Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,általában a mihaszna aktatologató az aki pénteken fél 3kor eldob mindent hétfő reggel 8ig.Túl sok más emberre munkakörre ez nem mondható el.Egyébként meg igen,hasznos az aki ügyeletbe alszik,mert mint a nevében is benne van,ügyeletet lát el.
A 12 18 közti gyerekek szülei szopnak most legjobban, mert annak mindnek mobil kell, és
persze nem szar alsó polcos hanem iphone, szóval egy jó telcsi kétszáz-háromszáz alatt nincs
Értem,de azt miért kell tudnia a környezetnek hogy én mit és mennyiért?
Érdekes megközelítés... szerinted aki napi nyolc órában dolgozik az mihaszna aktatologató, aki meg az ügyeletbe alszik az a hasznos...
Hát ja, inkább a gyerekeknek van értékesebb ajándékozás nálunk is.
Ameddig kibontják a mai kínai műanyag szemetek nem is tartanak sokkal tovább
én egy 5000forintos peca utalványt kaptam, most törhetem a fejem mi a fenét vegyek belőle, mert kb 15-20 évre előre megvan mindenem, bojli meg abban a boltban nincs olyan amit használok
28-ig😃😃
Nem kéne de a mai világban tudható. Ránézel és látod mert már találkoztál vele boltban reklámban ismerősöknél.
Változó, ha van valakinek valamire igénye. De sztem is elég az 50-70 kategória. Tavaly volt több mert telefont kapott a gyerek, de nem.gondolnám hogy az anyagiasságról kéne hogy szóljon az ünnep. A barátomék könyvet, belépőt ilyeneket ajándékoznak. Ismerek olyat akik egy csokiban egyeztek meg. Van aki élményeket adnak egymásnak, ami persze nem biztos hogy mindig a legolcsóbb.
Na várjunk,de miért kell tudnia környezetnek hogy mi volt és mennyi?
persze ha 30 ajándékot rájuk öntenek akkor örülnek 😁
csak az a kérdés meddig......
Arra gondolhattak szerintem , hogy össze és szétszedhető , ezáltal a csemete gondolkodása ,kézügyessége is fejlődik !? A lényeg , hogy agyerekeknek tetsuett ès örültek neki a ráírtaktól függetlenül ! 👍️
En kb. 50-60 korul, ha nem szamitom, hogy a lanyom szemmutetre gyujti, igy az arat inkabb elkuldtem neki, igaz, ha vettem volna valamit, akkor azert nem annyiert, eminnyel megtamogattam a beavatkozast.
ami nekem a no.1 faszság volt a sok kacat között az ez volt
https://jatekszallito.hu/terme...
a leírásban ez szerepel:
Ezzel a játékkal nem csak a figyelmét tudod lekötni, hanem bizonyos képességei is fejlődni fognak, miközben vidáman játszik
szerintem a domino elhelyezés és döntögetésben az a legfontosabb hogy a gyerek pakolja le a dominókat, és ha elbassza akkor legyen következménye(pakolhatja le ismét) és ha nem bassza el akkor megvan a sikerélmény
szóval ez is egy olyan játék amit eladnak mindenféle csodaszerként és már fiatal korban elsorvassza a gyerek részben kifejlődött kézügyességét és az agyát
én nem vettem egyet sem, a nej intézte, bár egy ötletet én is adtam
plusz
amikor mentünk akkor az anyuka még a kezünkbe nyomott 1-1 csomagot amit adjunk oda még a gyerekeinek
Már úgy értem, hogy magamnak többnek érezzem magam , vagy a környezetben lévő ismerősöknek , hogy nehogy megszóljanak ? Fukarnak nézzenek ? 🤔
jogos 👍️
De miért ? A gyerekek egynek is örültek volnwa ! Kinek kell megfelelni , hogy többet adjál egy gyereknek ? 🤔
Na neeeee,aki karácsonykor elmegy dolgozni,az hétvégén meg soha......,na persze.Ezt a kamut.A másik,pont te vonsz engem kérdőre:"Hát hol a faxba vagy ettől te kretén?"Én nem kérdeztem semmit,csak kijelentettem.Bölcsöde,egyik gyerek sem járt bölcsibe,az asszony itthon van.Arról nem is beszélve hogy éppen pár napja írtad hogy alig találkozol az asszonnyal.
nekem mondod? csak mi vittük gyerekenként 4 mindenfélét
Várjatok meg ....................... 98% állá eset a kalória bevitel értékem 😂 😂 😂 mindjárt jövök
Akkor jövőre még jobban fel kel kötni a gatyát (400-430)😊 mert különben nem lesz szép a karácsony 😌 akarom mondani a fényünnepe 😂 😂
Ez azért szerintem már túlzás.
ááááááááááááá de hogy 😂 😂 😂 szinte eldönthetetlen annyian vannak versenybe 😃 😂