi csak egy resze,blodinek kenyszeresen kell valaki aki savazhat,frilacc beleall,neha mlas bar modtanaban leszarja,meg pipi.
Szoval gorgetik tovabb.
Meg meg van kraft a legkondi-futes-dzigeteles temaban villanykocsi feltettel. 🤣
Ja..mehetne valami bányába dolgozni pipi ahol nincs térerő, sokat egyszerűsödne a fórum.
Engedelmetekkel 😁 karácsony Jézus születése a mi egy nem pontos dátum . Soha nem nem derül ki pontosan hogy mikor lett testé a ige . Ezért is van naphoz kötve ami ugye nem pontos mert ember találta ki . Bibliából lehetne kideríteni ,de nem véletlen hogy nem pontos napot említ (dátum szerinti) még pedig azért mert nincs jelentősége . Annál inkább a megváltásnak amit tudni hogy pénteken feszítetek meg Jézus Krisztus urunkat ezzel betejesítve a emberiség meg váltását ,és harmadnapra feltámadt (vasárnap ) a figyelmesebbek rögtön fel is fedezik hogy nem véletlen hogy nem egy konkrét nap( Pl: április négy ) Persze keresztény ember is örül a megváltónak csak nem így , ami mostanra átcsapott fura hagyomány rítus és egyéb multi-kulti mázas tobzódásba 🤕 ami maholnap ilyen ,holnap után meg olyan hatodnapra meg semmi ilyen nem lesz 😂 mert majd nagy tömegek ramadánt tartanak 😂 és akkor meg az lesz a hagyomány 😂 De a ajándék az mindig nagyon fontos mert anélkül nincs karácsony meg Kevin nélkül 😂
Atya gatya,minden ugyanolyan. 🤣
Egyszerűen fogyatékos.vagy. innen eredhet a mindent kényszeresen meg kell magyaráznod hosszan és semmitmondóan. Sajnálom.a családod.
Hulye vagy megint. Ez szokas, az adventi bojt utolso napja. Az unnepben ne keress logikat, ne magyarazd meg, egyszeruen egy jeles naphoz kapcsolod szokas. Aki nem hivo.
De nem baj, zsido unnep szerinted, a gyerekednek veszel ajandekot? Miert? Ne vegyel, mond neki zsido unnep ugy is van neki mar sok jatekja, minek meg tobb egy olyan szokas miatt, ami szerinted hulyeseg?
80 millió emberre 250 kocsi.....
szerintem ennyit nálunk is el lehetne adni, persze nem percek alatt
https://www.autoszektor.hu/hu/.... Nesze Német Zöldek ! Ez a tipikus bort iszik-vizet prédikál ! 🤔
viszont
Pipi! Akkor most nektek is Boldog Karácsonyt ! 😇
Most van karácsony.(óranézegetős) Nem én terveztem így és qrvára nem is érdekel a zsidók ünnepe én nem azonosulok ezzel. De maradjunk a tényeknél. Aki esetleg nem tudná karácsony az dec 25-26. (óranézegetős) Lehet,hogy én vagyok a kretén de még is ez a helyzet(kezeit széttáró)Szenteste napján boldog karácsonyt kívántok egymásnak most majd karácsonykor meg már nem fogtok mert előtétek a puskaport és én vagyok a szőrszálhasogató és meg mindenféle jelző (fejét fogó)
Na ez olyan igazi nyugat európai hozzáállás úgy látszik lassan beérik a sok agymosás. Kb. mint a németek zöld átállása 😅
Leállítjuk az atom erőműveket, mert ne szennyezzük a környezetet hisz a nap meg a szél megoldja(kezeit széttáró) Aztán amikor rájönnek, hogy nem mindig fúj a szél meg nem mindig süt a nap akkor először megtanítják a lakosságot, hogy kell a telet egy gyertyával meg konzervdobozzal kifűteni, közben megnyitják a szénbányákat, hogy az ipar még se álljon le. Aztán még is kimaradó energiaszükségletet megveszik a franciáktól akik ezt az energiát atomerőművekből állítják elő 😂 És megmagyarázzák, hogy ez így helyes(meghajlós) Majd tetézik ezt még és hülyeséget hülyeségre halmoznak amikor bejelentik, hogy megszüntetik a gázkazánok gyártását 🤣 Ennek már csak kisebb következménye az, hogy fél millió munkahely kb. megszűnik 😅 És nem köszönöm nem kell az álszent dumákból sem és számolni sem kell megtanítotok majd én a magam,fajta számolásaimmal azt hiszem jobban elvagyok nálatok (ujját lefelé mutató)
nekünk bazmeg minimum minden hétvége az 52* 2 nap. Sőt mivel anyának dolgoznia sem kell a megélhetésért itt van a háztartásban Ő például minden délutánját a gyerekkel tölti. Hát hol a faxba vagy ettől te kretén? És te kérsz engem számon mennyi időt töltök a családdal? Kb. mint ti itt összesen(óranézegetős) Simán elképzelem, hogy nálatok a 3 gyerek mellett a feleséged dolgozni jár addig a mama hordja a 2 évest bölcsibe meg vigyáz rá amikor a nejed meg te dolgoztok(szemeit körbeforgató)
Ja,a mihaszna aktatologatók.Maximum.
Anyámnak sincs, aztán az mégis körbenéz, mielőtt lelép.

De hogy egyértelmű legyek: ha valaki olyan hülye, hogy csak megy a világba bele mint egy hülye vaksi, annak úgy is kell. és mielőtt leírnád, nem, a három évesre ez nem vonatkozik, de az anyjára aki kiengedi, arra igen.

És csak szólok: úgy válaszolj, hogy ezren olvassák azt, ha megmagyaráznád, hogy miért is hihető az, ha valaki a MAI világban nem tudja, hogy 1,5-50 tonnás vasak járnak az utakon. Pláne úgy, hogy akkor eddig hogyan maradt életben, mert akkor honnét tudja, hogy a gázt elzásom, a szemembe nem szúrok kötőtűt, a tizedikről sem ugrálok ki, és a tűzbe sem ugrok bele.
A kezelés elől megszökött gyépések példája sem érdekel.
Elég sok, annyi mindenképpen, hogy karácsonyfa meglétén kívül olyan nagyon különlegeset és ritkát ne jelentsen.
De nem figyeltél, mindig ezt mondjátok - a te fajtád - még akkor is, amikor itthon volt a három gyerek a 365 napból 365 napot, anyós, a sógornő, az anyós testvére, heti rendszerességgel jöttek- vagy mentünk.

Amikor nincs iskola? Amikor a gyerekek kicsik voltak, itt volt a téli szünet, hát, valóban nem volt iskola karácsonykor. Az, hogy ez egy vallási ünnep, de hála a kereskedőknek, a megmondóembereknek, a félresikerült egyházfiaknak, a megélhetési megmondóembereknek sikerült az egészet átlényegteleníteni.

Ezek pont ezt mondják, mint te. Mert van olyan, hogy tényleg ritkán lát az ember rokonak ez kétségtelen. De e fenti buzik azt sulykolják - remélve, hogy humanistább, de inkább álhumanistább embereket faragnak és ezt nekik majd valahol jóváírják, na meg kell a leütésszám a firkászoknak a honorhoz - hogy minden mindegy, de ekkor mindenképpen csinálj úgy a rokonokkal, mintha évek óta nem láttad volna. mert különben a pokolra jutsz, de ha nem is, akkor majd a látszatemberek a szájukra vesznek.
104 minimum, ha nem 3 műszakosak
A gyalogosokra vonatkozóra gondoltam.Főleg hogy vannak még mindig olyanok hogy jogsijuk sincsen.
Mert hülye vagy.Karácsony azon ritka pillanatok egyike mikor nincs iskola,anya apa nem megy dolgozni,jobb esetben,vagyis együtt tudnak lenni.Hány ilyen nap van egy évben?